Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-07-19, 16:05   #21
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
Kierka, ale od kogo ten hunt xD.
Fafka już odpuścił większości, teraz to tylko za głupie zachowanie co najwyżej.
Ew. robisz inną postać bo i tak na cpvp nie masz takowej (chyba).
Tu nie chodzi tylko o Fafke. Fafka z tych wszystkich ludzi, z którymi grałem i miałem spine był najbardziej normalny i można było się z Nim zawsze dogadać. Bardziej tu chodzi o kondzia, legendarnego knajta Ugiego, chociaż ten klocek i tak by mógł ponosić mi poty, ale chodzi o to, że teraz oni mają lvl, więc mogą więcej. Wrócić dla mnie to nie problem, ale czemu mam się kryć z tym pod innym nickiem albo coś? :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 16:33   #22
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

jak się jest fałszywą kurw* kierka to i na nowej postaci hunta dostaniesz, nie ma co sie kryć
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 16:45   #23
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Fałszywą kurw*? Widzę, że ładnie w domu masz tam :D
Też miałeś ból dupy o to, że ubijałem bossy z Unim i Bajamorem. Bo koniecznie Wy musieliście bić też, bo inaczej swędziało. Tobie konkretnie powiedziałem, że Cię nie lubię i za Tobą nie przepadam, bo od zawsze byłeś Panem Złotówą.

Ale co Ty możesz wiedzieć, słyszałeś piąte przez dziesiąte i dalej jesteś idiotą, więc na tym poziomie co sobą reprezentujesz możesz porozmawiać z Ugim, możecie podać sobie ręce i pokołysać sobie razem kuleczki jeżeli takie posiadacie.

Ps. wracając do tej fałszywości, sam do mnie pierdo*iłeś na konrada, czarnego i fafke, a potem wielki kumpel ich, więc utkaj rurkę i mam nadzieję, że głos Ci zmężniał bo niewiele różniłeś się od bosika, tyle, że on miał 13-14 lat :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 18:38   #24
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Nie ma co sluchac Gerwiego w temacie bo to manipulant mega ^^ podobnie propozycje kyo ktory nawet zmienil posac glowna b nie skojarzc go xD.. dochodziliscie do topki jakis rok prawie i gra sie dla was skonczyla, teraz placzecie, ale przed wami bylo sporo osob co odeszly dlatego ^^ wbraliscie profesje korymi najszybciej sie konczy altaron, a teraz z nudow obrazacie resze graczy swoimi propozcjami mowiac o dobrze altaronu, ale sry dla mnie zawsze byleś i bedziesz niedojrzały ^^ z wazelinka wchoziles jak miałeś lov lvl topce, później etap popisu, a teraz w 3 osoby +200 lvl wbiegacie na 140.. takie wasze dobro one handy... ale fakty mówią drugie.

ps

przy okazji znowu manipulujesz faktami, ale kazdy kto gra w ta gre pluje na wasze pomysly, ale cykaja sie waszych smiesznych rajdow i akusowania w depo ^^ pozdrawiam
Ale ty jesteś dzbanem


Proszę się wypowiadać w tym temacie, nie stwarzając przy tym zbytniego offtopu


@Kierka A graj sobie, Konrad dał exita, wątpię, że Ugiemu będzie się chciało za tobą biegać.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 18:42   #25
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Stary jak bys sam sie do tego stosowal gdy ja prosilem w moich tematach... to bym to uszanował.

bufowanie magow, albo rycerzy duch ele mija sie z sensem, juz teraz odstaja od reszty.
Tak samo pomysl z rozbiciem pancerza, jedyny sens to rozbicie tarczy która jest niezbalansowana.

Przyganiał dzban dzbanowi B)

Wiekszosc propozycji jest beznadziejna i jeszcze bardziej popsuje balans.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 19:32   #26
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Manipulacja - lubisz to słowo, wykorzystałeś w moim kierunku uber razy, weź przytocz jakieś przykłady bo jak o to prosiłem to no - meh.

No i kiedy ja topce się podlizywałem? Zawsze na forum było mnie pełno, na czacie również, nie było konsekwencji żadnych bo nie robiłem z tego problemów.
Zrobiłem Duch Ele woja już na starcie edycji ze względu na to, że miałem plan na expienie go pod stare haper rago, char ten jest starszy od chara Papaja prawdopodobnie.

Ryc nekro ele odstaje od reszty, nekro alch również bo comum po przerwie jak wrócił to na próbę poszliśmy na wodniki by zobaczyć jak to stoi - o dziwo, robi to lepiej niż ja i szybciej ubija, ale nadal dmg duala trochę za słaby - w sensie kryty, bo ich nie ma, można by usunąć je dualowi i różnicy by nie było bo przelicznik jest naprawdę słaby, i powinien być buff o te 300-400dmg do kryta.

Kyogre nigdy nie miał maga na głównej wyświetlanej a mimo to dawał screeny w hertagońskiej z głównej o/
Wcześniej miał swojego zwiadowce alchemika.

W ogóle, raz ja + suchy wpadliśmy po Ciebie, kyogre się wkurwił bo to było w połowie th, i dobił Cie razem z nami tam na przeszłości.
To był jeden, a to co było 2? 3 dni temu, to ja i Suchy czyli DWIE osoby nie 3 osoby 200+ po 140lvle.

Każdy jest jebanym nohandem na tej tibii, szczególnie Ty, bo mogłeś przeżyć uciec i spierdolić 5x tym knightem z healem większym od mojego tylko nie masz na hotkeyu czaru "kostelnaar", a co mam na myśli każdy nohandem?
Bo tu jest press f1 ftw.


Ktoś napisał wcześniej ładnie - trzeba tutaj jeszcze dodatkowo nekromantów paru i można robić zmiany, a to są zmiany już zrobione przez Kyogra bo wie jakie wejdą w łatce - takie są realia, macie buffy na nekro cieszcie się, szczególnie Ty rudy, chociaż na ten moment już nie krótko.
Nohands for the win!

Ukryty tekst:
Ja to przyjme wszyyystko, byle somsiad złodziej nie dostał
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 19:51   #27
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Zgłaszam obraze ^^ prosze o reakcje administracji

3 nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy,

licze ze administracja nie bedzie pozwalac na takie uplycenie poziomu dyskusji w grze i na forum. Pozdrawiam.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 20:01   #28
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Zgłaszam obraze ^^ prosze o reakcje administracji

3 nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy,

licze ze administracja nie bedzie pozwalac na takie uplycenie poziomu dyskusji w grze i na forum. Pozdrawiam.
Również mam nadzieję, że bezpodstawne nazywanie kogoś manipulatorem zostanie ukrócone, a nocne harce na krewetkach - permanentnie
Bo to nie był audiobook i klikanie jak głupi od 2h, tylko makro o/.

Pozdrawiam,
Gerwaldt.



@Down;
2x byłem z Tobą na discordzie - raz jak się wyzywałeś z Lovelasikiem, drugi raz na plugastwie nie dawno.
A za to kłamstwo - jak ostatnio miałeś wolne i nikt Cie nie chciał bić, huncik.
Niezły road 170->195, szkoda, że spam się w fajnym temacie zrobił.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 20:08   #29
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Karmelia, mam nadzieję, że Twój kolega pokazał poziom.
A to co dałeś loga na myskach - ja i Suchy biegliśmy we dwóch xD.

Btw. podaj przykłady, a na serwie nie pograsz od dziś o/
2 osoby ubite - cały serwer zniknął, to pewnie sprawka tych pekerów.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 20:39   #30
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

edit: @up xD


Chryste...
Argumenty są napisane w kilku tematach na temat respów, a gdy trzeba było to napisałem i to również.
Z tym, że chcesz kulturalnej rozmowy a odpisujesz do Kyogre w ten sposób:

"Do szlamków dodajcie jeszcze królewskie nogawice, nadal nie są zbyt opłacalne i nikt tam nie chodzi."

No i ciekawe kto współdzieli te postacie, Ty wiesz, ja nie wiem.

To są propozycje złożone z wielu narzekań ludzi od 2k18, na uhy narzekało sporo osób, m.in. schwarz, osoby widzące jak bito Konrada w trapie (filmik który przytoczył wild).

No ja w talary mam wywalone, mam ich mało, w porównaniu do osób które biją bossy razem ze mną, mam chyba najmniej, w pewnym momencie Polak Wojak miał ich więcej od mnie - ale wszystko zbiera się do tego "TALARA" który dla mnie i kyogra jest najważniejszy.

Do łowienia? nie - do krewetek, i to jest pewne xD.
Tylko za łatwo się z tego wymigać bo wystarczy powiedzieć, że ogląda się serial, pamięć mięśniowa itd.
Dlatego też sam nie robię zręki, wbiłem tyle co mi było potrzebne głównie skórowaniem i dualem, potem essa.

Zresztą nie przepycham tych propozycji na siłę, tylko tłumaczę co jest nie tak, ale nie - bo ja robię pod siebie hrurr durr.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin