Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-11-17, 14:44   #1341
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

4:44 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, smocze tasaki, pogromcy, kościste hełmy, pary kościstych butów, smocze zbroje, pary smoczych butów, bitewne nogawice, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-11-17, 16:24   #1342
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

16:23 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, odkażacze, pogromcy, pary królewskich butów, królewskie hełmy, mroczne halabardy, kościste tarcze, kościste nogawice, smocze tarcze, smocze zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-11-17, 12:24   #1343
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

2:23 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary butów maga, kaptury maga, mosiężne nogawice, tizony, pary królewskich butów, mroczne halabardy, kościste zbroje, pary smoczych butów, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-17, 10:16   #1344
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

10:15 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, zbroje maga, kaptury maga, gromy, pary kościstych butów, smocze zbroje, bitewne tarcze, bitewne pancerze, złote tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-17, 16:32   #1345
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

6:31 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, smocze tasaki, demoniczne pomioty, pogromcy, pary królewskich butów, królewskie hełmy, gromy, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-17, 16:42   #1346
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

6:42 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, tizony, pogromcy, kościste hełmy, pary kościstych butów, smocze nogawice, bitewne nogawice, bitewne hełmy, złote zbroje, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-17, 16:23   #1347
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

16:22 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, pary mosiężnych butów, odkażacze, królewskie nogawice, kościste nogawice, pary kościstych butów, smocze zbroje, bitewne nogawice, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-17, 16:40   #1348
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

16:39 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne hełmy, smocze tasaki, odkażacze, pogromcy, pary królewskich butów, mroczne halabardy, smocze nogawice, bitewne tarcze, pary bitewnych butów, złote tarcze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-17, 17:50   #1349
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

17:49 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary butów maga, królewskie nogawice, królewskie pancerze, kościste tarcze, kościste zbroje, smocze nogawice, smocze hełmy, bitewne nogawice, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-11-17, 07:28   #1350
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

07:27 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, smocze tasaki, królewskie nogawice, królewskie tarcze, kościste nogawice, kościste hełmy, pary smoczych butów, bitewne nogawice, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin