Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-01-17, 12:10   #61
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

A no i wprowadzając zmiany, które wzmocnią na lvlach 70-120 maga, trzeba go osłabić na 10-70.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:29   #62
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Dodatkowo zmienić atak bomby z dwóch ataków na jeden, aby SSA mogło zaabsorbować więcej dmg
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:38   #63
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

I zabrac mozliwosc bicia bomb rycerzom
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:48   #64
Spider
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 7
Domyślnie

Szkoda gadania, nie przypominam sobie żeby merv grał magiem.

Nim te magi nekro wbiją te 150 lvle to reszta będziie miała 300 xD. Powodzenia magom jak na tych 150 stracą pół godziny na klepanie sd 10 min na miksty potęgi 10 na zdobycie rybek i i tak będą robić mniej niż zwiad który zakupi wszystko w sklepie. 50 siła rycem XD.

Ciekawe kto dotrwa do 150 .

Runy kupowane od graczy w tibii działały jak każdy miał nad rzeką farmy magów na mc - HMM-ów i UH-ów, i run była masa. Wtedy jeszcze mag miał exori vis na spamie. Miał też inne czary do expienia - Np ja z tibii pamiętam jak expiło się na hydrach z flama z blokerem czy solo golemy na yalahar - z ue i flamów. Tu nie expi się z żadnego spella oprócz tych do 50-60 lvla.

Ostatnio edytowane przez Spider ; 08-01-17 o 12:54
Spider jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:58   #65
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Odnosnie run byl juz ten temat poruszany na tescie, marek mowil,ze nie moze tego wprowadzic poniewaz kazda runke kupowalibysmy z 1 ladunkiem.

Na pewno zdecydowanie za szybko expia rycerze solo, to jest nienormalne zeby ryc robil 500k.h w momencie gdy kazdy mag nie zrobi ponad 300, okej moze zrobic z sd na wrl/gorskich ale z waste takim,ze potem 2 tygodnie bije dicerosy a rycerze spamuja odes rago i wynosza profity albo sa na 0.

My mozemy tu sobie pisac tylko co na to wszystko marek?? Bo podobno to serv dla graczy.. hmm?
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 14:35   #66
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Okej. Na początek skasowałem 30 postów z tej dyskusji, postaram się kasować kolejne gównoburze lub offtopowe komentarze.

Marek mówił, że to serwer dla graczy, ale pewnie ręce mu opadły jak zaczęliście na siebie wrzucać. Faktem było, że od testowania był test serwer, ale coś nie wyszło. Może faktycznie dlatego, że grało się tam 130 lvlami.

Jak będą jakieś rozsądne konstruktywne propozycje to pewnie przejdą. Sam trzymam za to kciuki.

Ja jestem za zwiększonym dmg pocisków/aluków i szybciej odblokowującymi się SD. Będzie większy dmg niż u zwiada i szybszy exp niż dotychczas u maga. Przeżywalność bym zostawił.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 19:03   #67
aion
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 32
Domyślnie

To i ja chciałbym dodać coś od siebie.
Wydaje mi się, że chyba najlepszym przykładem tego, że w balansie maga nekro jest coś nie tak świadczy to, że po wbiciu 60+ lvli dalej bardziej opłaca mi się bić z peli aluk jak efo tote i to jest fakt.
Żeby cokolwiek mi się opłacało gdzieś iść to mam do wyboru 2 respy - żywiołaki wody lub renegatów, gdzie na bonusie w obu przypadkach nie przekraczam 200k/h.
Obecnie odnoszę wrażenie, że mag to inwalida pod każdym względem, jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że mag jest papierowy i na 200+ lvlu porobią go lisy jak będzie afk, ale za to ma najmocniejsze uderzenie w grze i jest "must have" w każdym team huncie, tak zabranie mu tej mocy sprawiło, że gra nim z przyjemnej stała się katorgą.
Nigdy nie miałem "ale" do jego przeżywalności, bo rekompensowało mu to duże uderzenie, co sprawiało, że magiem trzeba było umieć grać, obecnie magiem nekro po prostu nie da się grać, bo jest niegrywalny.

Może w późniejszej fazie gry mag się rozkręca i osiąga swoją pełną moc, ale na litość boską, to nie może być tak, że przez pół gry jest handicapem a potem staje się nukerem.

Moim zdaniem mag nekro alchem powinien być chodzącą bazooką siejącą postrach, profesją na tyle silną, że powinno czuć się respekt, ale na tyle "papierową", że przy odrobinie sprytu można go szybko wyeliminować. Czytaj - glass cannon. Co zarówno w przypadku PvP jak i PvE wymaga sprytu i odpowiedniego myślenia.

Jestem w szoku, że w ogóle pojawił się pomysł, że zwiad ma bić tyle co mag - po co w takim razie profesja maga? Nie ma nic bardziej destruktywnego dla balansu profesji magicznych, jak przyrównanie mocy łucznika do maga. Absurd.

Popieram Catthona, że powinien być zdecydowanie zwiększony dmg z pocisków i efo tote a SD powinno odblokowywać się w obecnej edycji znacznie szybciej. Mogłoby się to również odbywać kilkuetapowo, by uniknąć przepaści - ale od razu mówię, że to by się nie sprawdziło, ze względu na niewystarczającą moim zdaniem różnorodność potworów.

Jak najbardziej przeżywalności bym nie zmieniał, zachowując maga nekro alchemika jako tego glass cannon. Jeżeli ktoś potrafi grać, to wykorzysta swój potencjał - obecnie, tak jak już mówiłem wcześniej ta profesja jest po prostu niegrywalna.
aion jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 19:41   #68
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Dzisiaj robilismy testy, 70 palek wali wiecej z kpiro niz 70 mag z sd. pozdrawiam
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 20:12   #69
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zurvy19 Zobacz post
to jest nienormalne zeby ryc robil 500k.h w momencie gdy kazdy mag nie zrobi ponad 300, okej moze zrobic z sd na wrl/gorskich ale z waste takim,ze potem 2 tygodnie bije dicerosy a rycerze spamuja odes rago i wynosza profity albo sa na 0.
To dlatego, że brany pod uwagę jest max_. Dla odes rago rozrzut od wartości max_ wynosi od 0.6 do 1.3, więc odes rago bije zawsze od 60% do 130% wartości maksymalnej wynikającej z tabeli. Jeśli przy zwykłym hicie czy rago tote zdarzają się hity od 50-260 to przy odes rago jest to zawsze 208-338 (dla wspomnianego przedziału 50-260). Rago tote czy też hape odes kpiro po prostu przyspieszają normalne hity, odes rago bazuje na tabelowym maxie (ale to bardziej pokazanie, że woj bijący w 8 mobów naraz jest zbyt silny, aniżeli że mag jest za słaby). Trudno też żeby 4 hity zwiadowcy były mniejsze od 1 hita maga.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 08-01-17 o 20:20
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 11:44   #70
arthas
 
Avatar arthas
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1
Domyślnie

Zamiast na siłe zmieniać maga, to może zastanówmy się nad obszarami wojów? Zmienić na :
| 0 1 0|
| 1 3 1|
| 0 1 0|
lub usunąć całkowicie, ale ta opcja raczej nie wejdzię w życie, ponieważ rozgrywkę robicie pod rl tibię.
Nie będą robić tyle doświadczenia na godzinę, zwiększą się zespołowe wyjścia na expa.

Mag ele - obszarowe obrażenia,
Mag nekro- target obrażenia
Mag duchowny - leczenie
Ryc 1h/2h - obrażenia fizyczne z bliska
Zwiad - obrażenia fizyczne na odległość

Ostatnio edytowane przez arthas ; 27-01-17 o 11:53
arthas jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin