Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-15, 20:54   #11
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

1. Zdecydowanie tak
2. Zdecydowanie tak
3. Do przemyślenia i przedyskutowania
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-15, 23:53   #12
Wladzio
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 36
Domyślnie

1 i 2 obojętne
3 Bardzo mi się podoba
Wladzio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-15, 03:03   #13
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

runa w pytę pomysł, o to chodzi w sumie.. to jest zawsze taki plus dodatni i plus ujemny
bo nada to atrakcyjności duchownemu w pvp, jak i trudności w grze, będzie trudniejsza walka z takim magiem. Mi się podoba

wszystkie propozycje na tak.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-15, 05:27   #14
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Powoli nadchodzą czasy, kiedy zmiany będą ułatwiać/utrudniać rozgrywkę obydwu teamą jednocześnie.

Paraliż/Przyśpieszenie - zgoda, w altaronie nie było możliwości wysłać maga nekro poza ekran żeby paralował TYLKO przeciwników. W teorii może coś takiego można by osiągnąć, jednak wiadomo jak teoria ma się do rzeczywistej walki. Dodatkowo Magowie Duchowni będą mogli swobodnie ratować sparalizowanych członków swojej drużyny swoim 'paralem'.

Fakt, duchownemu trzeba zwiększyć surv, więc runka mogłaby istnieć. Umiejętnie używana zwiększy przeżywalność o ten ułamek sekundy, zaszalejmy. Jeżeli wierzyć we wzór to na 200 mlvlu przywracałaby 350+ - 400 many, tyle co nic, więc nie widzę powodu do negowania 400 many za 2,5sec CD (o ile brak many na przeciwniku = brak przywróconej duchownemu).
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-15, 09:32   #15
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

1) Propozycja jest ok, zwiększy trochę znaczenie paraliżu, w tym momencie w związku z łatwym jego zdejmowaniem trochę oberwał.
2) Zmiana ok, natomiast nawet to nie spowoduje, że czar będzie używany.
Pomyślałbym nad innym jego usprawnieniem, na ta chwilę zabiera za dużo many.
Jeżeli np działałby jak "cain" na dłuższy czas, przyśpieszał postać, która nawet po zdjęciu paraliżu odczuwała by jego skutki, byłby ok. Prościej mówiąc - stałe przyśpieszenie postaci na x czasu, np 1-2min, natomiast w mniejszym stopniu niż ma to miejsce teraz.
3) Jak dla mnie w pomyśle jest za dużo "ale"
- Jeżeli zacznę używać runy, na danej osobie i pozbawię ją many całkowicie czego w ferworze walki mogę nie dostrzec, padnę w moment.
- Runa przywracałaby ok. 300-400 many, jeżeli cd będzie miała taki sam jak runy ofensywne będzie gorsza od manasa, który cd ma mniejsze, a robiony przy dobrej alchemii także przywraca 300~ many.
-Jeżeli runa działałaby razem w grupie innych run ofensywnych, nie będzie możliwości używania jej wraz z manasem, z drugiej strony jeżeli byłaby taka możliwość, mag będzie zbyt op.

W mojej opinii runa byłaby używana bardziej w formie mocnego ataku na magu (jak teraz taiw fomes na rycerzu), niż spowodowałaby większy surv maga duchownego.

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 26-06-15 o 09:38
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-15, 14:09   #16
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
3) Jak dla mnie w pomyśle jest za dużo "ale"
- Jeżeli zacznę używać runy, na danej osobie i pozbawię ją many całkowicie czego w ferworze walki mogę nie dostrzec, padnę w moment.
- Runa przywracałaby ok. 300-400 many, jeżeli cd będzie miała taki sam jak runy ofensywne będzie gorsza od manasa, który cd ma mniejsze, a robiony przy dobrej alchemii także przywraca 300~ many.
-Jeżeli runa działałaby razem w grupie innych run ofensywnych, nie będzie możliwości używania jej wraz z manasem, z drugiej strony jeżeli byłaby taka możliwość, mag będzie zbyt op.

W mojej opinii runa byłaby używana bardziej w formie mocnego ataku na magu (jak teraz taiw fomes na rycerzu), niż spowodowałaby większy surv maga duchownego.
1. W sytuacji, gdy osoba nie ma many przestają się wyświetlać nad Nami liczby ile many przywrócono.
2. Opóźnienie run jest kwestią indywidualnego ustawianie tak jak u czarów, jeżeli przywracać będziemy tyle many co miksturą przy tym odbierając manę, np. wojownikowi, który bije Nas z 'odes rago' to poza przywróceniem sobie many uniemożliwimy mu atakowanie Nas, a co za tym idzie zmniejszymy obrażenia, które otrzymujemy.
3. Brązowe amulety redukują wyssanie many aż o 50%, tak więc przed atakiem można się chronić tak jak przed 'taiw fomes' czosnkowymi amuletami.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-15, 14:37   #17
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Co do paraliżu uważam, że w tej wersji będzie to bardzo źle wyglądało.
Racja, będzie się sprawdzać w sytuacjach gdzie ekipa goni jedną osobę, ale podczas walk na otwartej przestrzeni rozgrywka sprowadzi się do tego, która drużyna szybciej rzuci więcej parali na starcie. Używanie m wali i sprawy taktyczne pojdą w odstawkę, będzie się już tylko paraliżować i dobiegać do targetu.
Moją propozycją jest osobny czar dla nekromanty "spowolnienie" który działałby na jedną osobę. Po zaznaczeniu takiej osoby i wywołaniu danej inkantacji osoba ta zostałaby dość mocno spowalniana. Oczywiście czar kosztował by bardzo dużą ilość many i na przyklad daną ilość dusz z czarnej czaszki lub cos w tym stylu. Jak dla mnie jest to najlepsza i najsprawiedliwsza wersja "parala".
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-15, 14:57   #18
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Co do paraliżu uważam, że w tej wersji będzie to bardzo źle wyglądało.
Racja, będzie się sprawdzać w sytuacjach gdzie ekipa goni jedną osobę, ale podczas walk na otwartej przestrzeni rozgrywka sprowadzi się do tego, która drużyna szybciej rzuci więcej parali na starcie. Używanie m wali i sprawy taktyczne pojdą w odstawkę, będzie się już tylko paraliżować i dobiegać do targetu.
Moją propozycją jest osobny czar dla nekromanty "spowolnienie" który działałby na jedną osobę. Po zaznaczeniu takiej osoby i wywołaniu danej inkantacji osoba ta zostałaby dość mocno spowalniana. Oczywiście czar kosztował by bardzo dużą ilość many i na przyklad daną ilość dusz z czarnej czaszki lub cos w tym stylu. Jak dla mnie jest to najlepsza i najsprawiedliwsza wersja "parala".
Nie znam się i nie umiem grać podobno, ale wydaje mi się, że masz rację.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-15, 10:02   #19
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Zgadzam sie z wami koledzy c770832 i Uiop !
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-15, 23:44   #20
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Co do paraliżu uważam, że w tej wersji będzie to bardzo źle wyglądało.
Racja, będzie się sprawdzać w sytuacjach gdzie ekipa goni jedną osobę, ale podczas walk na otwartej przestrzeni rozgrywka sprowadzi się do tego, która drużyna szybciej rzuci więcej parali na starcie. Używanie m wali i sprawy taktyczne pojdą w odstawkę, będzie się już tylko paraliżować i dobiegać do targetu.
Moją propozycją jest osobny czar dla nekromanty "spowolnienie" który działałby na jedną osobę. Po zaznaczeniu takiej osoby i wywołaniu danej inkantacji osoba ta zostałaby dość mocno spowalniana. Oczywiście czar kosztował by bardzo dużą ilość many i na przyklad daną ilość dusz z czarnej czaszki lub cos w tym stylu. Jak dla mnie jest to najlepsza i najsprawiedliwsza wersja "parala".

cain kpiro u zwiada nie działa w pvp? a sprawy taktyczne zawsze są ważne.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin