Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-02-13, 20:04  
Domyślnie Przecieki z testowego serwera III

Po ostatnim wycieku, przyszedł czas na następne zdjęcie. Prace nad nową łatką posuwają się szybciej niż w jakiejkolwiek aktualizacji wcześniej.


Dokładamy wszelkich starań aby nowa łatka została najcieplej przyjęta. I pamiętajcie, że wielu nowych zmian nie można pokazać na zdjęciu.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 12-04-14 o 22:05.
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odpowiedź z Cytatem Tron jest nieaktywny  
Stare 24-02-13, 12:09   #31
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
a tak bez żartów to jak dodaliby tylko palkowi jakiś slot w eq na kryształ z halloween\pochodnie\kostur światła to mogą wyłączyć light hacka bo narazie jedyne miejsce gdzie to mogę trzymać to ręka - nie bede miał kuszy lub slot pod tarcza - niczym nie strzelę. Zostają czary...
Z tego co pamiętam to można wsadzić kryształ ten świecący w slot na ringi. ;p
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 12:21   #32
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Mi chodzi tylko i wylacznie o to, ze kazdy kto chce grac bez lighthacka moze go poprostu wylaczyc i biegac sobie z latarkami, ludzie do kur8y nedzy czemu tego nie zrobicie jak chcecie miec ten ,,klimat''. GDZIE WY WIDZICIE PROBLEM ?
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 12:49   #33
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@sidexxx jest możliwe do wyłączenia ,ale w administracji nie ma kogoś kto powtrafił by odpowiednio przerobić klienta.
@up Problem jest taki ,że jak biegamy bez lighthacka i mamy świadomość ,że wszyscy ludzie obok nas go mają włączonego to czujemy się jak debile ,nie korzystając z niego ,czy jakoś tak ,taka sytuacja.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 13:29   #34
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Mi chodzi tylko i wylacznie o to, ze kazdy kto chce grac bez lighthacka moze go poprostu wylaczyc i biegac sobie z latarkami, ludzie do kur8y nedzy czemu tego nie zrobicie jak chcecie miec ten ,,klimat''. GDZIE WY WIDZICIE PROBLEM ?
Co Ty się tak spinasz, jakby Ci ktoś rodzinę chciał mordować? Normalnie, melisę sobie zaparz, wyjdź na balkon i ochłoń. Ludzie sobie gadają, spekulują, a tu taki RRRRRRRRRRRRRRRRRRAGEE!
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 13:35   #35
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 13:43   #36
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?
Powoli przyzwyczajamy sie do nowego silnika/clienta od półtora roku.
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 16:20   #37
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

I będziemy przyzwyczajać jeszcze z 5 lat. Naprawdę, silnik to mit, podobnie jak dobry balans na altaronie. Ale screen fajny, a na upa czekam.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 16:36   #38
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Jak w rl chcę klimat, to dokładnie to robię. Zapalam sobie świeczki, zaciągam żaluzje... a, nie , wróć, nie mogę tego robić, bo tym psuję klimat, bo żaluzje sa nieklimatyczne. ;____;

Bardzo mądra wypowiedź, szefie. Taka przemyślana. Nie wiem co ma gra do rl, ale SPOKO FOKO :*
właśnie jak chcesz klimat to sam sobie go stwarzasz a nie masz go od górnie narzuconego.
Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?
DZIEKI!!! w końcu ktoś to powiedział z "góry" na to tylko czekałem aż się to potwierdzi, ss kończy mi się za kilka dni i raczej go nie będę przedłużać.
tak możecie hejtować gram na no-pvp dlaczego? bo lubię i kropka.
Nie mam zamiaru użerać się z dzieciaczkami z pvp serwera dla którego przyrost ego oznacza wbicie kolejnego fraga żeby uprzykrzyć życie komu innemu. i nie pisać że na nopvp graja debile z botem bo(większość botków biega na pvp dlaczego? bo sami się leczyć nie potrafią;)) prawda taka czy się to komu podoba czy nie ale Slythia grasuje na nopvp i pilnuje żeby po spotach boty nie biegały. Wszyscy maja do niej jakieś ale, ja tam ja popieram w 100% trzyma nopvp za jajca, chociaż nie zawsze tak jak wszyscy się tego spodziewają ale ja wiadomo La donna è mobile.
Wracając do sedna brak Lighthacka dla mnie to info żeby jednak dać sobie spokój z altaronem tak wiem błachostka jednak dla mnie gra w pełnym świetle jest relaksująca, nie zamierzam męczyć oczu (które i tak już są przemęczone) żeby cokolwiek zobaczyć.
naus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 17:29   #39
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@nausek
Kończysz grę?
Nie będzie więcej liveów?
:(:( :( :(

co do tematu to na czacie wpadlismy na pomysł jak połączyć zbalansowanie profesje czyt osłabienie zwiada i nowy system dnia i nocy:

18:16 Lucky Strike [54]: a jakie konsekwencje moze miec dzien i noc?
18:17 Lucky Strike [54]: w sensie co masz na mysli
18:17 Rian [28]: np w nocy trudniej trafić z łuku/kuszy
18:17 Lillian [83]: 1) npce. 2) zywiol a pora dnia. 3) resp mobow
18:17 Rian [28]: o to pomysł jak udupić zwiada
18:17 Lillian [83]: ...
18:17 Lillian [83]: rian serio jestes taki glupi czy udajesz
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 17:48   #40
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

nie wiem jeszcze w 100% ale na to się zapowiada;/
naus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin