Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-14, 10:35   #11
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
A o jaki system dokładnie się tutaj rozchodzi? Propozycji było wiele.



A co ma robić? Promować słabszych? To wojna, jesteś słaby i niepewny swojej siły to się na nią nie porywaj (nie mówię tu o tobie czy o kimkolwiek).
o czym ty piszesz skoro wojować można skutecznie bez war moda!!! Nawet wtedy jak jest się słabym, ma się małe lvl, mało ludzi, w war modzie już nie i dlatego nie jest akceptowany proste, chcieli odpowiedzi to ją dostali, ja z nikim nie jestem, ale z doświadczenia z rl wiem jak war mode działa. Tam war moda akceptowali jak mieli masy bo innego wyjścia nie było, 20 fragów za jedną osobę mocno boli, jak grupa przegrywała to albo spierniczała na inny świat zjebany transfer, który tak naprawdę rozjebał wszystkie serwery na tibii, albo nie akceptowali war moda i tak zwany push war co komicznie wygląda. Jedyne plusy warmoda to takie że zlicza fragi nic po za tym!!!

Ostatnio edytowane przez bilsom ; 04-09-14 o 10:51
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 10:41   #12
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Z tym staniem w pz to jednak nie masz racji bo cykacie się jednej osoby ; oo
A co dla krawaciarza jest "cykaniem się"?
Biegasz i spamujesz parale gdy od was stoi pełno noobharów, na które szkoda pz? O ten fakt ci chodzi?
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 10:44   #13
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

O to że jak zaloguje to połowa waszego teamu panicznie exivuje mnie, nie mówię tu o tobie akurat ale są tacy ; ) i boją się wyjść z pz bo jestem online ;x
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 12:16   #14
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

OB? Hmy... Bieganie w mieście i łapanie ludzi na mw to nie jest OB.
I nie mówię - zrobiliście to dobrze i mądrze. Pozabijaliście Nas, bo:
a) popełniliśmy błędy podczas akcji
b) nasze mainy sprawdzają się gorzej podczas walk w zamkniętym terenie
I tamtej akcji Wam gratuluję.

Niemniej nie będziemy się więcej pchać w ciasne tereny miejskie mainami, bo wtedy to My jesteśmy na pozycji przegranej. Po prostu w mieście lepiej sprawdza się ekipa samych magów necro-alchemików 100lvl niż mieszanka zwiadowców-rycerzy-magów z 200 poziomami.

Za to Wy nie wyjdziecie na otwartą - i to oczywiste, bo to My mamy tam przewagę. Widzisz, to działa w dwie strony :P.

Wszelkie argumenty, że to, hehe, "dead serwer" odkładam na bok. Jaki niebyły stan serwera to zawsze gra i nigdy nie ma tak na prawdę o co walczyć. Jedynie o pixelki, niezależnie czy gra tu 100 czy 1000 osób. Bynajmniej ja to tak postrzegam.

Zachęcasz ciągle do walki i byśmy się nie bali o postacie - ok.
Jednak Wasze postacie zostały zrobione w kilka miesięcy. Nasze w trzy lata.
Ludzie przywiązują się do swoich ludzików i czasem nie chcą się bić, i narażać na straty. Bo te straty nie są równe obustronnie.

Poza tym z jednej strony piszesz, że sie boimy, że to tylko gra, blabla... a war-mod przyjąć nie chcesz. Czemu? Bo to dla Was niekorzystne.

Ją tą wojnę dalej nie traktuje poważnie. Wy nie macie pieniędzy, supli. Nie jesteście w stanie walczyć dłuższy okres czasu. My jesteśmy.

Taktyka Collegium jest taka, bo jest Nam na rękę. Nie myśl, że uwarunkujemy się do Waszych zasad, bo tak chcesz. Bo Nas powyzywasz. Pamiętaj, że ten klan walczy tu nieprzerwanie od początku serwera. Braliśmy udział we wszystkich wojnach. Wiemy co dla Nas dobre, a co nie.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 04-09-14 o 13:11
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 12:23   #15
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Może dlatego, że to nie do końca Exorit?
Dlatego powiedziałem szeroko rozumiane Exorit, zamiast Exorit w czystej postaci.

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Po co Damian ma wybiegać 220 zwiadem, którym bije po 200, jeżeli ma maga, którym bije po 800?
Zwiadowcy nie sprawdzają się aktualnie w PVP (o tym mówiłem). Można wyliczyć wiele osób z Collegium, który cierpi na ten sam problem co Damian. Czyli Damian nie wybiega, a ja i koledzy mamy wybiegać?

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Wicher i Sadysta przecież normalnie grają.
Grają to prawda (i w sumie to plus dla nich). A reszta, i ich "stare mainy"?

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Perfect walczy 130 magiem.
Na to zwróciłem Ci uwagę. 130 mag nie jest dla 200 lvl "atrakcyjnym targetem", za to Perfect Hunter: tak. Dlaczego nie wystawia zwiada?

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Poza tym nie rozumiem tego kontrargumentu, co ma do rzeczy czy wbijemy skulla na 100 magach czy na 200 zwiadowcach?
Na przykładzie Perfect Huntera wyjaśniłem (mniej więcej). Najlepiej sprawdźcie to sami - skoro nie macie problemu z tym aby wystawić 200 zwiadowców.

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Jest was przynajmniej dwa razy więcej od nas i macie sporo magów z lepszymi poziomami niż my, więc argument, że wasze mainy nie sprawdzają się w walce leży i kwiczy bo macie taką samą bułe jak my jak nie większą.
Nie ma sensu podliczanie się w taki sposób (ile osób u nas, ile u was; ile magów macie wy, ile my), bo można zapisać kilka stron tego tematu i nie dojść do żadnego porozumienia. Mówimy albo o mainach, albo o magach, bo to nie jest to samo. I przez to Twoje wyliczenia nie są odpowiednie.

Mniejsza z tym, bo nie chodzi o to jaką mamy bułę. Chcesz wojny? To wystaw odpowiedni skład (który macie w zanadrzu). Może doczekasz się tej "ogromnej buły".

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Od kiedy to Collegium "rządzi" serverem? Aktualnie wypowiedzieliśmy wam wojne i jakoś nikt z nas w pz stać nie musi, jedyne co robicie to robicie akcje noobami, boicie się wyjść na battle argumentując ten strach w dość komiczny sposób.
Jeżeli Collegium nie rządzi serwerem to kto? Wy? Hm... to po co macie do nas tyle pretensji... Co do strachu et cetera to w sumie przemilczę.

Kończę tutaj. Jeżeli chciałbyś polemizować to w grze, ewentualnie PW
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 12:31   #16
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

smuty wszyscy walicie i tyle, a czas pokaże co będzie z wojną, co będzie także z altaronem i kto będzie grał, a kto nie będzie grał, tak jest od 3 lat i to jest nie zmienne :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 12:36   #17
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

a Co wy się ujebaliście tego " altarona " jako gry ? Ludzie graja i grac będą bynajmniej na non-pvp :)

to ze na pvp macie syf to nie wina gry.
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 12:41   #18
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

na pvp też ludzie grają, tylko jak zawsze powstaje jakiś konflikt, to idzie wielka fala uderzeniowa na altaron jaki on jest chujowy, jaki syfiasty i że nikt tu nie gra i grać nie będzie, ale to norma jest idzie się przyzwyczaić :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 13:10   #19
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

@maciek from askara

"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
Idealnie pasuje ten cytat do ciebie, nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji, nie warto na ciebie marnować czasu.
p.s wyexpiłem postać

@selbo

Nie chodzi o to, że war mode nie jest dla nas korzystny. Tylko z tym war mode było by tak jak napisałem wcześniej. Też byście nie wychodzili na battle tylko latali po naszych ludzi z 100 poziomami a potem biegali po mapie...
Ostatnio nie wyszliśmy na otwartą bo było nas za mało. Przy każdym battle trzeba obrać taktykę (jeszcze tego nie wiecie?), było was dwa razy więcej i do tego kilka noobharów więc biliśmy się w mieście, proste.
A na czym polega bicie się w tibii na battle jak nie rzucaniu m walli i składaniu przeciwników? To, że wy nauczyliście się, że wbiegniecie sobie 200lvlem i przy sio wystoicie nawet bułe od 20 osób to nie nasz problem. Teraz wszystko się zmieniło, trzeba myśleć, rzucać m walle, trzeba mieć taktykę.
Zrozumcie to w końcu, a nie płaczcie, że nie wychodzimy śmiesznymi zwiadami tylko magami.

@lewski

Lepszym targetem jest zwiad Perfecta, którym nie gra, stoi tylko w dp niż jego mag, którym regularnie expi? Śmieszne...
Ja niemam pretensji, cały czas namawiam was do normalnej wojny.
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 15:19   #20
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
OB? Hmy... Bieganie w mieście i łapanie ludzi na mw to nie jest OB.
I nie mówię - zrobiliście to dobrze i mądrze. Pozabijaliście Nas, bo:
a) popełniliśmy błędy podczas akcji
b) nasze mainy sprawdzają się gorzej podczas walk w zamkniętym terenie
I tamtej akcji Wam gratuluję.

Niemniej nie będziemy się więcej pchać w ciasne tereny miejskie mainami, bo wtedy to My jesteśmy na pozycji przegranej. Po prostu w mieście lepiej sprawdza się ekipa samych magów necro-alchemików 100lvl niż mieszanka zwiadowców-rycerzy-magów z 200 poziomami.

Za to Wy nie wyjdziecie na otwartą - i to oczywiste, bo to My mamy tam przewagę. Widzisz, to działa w dwie strony :P.

Wszelkie argumenty, że to, hehe, "dead serwer" odkładam na bok. Jaki niebyły stan serwera to zawsze gra i nigdy nie ma tak na prawdę o co walczyć. Jedynie o pixelki, niezależnie czy gra tu 100 czy 1000 osób. Bynajmniej ja to tak postrzegam.

Zachęcasz ciągle do walki i byśmy się nie bali o postacie - ok.
Jednak Wasze postacie zostały zrobione w kilka miesięcy. Nasze w trzy lata.
Ludzie przywiązują się do swoich ludzików i czasem nie chcą się bić, i narażać na straty. Bo te straty nie są równe obustronnie.

Poza tym z jednej strony piszesz, że sie boimy, że to tylko gra, blabla... a war-mod przyjąć nie chcesz. Czemu? Bo to dla Was niekorzystne.

Ją tą wojnę dalej nie traktuje poważnie. Wy nie macie pieniędzy, supli. Nie jesteście w stanie walczyć dłuższy okres czasu. My jesteśmy.

Taktyka Collegium jest taka, bo jest Nam na rękę. Nie myśl, że uwarunkujemy się do Waszych zasad, bo tak chcesz. Bo Nas powyzywasz. Pamiętaj, że ten klan walczy tu nieprzerwanie od początku serwera. Braliśmy udział we wszystkich wojnach. Wiemy co dla Nas dobre, a co nie.


bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»


1!
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin