Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-01-16, 15:03   #91
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał nevonsky Zobacz post
ja moge robic za fri, dajcie mi altaron w moje rece
Potwory w grze: Smok, Smoczyca, Lodowy Smok, Lodowa Smoczyca, Piaskowy Smok, Piaskowa Smoczyca itd. xDDD

@Up
Nie chodzi o to, że nie potrafią docenić, a bardziej o to, że serwer testowy ma dostęp do wszystkiego, a powinna być tylko mechanika gry/pvp. Bez nowości typu mapy/questy. Wtedy ludzie mogli by normalnie próbować zbalansować wszystkie profesje. Ale i tak według mnie, jeżeli chcecie mieć tu balans to jest potrzebny reset i zmniejszenie dmg o jakieś 30-40%, jak i przeżywalność rycerzy w pvp.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 17:48   #92
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
Jeżeli administracja ma się wypowiadać w ten sposób to ja nic nie mam do dodania. Przepraszam Cie Merv że zawracam Ci głowę takimi głupotami. Przecież balans którego nie ma to tylko zabieg kosmetyczny.
Nie odbierzesz mi heheszków choćbym był cesarzem wszechświata. ;p
Balans robiony pod graczy nigdy się nie sprawdzi bo co 3 miesiące kolejna grupa interesów proponuje co innego. Balans jest możliwy tylko wtedy kiedy robiony jest przez jedną osobę i nikt inny nie ma prawa głosu w tej kwestii. Dodawanie 100 elementów po 100 prośbach, które do siebie nie pasują kompletnie, kończy się tym co jest obecnie.

Cytat:
Napisał Xeneox Zobacz post
Dużo osób było by chętnych pomóc za fri ale niestety nikt tej pomocy docenić nie chce.
Selbo pisał kiedyś żeby ludzie, którzy chcą pomóc zgłosili się do Niego i przesłali co potrafią. Nie zgłosił się nikt. Pisać, że chce się pomóc jest łatwo.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 18:10   #93
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Merv "piękno tkwi w prostocie" jak już ludzie tu pisali balans w miarę dobry już był na Altaronie ale zaczęliście robić coś na siłe i mamy teraz co mamy. Pamiętaj coś co jest stosunkowo proste jest najlepszym rozwiązaniem bo się nie ma co spierdolić ewentualnie łatwo to jest naprawić, sami doprowadziliście do tego bałaganu. Chcieliście być na siłe inni od tibiolki iść innym nurtem, no i ponieśliście porażkę i obwiniacie za to graczy. Czasami warto jest korzystać z sprawdzonych rozwiązań.

@Edit to nic nie róbcie, zostawcie jak jest. Ja napewno nie zamierzam grać w coś takiego.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 09-01-16 o 18:55
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 18:23   #94
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wybacz, ale tabelki i skille do 200 robiły 2 osoby, których już tu nie ma, jak zobaczysz co wchodziło odkąd ja tu cokolwiek wprowadzam to są to tylko propozycje z tematów graczy, taka polityka. Zainteresowanie tym tematem jest dość liche, myślę że po znerfieniu po całości bonusów powstałby temat drugiego serwera, w którym więcej osób byłoby przeciw niż tu jest za, innymi słowy znów trzeba by robić zmianę pod "większość". Można też zrobić ankietę, w której 10x Morgian zagłosuje na przekór żeby wszystkim zrobić na złość. ;p
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 19:08   #95
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Ty masz tak zaorane w głowie, że szkoda gadać. Znów się człowiek rozpisać musi.

Po pierwsze i najważniejsze, niemal nikomu nie przeszkadzają wnęki, tylko jacyś fanatycy starych, mieszanych setów, bo wolą stare, które było dobre, niż nowe, które może być lepsze (obecnie jest wiadomo jakie).
Po drugie, tabelki nie są złe, nawet bardzo dobrze że subprofesje definiują styl gry postaci.
Po trzecie, napisz tutaj graczom, że chodzi o propozycje na ukrytym forum, bo niektórzy chyba się nie domyślają o co chodzi.
Po czwarte, napisałem do Ciebie że mam dużo czasu, żebyś ogarnął mi test-serwa, ja tam mogę siedzieć i sprawdzać co będzie trzeba, ale się za bardzo poczuwasz.
Po piąte, gracze dawali tylko sugestię zmian obecnych lub dodawania nowych systemów, to wy odpowiadacie za całokształt.

A teraz lista rzeczy, którą spierdoliłeś/spierdoliliście:

* Skillowanie poziomu magicznego u maga, koszt PN za mlvl, efekt - każdy mag na serwerze jest taki sam, maksymalna różnica to może 2 mlvl'e. Jeden do dwóch dni skillowania wystarcza, następnie rozdajemy pny i wystarczy expić, za zarobiony hajs zrobić set na mrok kupując perły u NPC i po miesiącu czasu jedyne co masz do roboty to kołowanie lepszego, trójwnękowego seta.

* Klejnot/perła informuje jaki bonus zostanie dodany po wbiciu do ekwipunku? Ok - tylko w tym momencie wszystkie perły powinny zostać wyjebane z oferty NPC, albo ich cena zrównana z ceną innych klejnocików (40t 100 czy coś takiego), a same perły dodane do lootu z kilku potworów, żeby było gdzie zdobyć.

* "Zwracanie się wszędzie z sakiewki" - Nie wiem co za typ to wymyślił, ale co to znaczy zwracanie się refilla z sakiewki, na 80 lvlach nam się zwracało z sakiewki na piaskowych, na 100 już zarabialiśmy, teraz profit czasami jest wyższy niż obkup, przy 1.8-2kk exp/h

* Nowy system run - super pomysł, szkoda że już od mistrzowskiej runy zadaje ona więcej obrażenia niż stara, a naładowana ma bonus 15%. A wystarczyło po prostu zastąpić opcję zakupu czaru runicznego u NPC opcją zakupu kamienia runicznego w takiej postaci jak obecna, który zadawałby identyczne obrażenia jak stara runa.

To na początek, znajdzie się tego wiele więcej. Jak macie robić na odpierdol, to po prostu nie róbcie, wszyscy będziemy szczęśliwsi.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 19:27   #96
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Ja też mam bardzo dużo czasu by posiedzieć czas na test serwerze TYLKO NA TO BY SPRAWDZIĆ BALANS . Nie wiem ile osób ma tam dostęp ale wiem, że zamiast co kolwiek robić to sprawdzają ile na danym expie zrobią k/h dają sobie max skille i się bawią zamiast zrobić 5 osobowy team (taki jakim powinno się expić na piaskowych i bagiennych) i iść expić. Dzięki temu balans został by bardzo szybko poprawiony. Po refilu powinni wbijac na jakis komunikator i razem decydowac jak powinno to wszystko wyglądać . Tylko po przez taką pracę można osiągnąć balans a nie tak jak to ty Mervakis powiedziales "BALANS MUSI ROBIC JEDNA OSOBA" żałosne
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 20:38   #97
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Podstawowa kwestia - ile teamów testerów, tyle balansów. To co dla Ciebie/mnie jest balansem, dla exp loverów jest gównem, a co dla exp loverów jest PRO ELO balansem jest dla Nas gównem. Zaproponowałeś żeby zrobić team 5 testerów, każdy skład ustaliłby co innego. Pisząc 1 osoba chodzi mi o 1 konkretną wizję, a nie realizowanie propozycji składanych przez skrajnie różne podejścia.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 21:27   #98
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Podstawowa kwestia - ile teamów testerów, tyle balansów. To co dla Ciebie/mnie jest balansem, dla exp loverów jest gównem, a co dla exp loverów jest PRO ELO balansem jest dla Nas gównem. Zaproponowałeś żeby zrobić team 5 testerów, każdy skład ustaliłby co innego. Pisząc 1 osoba chodzi mi o 1 konkretną wizję, a nie realizowanie propozycji składanych przez skrajnie różne podejścia.
Chyba źle mnie zrozumiałeś, nie 5 teamów tylko 5 osób tworzący 1 team ,który będzie tworzyć balans. W przeciwieństwie do Ciebie ja spędzam bardzo dużo czasu rozmawiając z ludzmi na komunikatorach nie znając ich w życiu realnym . I wiesz co? Jakoś świetnie się z nimi dogaduję, mamy podobne zdania dotyczące balansu . Ty jako osoba ,która tylko czyta nasze posty, które najczęściej nie wyrażające tego co mają , stwierdzasz i zakładasz z góry ,że będzie źle . Chłopie razem można wszystko , ludzie to ludzie . Największe firmy na świecie / gry też nie są tworzone przez jedną osobę .

Jak robiłeś jakiś projekt w grupie przypuśćmy 4 osobowej do szkoły to też kazałeś innym siedzieć cicho bo miałeś na to swój pomysł?
Sory za przykład, nie powinienem tak porównywać no ale stwierdzam tylko fakt

P.S wprowadźcie lajki pod postami tak jak na fejsie

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 09-01-16 o 21:34
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 21:34   #99
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Napisałem - team 5 testerów. Jednak to co by wyszło zależałoby od tego kto byłby w teamie. Tutaj wśród osób grających masz kilka skrajnych wizji. Takich konfiguracji można zrobić wiele.

vb nie oferuje lajków. :v
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-16, 21:37   #100
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

To dajmy 5 osób , każdy z inną wizją. Niech wbiją na ts altaronu i skoczą na expa . Myśle ,że się dogadają ,każdy się wypowie i przedstawi jak by to widział . Takie dyskusje trwały by długo lecz kończyły by się powodzeniem
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin