Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-07-14, 18:20   #21
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Dzień 6.
[...] - 1498! 1499! 1500! Nareszcie koniec... ciekawe do czego mu tyle dusz... nie ważne oddam raport i wezmę kolejną.



Nie ma to jak przyrost doświadczenia na temat Raindaru jak i całego świata.



awans za awansem. Doświadczenie po prostu samo przychodziło... byłem żądny krwi!...

Lord zlecił mi niebywale trudną misje... Przygotowałem wszystko i ruszyłem. Po wielu godzinach wybijania wszystkiego po drodze, i uzyskania wszystkiego co było mi potrzebne - udało się. Skończyłem misje z powodzeniem, i wyszedłem z tego cało. Wierzcie mi - miałem szczęście.



Montaron też zlecił mi kolejną misje, idąc do celu awansowałem po raz kolejny, eksplorując tunele dowiedziałem się wielu rzeczy na temat czerwii, nienawidzę tego paskudztwa!



odnalazłem to czego szukałem. Ruszyłem w drogę powrotną w nieco szybszym tępię, muszę jeszcze trochę potrenować moją siłę, by uzyskać nowe umiejętności we władaniu bronią [...]

Pozdrawiam,
Rycerz Mateusz.
/Pisane bez weny ;/
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-14, 18:25   #22
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dzień 7.

Nic szczególnego dziś nie robiłem. Lekki trening i wykonywanie misji.

trenowanie siły!








wykonywanie misji na Ankardii szybko zakończyła się awansem.

__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 09-07-14 o 21:51
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-14, 19:13   #23
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Brawo arkon.

@up
Następna postać będzie bez subprofesji!
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-14, 20:53   #24
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dzień 8.

co wy następna to mag ofc



a tym czasem lekki przyrost umiejętności



w poszukiwaniu młotków do naprawy mojego pancerza awansowałem na kolejny poziom. Stwierdziłem również, że polowania na olbrzymach nadal są opłacalne!
__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 09-07-14 o 21:52
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-14, 12:53   #25
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dzień 9.

Nigdy nie sądziłem, że miło będzie powrócić do misji, którą robiłem niezliczoną ilość razy...



po kilku minutach...



czas na kolejne misje! <3



przeszedłem przez to bez uszczerbku na zdrowiu!



w tym czasie awansowałem na kolejny poziom!





teraz tylko wbić wymagany poziom do kolejnej misji - która jest moją ulubioną tzw "bieganie"

dzień 10.

Dzień zaczął się spokojnie jak każdy. nie tracąc chwili czasu ruszyłem w poszukiwaniu mojego celu w misji od Montarona. Kiedy ją wykonywałem próbowałem zbadać kolejne części Raindaru.



Po wykonaniu wszystkich zleconych mi dziś zadań udałem się na Olbrzmymy po kolejne młotki, które są mi bardzo potrzebne. Tam również zdobywałem kolejne awanse.





odnalazłem również coś niespodziewanego, człowieka... Starego i mówiącego w obcym języku, było to dla mnie szokujące i próbowałem się z nim dogadać... bez skutku. Potrzebuję inforamcjii jak z nim się dogadać. On Posiada Statek, który można wykorzystać... Do tego jest Stary, może coś wie o Altaronie, i jego historii?



Zaraz koniec dnia. Jestem daleko od miasta... powrót ciemną nocą może być całkiem interesujący. Niestety Karczma pewnie będzie pusta...
__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 09-07-14 o 22:01
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-14, 18:39   #26
samol
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 13
Domyślnie


Zdobywanie awansów na trolach
samol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-07-14, 11:45   #27
samol
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 13
Domyślnie


Exp na olbrzymach :p
samol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-07-14, 17:51   #28
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dzień 11.

[..] Gdy wracałem do miasta późną nocą awansowałem na kolejny poziom. Olbrzymy będą mieć odpoczynek krótki. Ponieważ jutrzejszy dzień będzie inny niż każdy.


dzień 12.

Dzień zacząłem od szybkiego śniadania, następnie nie tracąc chwili udałem się do kilku ludzi, którzy potrzebowali pomocy lub zlecali misje.

Idealne dla mnie pomyślałem. Jako pierwsze zdecydowałem się udać do karczmy przeczytałem ogłoszenia i napotkałem jedno ciekawe...
Polegało na odbiciu zakładniczki z rąk orków. Nigdy nie widziałem orka, więc przyjąłem zadanie, przygotowałem co trzeba i ruszyłem. Orki okazały się średnim przeciwnikiem dla mnie, tylko w grupie byliby wstanie mi coś zrobić.



Po wszystkim, Panna Helena mi ładnie podziękowała. Poczułem się dobrze... Następne misje byłby dość długi i nie warto tego opowiadać, ale polegało na odnalezieniu syna pewnej kobiety, następnie zbierałem raporty smoczych jeźdźców. Przy tym Awansowałem, moje doświadczenie rosło z każdym poznanym jeźdźcem.



Po zebraniu każdego raportu i oddania ich Argosowi... nie miałem co robić. Poszedłem na krótki trening. Nigdy nie lubiłem trenować zbyt długo...











Nigdy nie byłem chętny do treningów więc rozdałem PN.

Stan :



czas iść spać po takim treningu.

__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 12-07-14 o 17:51
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-14, 13:38   #29
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dzień 12.

Polowanie na smokach z bratem było pechowe mało łupów i często pokonywani przez smoki.


dokończyłem poziom na krasnalach, nigdy nie lubiłem krsanali... więc wbiłem poziom i wróciłem do depozytu.



czas iść spać, jutro muszę iść w pewne miejsce.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-14, 16:19   #30
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dzień 13.

Wyruszyłem dziś z moim bratem na ogromne pająki!
Nie sądziłem, że będzie ich tam aż tyle... miało być spokojnie i jak najmniej stresu. A jednak. Otoczyło nas w pewnym momencie masa tych bestii.
Co skutkowało klęską.
~~

~~
zdecydowałem się wracać z Vertridem do Neolith, następnie wykonałem misje zleconą przez montarona z pomocą Vertrida.
~~

~~

Osiągnąłem 13 poziom magiczny.

wyruszyłem również na Olbrzymy po młotki, i tam kolejny raz awansowałem. Miło się na nich polowało lecz to staje się powoli nudne.
~~

~~

~~

Czas iść spać, kolejny dzień to nowe przygody!

dzień 14.
Kolejny dzień rozpocząłem bardzo szybko i pewnie. Nie zastanawiając się za długo ruszyłem w miejsce o którym mówił mi Balios.
chciałem zobaczyć jak dobrze mi pójdzie samemu.
~~

~~
Poszło gładko bez omdleń i zadrapań. Jednak zmęczyłem się walką z smokami i wróciłem do... A no własnie, Przyjaciele dali mi pokój w swoim domu klanowym. Dziele go z podobno Arkonem, jednak go jeszcze nie widziałem... Przynajmniej posprzątałem mu bałagan w pokoju.
~~

~~
Zmęczyłem się. Krótka drzemka, potem się wymyśli co robić następnie.
__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 14-07-14 o 18:41
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin