Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-06-13, 23:14   #51
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

TY SIE CIESZ ZE NIE MASZ ROZRZUTU za duzo ci dali w d*pie ci sie od dobrobytu poprzewracalo niech wroci rozrzut to moze przestaniesz miec bole o koszt many co?

@edit uh to taki ratujacy zycie dodatek do rycerza ale co mi po nim skoro zycia mi nie uratuje wtedy gdy potrzebuje go uzyc te 500hp heala z UHA! przy 2000hp z setem i obrazeniam ktore otrzymuje na normalnym respie rzedu ~400 od 1 mobka (sorry ale jestem 1h set na 75 mieszany) co gdy wyleci za duzo mob? uciekac w poplochu i modlic sie zebym dobiegl do stacka ja nie mam tzw 'e ringa' jak mag szkoda ze wrek tawis dawalby mi tyle co uh tyle ze moglbym rzucac potka wrek tawis i odes rago na zmiane ciagle pewnie nawet z mniejszym cooldownem sie leczyc z tego wrek tawisa niz z uha kto wie! i to jeszcze w biegu co za dobrobyt szkoda ze wczesniej ten czar byl shitem a teraz tak go zboostowali ze przy obecnym leczeniu z uh/ih i hp jest niezbedny do solo gry rycem chyba ze do 200lv bede bic smoki ankardia
podarty jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 07:38   #52
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

cysio jesteś jedynym elementalistą który ma jakies wonty do tego czaru... Nikt poza tobą nie narzeka
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 09:02   #53
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Podarty

Dalej nie rozumiem, po co tutaj piszesz o swoim leczeniu.

Dobra zamknijcie ten temat, za dużo ludzi się tutaj udzieliło choć nie grają elementalistą. Mało też osób gra rycerzem elemetnalistą i pewnie dlatego się nikt nie udziela.

I ja nie płacze, że bije za mało, czy czar ciągnie za dużo, a o to, że nie ma proporcji między kosztem many "odes rago" i "rago" żywiołowego w stosunku do obrażeń (i nie mówię tu o 2x większych obrażeniach, jeżeli by zmienić o 30 koszt many, byłoby idealnie, ale to tylko moja teoria). Na początku chciałem się zapytać dlaczego został obniżony dmg bez żadnych informacji o tym.

Dalej czekam na odpowiedź czy zostały wprowadzone zmiany dotyczące siły obrażeń z czarów ofensywnych rycerza 1h do 2h lub odwrotnie???
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 10:17   #54
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Wszyscy, którzy grają elementalistami wypowiedzieli się, że to im nie przeszkadza. Nikt, oprócz Ciebie nie narzeka. Merv dobrze zauważył, że żywiołowe rago bije więcej kratek więc nie dziwota, że taki koszt many.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 10:38   #55
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

1)Czemu tak mało wojów elementalistów się wypowiada? Nikt tym gówn*** nie chciał grać bo przez ponad rok to był sam outfit. Teraz się paru wyexpiło i tyle.

#Topic
3/4 ludzi w tym temacie próbuje Ci wytłumaczyć w dość kulturalny sposób, że to nie przejdzie, a Ty dalej męczysz o to samo. Marek wypowiedział się za dział administracji, Beata podobnie.

Gdyby zmniejszyć koszt many to elem byłby OP i znowu byłyby płacze innych profesji. Porównując osiągi woja teraz do początków, gdzie na 100 lvl biłeś bagienne to obecnie mamy luksus.

Co do tych kilku sqm więcej to wiemy, że to śmiech na sali, ale to dobra wymówka.

Summa summarum NIE PRZEJDZIE żadna zmiana many lub obrażeń.


#Administracja
Jeśli tak boli ludzi koszt many to proponuje go ewentualnie zmniejszyć i dodać potrzebny przedmiot do użycia czaru jak święty amulet bądź czarną czaszkę. Czemu tylko te dwie suby muszą zbierać pierdoły na użycie swoich czarów? Niech elementalista zbiera sobie esencję żywiołów i zużywa np. po 2 za każde użycie żywiołowego rago i np 150 many.
Śliski jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 10:42   #56
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Temat do zamknięcie....!!!!
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin