Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-17, 16:29   #81
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wiesz jakie jest gadanie o rycerzach? Muszą bić z bliska, a rycerz 2h musi mieć dmg bo jest 2h. Zwiadowca mówi, że musi mieć taki sam dmg jak mag. A nie wygrasz na tym serwerze wojny o maga, jeżeli masz 90% ludzi grających zwiadami i rycami.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 16:30   #82
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał arthas Zobacz post
Napisałem tylko o obszarach wojowników, skoro robią tak duży obrót doświadczeniem i profitem z mobów, zobacz sobie na ranking i sam wysuń wnioski.
Odpisywałem Katamaranowi. Pisałem już kiedyś czemu odes rago tyle bije i zaczęła się gównoburza, że wojownik wcale nie jest inba.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 16:40   #83
Marynarz969696
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 0
Domyślnie

Witam, może jestem świeży i mało doświadczony co do gry, ale rycerz musi i ma być silny i rozczaruje się gdy go zepsujecie. Pozdrawiam Mariusz.
Marynarz969696 jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 16:41   #84
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Dużo wojowników. Grałem kiedyś wojownikiem ale szybko mnie znudził, bo wszystko przychodziło w nim zbyt łatwo. Zwłaszcza przy leczeniu duchownego.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 16:44   #85
arthas
 
Avatar arthas
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1
Domyślnie

Dlatego mówię o jego zasięgu, bo na razie to sprowadza się do stania w miejscu i bicia obszaru. Zabierzesz mu 4 kratki nie ruszając obrażeń. Dalej będzie mógł stać w miejscu i naciskać hoty z potami, czarami, ale zmusi go do nakierowywania, będzie bił mniejszą ilość mobów na raz, co wydłuży czas zdobywania doświadczenia.
arthas jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 18:41   #86
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Taka zmiana jest bez sensu, po prostu powinien być zmieniony wzór dmg żeby mniej wpływał na obrażenia atak broni, tak samo ze zwiadowcą.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 21:01   #87
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Magom daje magia więcej. Rycom więcej daje broń. Ale że zwiadom? xd

Na 173lvlu biję tak samo jak na 122 lvlu. Exp większy o zaledwie 100-150k/h i to na wrl. A mam kruka +4, 100 siłe i 176 dysta, na 122 miałem kruka +4 100 siłe i 130~ dysta. Większy exp, chyba za sprawą tego, że szybciej biegam XD. Nie no dobra zauważyłem różnicę, faktycznie biję więcej, o 30 z jednego bełta w moba, ok sry, że to chciałem zatuszować;/

Znów płacz. 90 lvle macie i o balansie się wypowiadacie, beka. U nas 120 magi we dwóch składają już waszych 100 zwiadów. Na pewno chcecie jeszcze bardziej podnieść dmg magów? I nie obchodzi mnie zdanie Tiza, charloverka.

Zgodzę się, z tym że nekro zwiady biją za dużo na 100 lvlu z yase unar i za dużo zwiady biją z kpiro na 120 lvlu. To nie wina bełtów, czy broni tylko tabelki przyrostu od skilli. Na tych lvlach osiągamy 90% swojego maksymalnego dmg za sprawą tego, że dyst gówno daje. Problem jest w przyroście dmg zależnego od walki dystansowej u zwiada i walki 1/2h u ryca. Mało daje, tak, i właśnie dlatego, mało ogranicza nasz dmg, Magia u maga daje tyle, że gdyby nie było zablokowanej magii na tych 60 lvlach to z taiw fomesa nie klepalibyście po 200, tylko po 350. A przypomnijcie sobie, te hity maga na małych lvl i tak były już zbyt op.

Podsumowując: M lvl wam dużo daje i było to już wielokrotnie pisane, ale napiszę jeszcze raz, na większym lvl będziecie bić więcej. Zajebista motywacja do expienia, ja takiej nie mam. Z każdym lvl wbijam go co raz dłużej, a magi - krócej. Od 200~ lvla i tak podobne expy będziemy robić każdą profesją.

Jeszcze dodam, że zajebiscie, że od 105 lvla czyli max magi na tym lvl, sd zaczyna rosnąc normalnie. Gdyby było inaczej to na tych 60 lvlach bili byście jeszcze więcej z sd niż taiw fomesa, gdzie na sd nie ma czosnkowego, a ssa na tych lvlach to rzadkość. 2 magów wyjaśniało by każdego na bułke, pozdro. Nom to był by balans, jak na poprzednich edycjach. Pff

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 27-01-17 o 21:16
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 21:39   #88
don browaro
 
Avatar don browaro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrołęka
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do don browaro
Domyślnie

Jedni o expie drudzy o pvp, jeżeli chodzi o exp to jaki by nie był i tak i tak jak ktoś chce to lvl wbije, natomiast w pvp sam ranking graczy dużo mówi, że coś z magiem jest nie tak, albo inne profesje maja czegoś za dużo,a mag za mało. Ja tu nie gram od 4 lat, a wystarczy wejść na listę najlepszych graczy i zobaczyć jakie profesje są najbardziej grywalne na ten moment. Mnie w altaronie zawsze denerwowała zbyt duża przeżywalność zwiadowców nie mówię o rycerzach bo w tamtym okresie grała ich garstka. Spowodowane było to tym że owi zwiadowcy "duchowni" mogli leczyć się nawzajem na odległość to było strasznie frustrujące dla maga który wysypywał się w parę sekund i nikt mu nie mógł pomóc. Po co komu mag skoro zwiad duchowny robił to lepiej dlatego że mógł wystać w trapie i do tego zrobić jakiś dmg. Pewnie to samo tyczy się dzisiaj rycerzy duchownych, z każdym lvl ci zwiadowcy i rycerze będą coraz silniejsi i nie chodzi o dmg tylko ilość hp którą nawzajem mogą sobie wyleczyć, a kto wyleczy maga z many na odległość?

Nie wiem jak jest teraz, ale wysokopoziomowe czołgi które mogą leczyć się na odległość i do tego bić + jeszcze jakieś bomby, no to macie odpowiedz czemu tak jest, czemu mag w wojnie jest mało grywalny. No chyba że jest inaczej, ale tego nie wiem DAWNO NIE GRAŁEM.
don browaro jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 22:11   #89
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał don browaro Zobacz post
Jedni o expie drudzy o pvp, jeżeli chodzi o exp to jaki by nie był i tak i tak jak ktoś chce to lvl wbije, natomiast w pvp sam ranking graczy dużo mówi, że coś z magiem jest nie tak, albo inne profesje maja czegoś za dużo,a mag za mało. Ja tu nie gram od 4 lat, a wystarczy wejść na listę najlepszych graczy i zobaczyć jakie profesje są najbardziej grywalne na ten moment. Mnie w altaronie zawsze denerwowała zbyt duża przeżywalność zwiadowców nie mówię o rycerzach bo w tamtym okresie grała ich garstka. Spowodowane było to tym że owi zwiadowcy "duchowni" mogli leczyć się nawzajem na odległość to było strasznie frustrujące dla maga który wysypywał się w parę sekund i nikt mu nie mógł pomóc. Po co komu mag skoro zwiad duchowny robił to lepiej dlatego że mógł wystać w trapie i do tego zrobić jakiś dmg. Pewnie to samo tyczy się dzisiaj rycerzy duchownych, z każdym lvl ci zwiadowcy i rycerze będą coraz silniejsi i nie chodzi o dmg tylko ilość hp którą nawzajem mogą sobie wyleczyć, a kto wyleczy maga z many na odległość?

Nie wiem jak jest teraz, ale wysokopoziomowe czołgi które mogą leczyć się na odległość i do tego bić + jeszcze jakieś bomby, no to macie odpowiedz czemu tak jest, czemu mag w wojnie jest mało grywalny. No chyba że jest inaczej, ale tego nie wiem DAWNO NIE GRAŁEM.
Mag na poziomie 200 z setem na hp powiedzmy 15% ma jakies 2300 hp jak nie wiecej gdy łyknie suma. Przy takiej ilosci hp moze spokojnie na wojnie balansowac mana ringiem, jest to opcja ktora robi z niego solidnego tanka na hlvlach( tutaj wchodzi kewstia ogarniania tego maga ). Kulki z sd bez seta na takim poziomie bije sie spokojnie za 600+ kostur. Sam widzialem jak juz teraz 2 magow nekro 120 lvle gasza 90 zwiada bez wiekszego problemu. Nie mag jest problemem a tak jak napisal levi, czyli w przyroscie dmg zwiadka. Na poziomie 100 jest on za duzy(puginaly) na h lvlu jest juz dobry. To samo zwiad 120 lvl (bije za mocno) na h lvlu bije dobrze(sęp, kruk) .

U wojownika jest to samo, jego przyrost dmg jest za duzy. Low lvl bije za mocno, na h lvlu jest juz dobrze. Pisalem to juz wczesniej.

Co maja mi znerfic skoro gram rycem 1h, rozdalem pny w obrone bije jak rycerz 2h na 50 lvlu. Mam cos kosztem czegos, dmg mi nie rosnie bo skill 1h zablokowal mi juz moja bron. Moja przygoda z wojna ogranicza sie do magic walowania, leczenia i bicia hoxe alpy po 70....
Co innego rycerz 2h bo takowy rozdaje pny w 2h i bije tyle co zwiad ale od mojego 1h to sie odpierdolcie xd.

P.S wbijcie lvle i wtedy piszcie o balansie. Wbiliscie raptem 90 poziomy i juz wam pod gorke to trzeba zajebac posta na forum, znowu udziela sie Tizu ktory gra magiem i robi wszystko by byl on jak najlepszy. Co innego jak by gral zwiadem..
A wiem co by robil. Pisal by o celnosci i mowil ,ze ma byc wieksza. A i ,ze redukcja z q kratki to jakis nonsens bez hape odesa blablablabla. A rycerz? Pewnie byl by placz ,ze nie ma repito albo uhow nikt nie sprzedaje

Ja nie mowie, ze balans jest ok bo pewnie tak nie jest. Ale zachowuja sie co niektorzy tutaj jak idioci. Test serwer byl open jakis miesiac a nikt na nim nic nie robil ani nie probowal. Piszecie teraz jakies smęty i liczycie na niewiadomo co. Balans w porownaniu do 2 edycji jest znacznie lepszy i z tego sie ciesze ale nie rozumiem dlaczego gdy jest czas na zmiany to nikt tego nie robi i sie nie wypowiada. Teraz sobie poczekacie na zmiany jakiekolwiek do nastepnego upajdejta.
Open mozg czasami plx
Pozdro

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 27-01-17 o 22:29
Trixis jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 22:24   #90
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Czyli magowi został źle poblokowany mlvl, gdyż na 100 lvlu powinien mieć z 15-20 mlvli więcej, by osiągać porównywalny dmg.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin