Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-03-13, 22:04   #11
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

ja jestem za resetem postaci i znacznym utrudnieniem rozgrywki.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 04-03-13, 17:23   #12
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Dla mnie temat trochę z dupy. Przyszedł, napisał "zróbcie utrudnienia bo gra jest za łatwa" i poszedł. Bez propozycji tych utrudnień.
Resetowi mówię NIE. Administracja pisała, że resetu nie będzie. Slythia chyba nawet gdzieś kiedyś dość dawno napisała, że w przypadku zmian aktualnie istniejące postacie zostaną przystosowane, o ile się nie mylę. Zresztą, popatrzcie na takiego Irvizza. Dobra, jest nołlajfem, siedzi i expi, ale poświęcił dużo czasu aby wbić ten level. Inny wysokopoziomowi gracze także.

Niestety, wprowadzenie utrudnień teraz mija się z celem, bo dogonienie takiego Irvizza stanie się niemożliwe. Tak więc całemu tematowi i propozycji mówię NIE.
Rian jest nieaktywny  
Stare 04-03-13, 17:30   #13
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Znowu ten reset. Pomijając wyjątki o reset krzyczą noobki które fakt iż są z lvl do tyłu zwalają na to, że zaczęli później grać. A to jest gówno prawda! Wystarczy trochę pograć, a nie "pograć" jak to w większości przypadków wygląda, i można się bez problemów przebić. A nawet jak ten ich krzyk wygra i będzie reset, to minie pół roku i sytuacja będzie podobna. Wytworzy się grupa hlvl a Ci krzykacze o reset dalej będą low lvl, nie minie rok a będą tracić do większości graczy 50+lvl a do czołówki 100+lvl.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 04-03-13, 18:06   #14
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Rozumiem reset i intencje dla ludu, któremu się nudzi i nie ma co robić. Ale czemu mają cierpieć ludzie z poziomem pokroju 50-60? Co dopiero coś odkryli, dopiero coś zdobyli, a tu wała, bo ma zaczynać od nowa. Czemu? Bo ktoś miał takie widzimisię. Jedni jak widać potrafią nabić ten lvl i nie marudzić. Byłem pierwszym rycerzem z 100 lvlem na npvp. I mnóstwo ludzi, których nawet nicków nie widziałem, bez problemu mnie dogoniło. ;)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 03:36   #15
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
A nawet jak ten ich krzyk wygra i będzie reset, to minie pół roku i sytuacja będzie podobna. Wytworzy się grupa hlvl a Ci krzykacze o reset dalej będą low lvl, nie minie rok a będą tracić do większości graczy 50+lvl a do czołówki 100+lvl.
Dlatego niektóre gry korzystają z ladder systemu (lub innych wariacji). Krzyku brak, postacie po okresie ligowym są przenoszone na non-ladder a w/w się resetuje. No i zawsze można założyć od 0 postać na non-ladderze.

Wilk syty, owca cała... Tylko w przypadku Altaronu brakuje graczy do czegoś takiego :P
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 20:09   #16
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

To jest swietny pomysl, reset, nowy system zrobic, utrudnic gre aby dzieci przestaly grac bo to plaga, wogole ALTARON mialbyć na swoim autorskim kliencie a nie na tibi wiec co sie dzieje ? Mialbyc jak najszybciej wydany ? Zadnych sluchow ? Z poziomu robienia biznesu to administracja ssie niestety...
Yossarian jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 20:18   #17
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Po pierwsze, przeczytaj wszystkie zapowiedzi servera, bo twoje wypowiedzi sa na poziomie blatu.Po drugie, mien pretensje do Ilopa, nie do Adminiatracji.Po trzecie, proponuje, zaloz wlasny server, zbij krocie i napisz algorytm na autobana dla dzieci. Moze wstapie zaspamowac pw.
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 22:25   #18
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Widzę że nadworny troll i nieogar wrócił. A było tak pięknie na forum bez Ciebie.

@Kosiara
Mógłbyś jakoś wyjaśnić działanie tego ladder systemu?
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 22:28   #19
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Odsyłam do dokumentcji np Diablo 2 na BN. Zbyt dużo omawiania, anyway zakończenie laddera winno kończyć się jakimś rozdaniem nagród czy coś w ten deseń, po czym postacie są przenoszone na nonladder i tam już na lajcie gra bez niczego.

Na ladder wchodzą osoby, które chcą coś wygrać.
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 08-03-13, 23:29   #20
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Hmmmmm sam temat jak dla mnie jest bez sensu, to iż rozgrywka na wysokim poziomie jest łatwa-przyznaje szybko można zarobić, wbić poziom. Jestem jak najbardziej za utrudnieniem tego lecz czy reset postaci jest potrzebny? czy byłby dobrym rozwiązaniem? Uważam iż niestety jest to pomysł chybiony. Nie wszyscy z nas mają czas aby wbijać po 1-2 lvl-e dziennie. Niektórzy pracują,uczą sie na wyższych uczelniach i może nie mają ochoty zaczynać wszystkiego od 0. Ja naprzykład na pvp wbijalem mój 117 lvl magiem około 1,5 roku(oczywiście mając spore przerwy) aktualnie nie mam czasu grać tyle co kiedyś (praktycznie w ogóle nie mam czasu) więc czułbym sie troszeczke poszkodowany resetem postaci z powodu czyjegoś widzi mi sie. Jeżeli sam odkrywasz zadania (i sam je rozwiązujesz), szukasz nowych lokacji do zdobywania doświadczenia, nie czytasz poradników kiedy rozdać jakieś PN to rozgrywka wcale nie jest taka łatwa jaką sie wydaje. Pamiętam swoje początki , grając około 2-3h dziennie 40 lvl wbijałem ponad miesiąc katując bandytów i przemytników swoim słabym magiem. Więc może wystarczy troszke wejść w tą grę a nie rzucać jakieś pomysły które mijają sie z celem. Nie po to wszyscy z nas stracili tyle czasu na gre aby od nowa dać szanse ludziom którzy potrafią spędzić 5-7h expiąc. Sam powolutku odkrywałem rozwiązywałem zadania, namęczyłem sie, aby coś osiągnąć więc czemu ma mi to być odebrane?
amindos jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin