Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-11, 23:18   #31
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

A ja ci Stary powiem tak... Wypłaciles sie... Ale miales pasc juz wczesniej dlatego ze dalismy ci szanse a ty sie sprzedales dla Gippa. Wiec to byla kwestia czasu kiedy padniesz. Jakos Ozi i Evul Zombie zaplacili (spora sume) ale mysle ze sa zadowoleni, nikt nich nie obraza, nie wygania z respow i moga expic kiedy tylko chca, ty tez tak mogles.. ale to tylko i wylacznie twoja wina, wiec nie mow o tym jacy my jestemy skoro sam psujesz reputacje o sobie :)
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 05:35   #32
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał globus9 Zobacz post
A jak mam byc normalny jak z rana wpada mi Wawro na spawn, pyta sie mnie kiedy skoncze. Odpisuje ze expie do rana (tak jak mi pisal Ormo wczoraj), a on mnie zabija...
zostales zabity juz za wczesniejsza akcje
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 06:20   #33
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał !Aadie. Zobacz post
a mnie zabijają za to, że jestem niby z securum :< mimo, że nigdy tam nie wstąpiłem. co to ma być?
Skoro tak to wyjaśnij to z Waskim...
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 08:01   #34
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

@Wawro

Nie chodzi mi tu o zatargi gildii, bo sam w żadnej nie jestem i nie obchodzi mnie o co wy tam sie nawalacie, ale nie mówcie, że Wawro taki grzeczny i że bijecie tylko ludzi który Wam podpadną... Sam wczoraj wysiadłem od Wawro na 1 "SD" za nic >.>
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 08:16   #35
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

O czym my tu w ogole gadamy?!
To, ze staramy sie grac bez PA to tylko i wylacznie nasza sprawa, jest to server RPG wiec mysle, ze mozemy zabijac kogo chcemy i kiedy chcemy bo nasze lvle nam na to pozwalaja... Prawo dzungli... A to, ze wielu ludzi nie lubimy to tez nasza sprawa.
Kiedy securum was zabijalo i polowa serva nie mogla expic to bylo dobrze prawda? Ale jak my zabilismy kilka osob to nagle pojawil sie bunt na forum.

A co do sprawy z Kminie... jestes ziomkiem Kazana i za to padles. Proste?
Dziekuje. Pozdrawiam.
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 08:43   #36
!Aadie.
 
Avatar !Aadie.
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Włodawa
Postów: 12
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do !Aadie.
Domyślnie

@hafcik

niestety, nie jestem jego ziomkiem, nawet w vipach go nie mam :B dostałem zaproszenie do jego gildii, propozycję odrzuciłem, więc wciąż nie rozumiem agresji z waszej strony.
!Aadie. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 10:34   #37
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Life is brutal...
Robimy to co widzimy, widzielismy zaproszenie wiec kazdy myslal ze jestes z nim :) a jezeli chcesz sie tlumaczyc to do Waskiego lub kogos z vice :)
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 12:24   #38
ziomboy1101
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał hafcik Zobacz post
wiec mysle, ze mozemy zabijac kogo chcemy i kiedy chcemy bo nasze lvle nam na to pozwalaja... Prawo dzungli...

Kiedy securum was zabijalo i polowa serva nie mogla expic to bylo dobrze prawda? Ale jak my zabilismy kilka osob to nagle pojawil sie bunt na forum.

A co do sprawy z Kminie... jestes ziomkiem Kazana i za to padles. Proste?
Dziekuje. Pozdrawiam.


Jezeli chodzi o securum to zabijalismy tylko was i sianie propagandy było niesamowite, nie zabijalismy randomow bo szkoda było na nich fragów.

Druga sprawa odnosnie prawa dżungli, macie 100% racji ale po co w takim razie tlumaczysz sie na forum? Czyżbyście się zaczynali bać rosnącego sprzeciwu wobec was? Bo tak to wygląda panowie zaczynacie się tłumaczyć co wydaje się zabawne

Trzecia sprawa natomiast nie pozwólcie sie traktować w ten sposób że za wasze przyjaznie z innymi ludzmi jestescie karani oni mogą was w dupe pocałować zacznijcie się sprzeciwiać bo nie długo będziecie miec haracze za wyjście z depo :)
ziomboy1101 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 12:36   #39
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Ty ten haracz juz masz ...
zipek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 12:50   #40
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Niech administracja zmieni ten system unjustów, na ten który był kiedyś na starej tibii, a mianowicie frag za zadanie najwięcej obrażeń bądź dobicie przeciwnika, a wtedy wojny miedzy klanami staną się ciekawsze o ile wogóle jakieś będą. Gdyby ten system został wprowadzony dużo wcześniej to może wojna miedzy Planem B a Securum miała by inny przebieg a nawet może dalej by trwała.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin