Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-02-18, 15:16   #21
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Serio myślisz, że szantaże i tupanie nóżką umacnia Waszą pozycję negocjacyjną? :>
Marku, czytaj całość, nawet po pare razy, nie wierzę, że muszę nawet Tobie pisać 'co autor miał na myśli'. Powyżej miałeś konkretne informacje, argumenty.
Poniżej (to co zacytowałeś) to tekst przeznaczony do niedoinformowanych, którzy 'nie' argumentowali 'nie ma kasy na utrzymanie 2 serverów'. Jest napisany celowo w sposób taki, by zrozumieli, że lepiej odizolować nas do jakiegoś servera-zoo, gdzie będziemy jak małpy walczyli o dominacje nad swoim kawałkiem świata. Takie było przesłanie tego co zacytowałeś. Czasami, argumenty po prostu do ludzi nie docierają i trzeba trzepnąć z otwartej żeby się ocucili.

Cytat:
Napisał Grael Zobacz post
najgorszy pomysł jakikolwiek usłyszałem na temat przyszłości Altaronu. To zrujnuje całe piekno tej gry lol xd
dla każdego piękno jest czym innym, ja czerpie radość z talarów, które mogą przepływać przez moje konto w te i dalej. na tym altaronie mogę zrobićz nimi tylko to co już zrobiłęm - wyrzucić za plecy w depo.

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Oni wszyscy tak myślą :)
Twierdzą, że bez nich serwer się rozpadnie :D
Nie było nas tyle czasu i widzisz ile osób gra? :> Prędzej bym się martwił czy są z Was wojownicy. Jeżeli tak to server nawet z Nami nie upadnie (nie jest to oczywiście Naszym celem), a Wy postawicie opór.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-18, 15:56   #22
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

A jakby zrobić grę sezonową typu diablo 2/3. Mamy 2 serwery, jeden to zbiór wszystkich postaci, a drugi to server resetowany co nieokreślony czas z przeniesieniem postaci na ten pierwszy. Przy każdym resecie jakies unikalne nagrody dla najlepszych.

Lub

Reset co nieokreślony czas, ale przedmioty unikalne typu orzeł, raskolnik i sety 2w od świętego w góre zostają.

Lub

Reset co nieokreślony czas, ale skille wbite ręcznie zostają. Brak pnów za lvl.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-18, 16:34   #23
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

koniec świata, Luffy rozumie, a reszta graczy nie.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-18, 16:40   #24
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Nie było nas tyle czasu i widzisz ile osób gra? :> Prędzej bym się martwił czy są z Was wojownicy. Jeżeli tak to server nawet z Nami nie upadnie (nie jest to oczywiście Naszym celem), a Wy postawicie opór.
Haha, chciałbyś. Ja non pvp.

Zaimponowałeś mi tymi małpami w zoo xD Szanuje za dystans do siebie.

Ale my też chcemy żebyście grali z nami, tylko nie zachowujcie sie jak collegium po przegranej wojnie.
Wy potrzebujecie non pvp do ekonomii i żeby serwer żył, a my troche emocji, ale bez destruktywnych zachowań, jak to robicie wy i collegium na tej edycji.

PS. Jaką nazwe dla Twojego serwera proponujesz? Ja mam pomysł Altaron Speed Run Edition
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-18, 14:15   #25
Graczyka
 
Avatar Graczyka
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 0
Domyślnie

Hej Wam! Chcę się do Was zwrócić z pewną myślą. Zaraz będę musiał kupić jakieś unikalne prezenty. Frapuję się w tym momencie, czy posiadacie może w tym przedmiocie jakieś sprawdzone wskazówki? Przejrzałem trochę w Sieci i znalazłem np. czapka z daszkiem tommy hilfiger. Co o tym sądzicie?
__________________
Co jest lepsze: bezpieczeństwo czy miłość?

Ostatnio edytowane przez Graczyka ; 09-07-18 o 13:47
Graczyka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin