Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-10-16, 20:12   #1301
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, pary mosiężnych butów, kościste hełmy, pary kościstych butów, smocze nogawice, bitewne pancerze, bitewne hełmy, złote zbroje, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-16, 13:19   #1302
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, pary butów maga, mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, odkażacze, pary kościstych butów, smocze hełmy, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-16, 16:39   #1303
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, odkażacze, królewskie tarcze, królewskie pancerze, mroczne halabardy, kościste nogawice, smocze tarcze, pary smoczych butów, bitewne tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-16, 16:04   #1304
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: smocze tasaki, królewskie tarcze, królewskie pancerze, smocze tarcze, smocze zbroje, smocze hełmy, pary bitewnych butów, złote zbroje, złote nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-16, 18:18   #1305
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary mosiężnych butów, odkażacze, królewskie pancerze, królewskie hełmy, mroczne halabardy, pary kościstych butów, bitewne pancerze, złote nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-11-16, 18:51   #1306
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, kościste tarcze, kościste nogawice, kościste zbroje, pary kościstych butów, smocze nogawice, pary smoczych butów, bitewne tarcze, bitewne pancerze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-11-16, 17:01   #1307
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, tizony, gromy, kościste nogawice, kościste zbroje, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-16, 23:41   #1308
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, mosiężne tarcze, mosiężne hełmy, pogromcy, kościste zbroje, smocze tarcze, pary bitewnych butów, złote tarcze, złote zbroje, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-16, 12:12   #1309
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, zbroje maga, mosiężne hełmy, królewskie tarcze, pary królewskich butów, królewskie hełmy, kościste hełmy, smocze hełmy, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-16, 11:02   #1310
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: tizony, pogromcy, królewskie pancerze, gromy, mroczne halabardy, kościste hełmy, smocze tarcze, smocze nogawice, smocze hełmy, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin