Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-05-11, 15:10   #1
Evenix
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie Misja u duchownych - Moc Leczenia - Mag

Zauważyłem pewną dziwną sytuację. Mianowicie mówię o misji duchownych - Moc Leczenia. Chodzi w niej o to, żeby uleczyć wystarczającą ilość HP swojego lub towarzysza, a o postępach jest się informowany procentowo. Tu zauważyłem pewną niesprawiedliwość. Otóż to zadanie dla wojownika robi się w jeden dzień a u maga może to zająć kilka miesięcy. Dlaczego? Już odpowiadam. Po pierwsze wojownik zaczyna z zrobionymi już 79% i po jednym dniu już ma 100%, a mag zaczyna z 2% i nawet po godzinie używania Leczenia i uleczenia jakieś 15k hp nadal mam 2%. I tu nasuwa się pytanie. Czy to nie jest chore? Tego questa skończę chyba jak będę miał 100 poziom. Mam propozycję: byłoby lepiej jeśli 1 % magowi odpowiadał by 1k hp uleczenia (lub nawet więcej jeśli trzeba) ale nie aż takiej chorej liczbie której nawet nie znam. Taką liczbę uleczonych HP można zdobyć po około 15 "tawisach". Mam nadzieje że ktoś z administracji to naprawi. Nie chcę biegać do 100 poziomu z napisem że "już" zrobiłem 2% misji.
__________________
"Warto uchodzić za uczciwego, by w kluczowym momencie oszukać" - Bardzo mądry cytat z książki której tytułu nie pamiętam :)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 27-11-11 o 13:09
Evenix jest nieaktywny  
Stare 16-05-11, 16:38   #2
!Aadie.
 
Avatar !Aadie.
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Włodawa
Postów: 12
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do !Aadie.
Domyślnie

otóż to! łucznik także ma z tym problem. to jest takie czasochłonne, że tego questa ukończę dopiero na 60~ lvlu! prosimy o poprawe tej misji, ponieważ jest niesprawiedliwie.
!Aadie. jest nieaktywny  
Stare 16-05-11, 18:52   #3
sivik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

To jest śmieszne, ja zrobiłem taki temat, i nic jak grochem o ściane. przytocze sobie :
Coś mi się zdaje, że to jest niesprawiedliwe.. Z tego co się zorientowałem to wojownik w owej misji na wejście ma już 79% zrobione, Na Wejście.. Resztę można wbić w ten sam dzień.. Ja będąc magiem zaczynając zadanie za pierwszym czarem zrobiłem sobie 2%.. Ani nie było 1% ani 0 od razu 2%. Przez następne 2 dni grając dosyć długo i używając cały czas czarów spontanicznych leczących potrzebnych do wykonania zadania wbiłem kolejny 1%.. Więc w sumie jest 3% w 3-4 Dni to łatwo obliczyć ile dni zajmie mi zrobienie Zadania.! Z tego wychodzi, że wojownik zrobi w jeden dzień a mag 3 miesiące. Coś Tu jest Nie tak, Proszę o wyjaśnienie. !

To jest strasznie niesprawiedliwe...
sivik jest nieaktywny  
Stare 16-05-11, 19:22   #4
Evenix
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

@up, też tam pisałem, nikt z administracji się nie wypowiedział, dlatego napisałem tutaj. ;/
__________________
"Warto uchodzić za uczciwego, by w kluczowym momencie oszukać" - Bardzo mądry cytat z książki której tytułu nie pamiętam :)
Evenix jest nieaktywny  
Stare 20-05-11, 18:59   #5
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

Cytat:
Napisał Evenix Zobacz post
...Po pierwsze wojownik zaczyna z zrobionymi już 79% i po jednym dniu już ma 100%...
Jestem Rycerzem i na starcie miałem 24% zrobione. Do tego 1k many poświęconej na leczenie dodaje mi 1% zadania. Nie wiem skąd masz tą teorię o 79%...
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny  
Stare 20-05-11, 20:33   #6
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Domyślnie

Wprowadziłem zmianę, teraz magowie mają o wiele łatwiej. Sprawdźcie sami.
Prakt jest nieaktywny  
Stare 20-05-11, 22:00   #7
Evenix
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Dziękujemy! :)
__________________
"Warto uchodzić za uczciwego, by w kluczowym momencie oszukać" - Bardzo mądry cytat z książki której tytułu nie pamiętam :)
Evenix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin