Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: ang
tak 20 71.43%
nie 8 28.57%
Głosujących: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-09-17, 17:15   #11
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

XDDDD
<znaki>
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 17:31   #12
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nom to na pewno przez jedną deskę, na pewno nie przez to, że nigdy nie będzie nawet war moda bo już na starcie serwera kryjecie się jak szczury w kanałach, a założenie gildii dla was to samobójstwo. To na pewno nie przez to, że macie na krzyż 15 osób, tak jak my, które są tak aktywne, że połowa się wykruszy po 2 akcjach. To na pewno nie przez to, że ta edycja będzie jeszcze krótsza niż poprzednia i szkoda tracić czas. To na pewno nie przez to, że już nawet na nonpvp serwerze jakim jest Vita, wojna jest lepsza, niż ta przeciwko wam xD

Ja już zrobiłem swoje, wbiłem na was ok. 25 fragów, grzaliście pzty widząc, że jestem online, czyli w sumie bez zmian od 2 edycji. Dało mi to niezłą frajdę, dzięki chłopaki, ale wracam na Vite robić kwit bo lubie łączyć przyjemne z pożytecznym :*
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 17:44   #13
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Kolego wbiles 55lv bo na poczatku dostawales podwojny czy nawet potrojny exp za moby (zalezy jak to wykorzystales przeciez mogles nie rozdawac pnow za bardzo zeby 3 rozne gfb strzelac nie?)

Majac 30lvlowa przewage zabijales 20 czy 30lvle razem ze swoimi kolegami ktorzy grali po 20 godzin dziennie tylko po to zeby miec kilkunasto lvlowa przewage

Wbiles rsa na 40lvlowym lekganie goniac go we CZTERECH 60 magami (samemu majac 80) Gdy wbilismy lvle pozwalajace na w miare rowna walke (dzieki czemu zdechles) postanowiles wyjebac rage quita narzekajac na brak war-mode

Nie wiem moze jakbys poczekal dzien to bylyby jakies openki bo teraz tak troche bez oporu zadnego z wami jedziemy pewnie dlatego ze tez mamy mwalle nutki energole i time ringi

Ja sobie pogram troche rpg tym rycerzem bo nigdy nie probowalem altaronow po tym 100lvlu a ty quit bo mag slaby na 80-150lv?


Btw po 40 osob w depo w dzien skilluja, handluja mysle ze ta edycja ma szanse stac dosyc dlugo i wyklaruje sie jakis inny przeciwny team z ktorym NORMALNIE bedzie szlo powalczyc bo szczury waszego pokroju to tylko na non-pvp vite grozic przeciwnej druzynie ze "my nie gramy jak nas bedziecie gnoic" podczas expienia noob charow
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 17:45   #14
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Widzisz, wszystkie poprzednie edycje to na początku MY wbijalismy na was fragi / rsy. Porównujesz początek gry, gdy nie spałeś przez 3 dni tylko po to, aby snejkować 30 lvle ;)
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 17:59   #15
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Jeszcze się chłopaki nie nauczyli uczyć na błędach, okej. Na poprzedniej edycji sytuacja wyglądała odwrotnie niż teraz, i co długo biliśmy się na poprzedniej edycji? 2-3 akcje? Jeśli to wgl nazwać akcjami, 6v10 xD

Polecam sprawdzić Wasze deski, skoro waszym zdaniem zabijałem tylko 30lvle.


40 osób skilluje pod depo? Naucz się liczyć, max 25. Co każdą edycję w pierwszy tydzień, dwa, tyle osób tam skilluje. To jest panowie, taki krąg, który zatacza koło, a wy jesteście na tyle głupi, że nawet tego nie widzicie xD


Mag słaby na 80-150? Haha. Mag to najlepsza profa, zdecydowanie op w porównaniu do każdej innej, wiem bo grałem wszystkimi. To wy płakaliście na magów, ja podziwiałem, jedynie czary ele są bezużyteczne.


Na tym bugu wbiłem zdecydowanie mniej expa niż wy. Nikt nie wiedział jak to działa. Chcecie wiedzieć czemu wyjebałem tak z lvlem? Zrobiłem prawie wszystkie misje, włącznie z rohinamem i nawet bękartem solo :*. Znam te misję na pamięć.


I special na końcu do goferka, czym ty jesteś, że do mnie pyszczysz? xD Walnąłeś rage quita na poprzedniej edycji bo mag chujowy, a jest najlepszy xD


Dupeczka was mocno musi boleć, że was potyrałem i nawet nie będziecie mieć okazji, żeby się odegrać :********

ELLO

DOMINANDO 4EVER PÓKI GRAM
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 18:31   #16
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Zaczne od konca
Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post

Dupeczka was mocno musi boleć, że was potyrałem i nawet nie będziecie mieć okazji, żeby się odegrać :********

ELLO

DOMINANDO 4EVER PÓKI GRAM
Fakt poexpiles 6 dni gdy wiekszosc ludzi nie miala nawet czasu zeby zalozyc postac i wyjsc z licoru troche im zajelo wbicie lvla na mw i skonczyla sie twoja gra mimo prawie 40lvlowej przewagi to niezle dominando

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
I special na końcu do goferka, czym ty jesteś, że do mnie pyszczysz? xD Walnąłeś rage quita na poprzedniej edycji bo mag chujowy, a jest najlepszy xD
Wystartowalo destiny 1x rate medivi a jak dobrze wiesz dla mnie 7.4>all zreszta sam narzekasz na maga elementaliste ktory to ma duzo wiecej mozliwosci combowania na pvp czy to znacznie szybszego expienia z gfb a na poprzedniej edycji byl to knight ots nie oszukujmy sie (no zwiad jeszcze byl op na pvp testy kpiro vs sd jasno to pokazaly)

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Na tym bugu wbiłem zdecydowanie mniej expa niż wy. Nikt nie wiedział jak to działa. Chcecie wiedzieć czemu wyjebałem tak z lvlem? Zrobiłem prawie wszystkie misje, włącznie z rohinamem i nawet bękartem solo :*. Znam te misję na pamięć.
Wydaje mi sie ze najwiecej na tym bugu skorzystala osoba ktora do ostatniej minuty na nim expila nie sadzisz drogi kolego? Prosze nie rob juz kurwy z logiki

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Mag słaby na 80-150? Haha. Mag to najlepsza profa, zdecydowanie op w porównaniu do każdej innej, wiem bo grałem wszystkimi. To wy płakaliście na magów, ja podziwiałem, jedynie czary ele są bezużyteczne.
Mag jest ZDECYDOWANIE najmocniejszy do tego 80-90lv az inne profesje beda mialy mozliwosci PG (z profitem nawet) czy odblokuja swoje skille/bronie mag zyskuje przewage na expie/pvp dopiero pozniej na ok. 150lv gdy ma wystarczajaco hp zeby zmienic expy i sd zacznie sie dobrze skalowac

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
40 osób skilluje pod depo? Naucz się liczyć, max 25. Co każdą edycję w pierwszy tydzień, dwa, tyle osób tam skilluje. To jest panowie, taki krąg, który zatacza koło, a wy jesteście na tyle głupi, że nawet tego nie widzicie xD
Dobrze wiem ile osob kreci sie po depo czy skilluje jest ich zdecydowanie wiecej niz na poprzednich edycjach sam przeciez tez musialem te skille wbic na poczatku co nie?
Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post

Polecam sprawdzić Wasze deski, skoro waszym zdaniem zabijałem tylko 30lvle.
Ok to zaczynamy ostrzegam bedzie dlugo a na liscie brakuje osob ktorzy po 3-4x dedach na krasnalach przestali grac a nie ma ich w top 100

Wszystko pieknie udokumentowane jakby ktos chcial moze policzyc sredni lvl graczy ktorych zabijaliscie jakbym mial dostep do listy dedow graczy ponizej top 100 to obstawiam ze nie bylaby to cyfra +30

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Jeszcze się chłopaki nie nauczyli uczyć na błędach, okej. Na poprzedniej edycji sytuacja wyglądała odwrotnie niż teraz, i co długo biliśmy się na poprzedniej edycji? 2-3 akcje? Jeśli to wgl nazwać akcjami, 6v10 xD
Jakos ja inaczej zapamietalem poprzednia edycje miedzy innymi tak ze dopoki nie podkladaliscie sie 24/7 byly 2 do 3 akcji dziennie potem zrobiliscie noob chary/wyexpiliscie sie jak nie mielismy punktow i znow byly akcje wygladaly tak
1. wbijacie skulle zabijajac 1-2 osoby od nas
2. my sie gatherujemy wycinamy was odpalamy skulle
3. wy podkladacie sie kapciami 40-50

patologiczny sposob prowadzenia wojny no ale skuteczny przyznam wam racje latwo jest walczyc z przeciwnikiem ktory nie moze wam oddac (bo wbije 15 punktow a potem 30)
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 18:41   #17
bakuza
 
Avatar bakuza
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Skąd: Polska
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Myślę, że dobre byłoby wprowadzenie chociaż okna handlu z npc.
Popieram.
bakuza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 18:41   #18
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Ktos jeszcze prócz mnie nie dał rady przeczytać tego do końca? xD

Nie wiem goferek, miłej gry życzę i wgl, ja odpadam bo jedna deska w pvp to o jedną za dużo jak dla mnie.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 19:23   #19
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

I tyle byloby z wymiany argumentow
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-09-17, 22:01   #20
PanParuffka
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 9
Domyślnie

Powiem wam co ja widzę z perspektywy zwykłego gracza, póki co nie zamieszanego w konflikty. Shity się wyexpiły, widać było po topce, każdy gracz prawie był z tej gildii. Jak się sprawdzało innych graczy mieli po kilkadziesiąt lvli mniej i deski wlaśnie od Shitów. Moim zdaniem to trochę idiotyzm jeśli kręca was normalne walki to powinniście się dać wyexpić każdemu teamowi, a potem zadecydował by skill kiedy walka byłabywyrównana. Snejkowanie i zabijanie na respie zawsze było dla mnie idiotyzmem, ale to chyba dlatego, że wolałem się zawsze bić na normalnych zasadach, bez spinki, ot po prostu dla fazki. Na brak ludzi nie macie co narzekać, bo zawsze znajdą się chętni na wojenkę, no bo w końcu ileż można expić. Poczekajcie na rozwój wypadków, mniej gadania i płaczu. I może trochę mniej maniaczenia, bo później macie przewagę 40 lvli, bo gracie dzień w dzień i się dziwicie, że zmuła :D Pozdrawiam!
PanParuffka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin