Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-02-13, 21:04  
Domyślnie Przecieki z testowego serwera III

Po ostatnim wycieku, przyszedł czas na następne zdjęcie. Prace nad nową łatką posuwają się szybciej niż w jakiejkolwiek aktualizacji wcześniej.


Dokładamy wszelkich starań aby nowa łatka została najcieplej przyjęta. I pamiętajcie, że wielu nowych zmian nie można pokazać na zdjęciu.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 12-04-14 o 23:05.
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odpowiedź z Cytatem Tron jest nieaktywny  
Stare 24-02-13, 19:23   #41
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
właśnie jak chcesz klimat to sam sobie go stwarzasz a nie masz go od górnie narzuconego.

DZIEKI!!! w końcu ktoś to powiedział z "góry" na to tylko czekałem aż się to potwierdzi, ss kończy mi się za kilka dni i raczej go nie będę przedłużać.
tak możecie hejtować gram na no-pvp dlaczego? bo lubię i kropka.
Nie mam zamiaru użerać się z dzieciaczkami z pvp serwera dla którego przyrost ego oznacza wbicie kolejnego fraga żeby uprzykrzyć życie komu innemu. i nie pisać że na nopvp graja debile z botem bo(większość botków biega na pvp dlaczego? bo sami się leczyć nie potrafią;)) prawda taka czy się to komu podoba czy nie ale Slythia grasuje na nopvp i pilnuje żeby po spotach boty nie biegały. Wszyscy maja do niej jakieś ale, ja tam ja popieram w 100% trzyma nopvp za jajca, chociaż nie zawsze tak jak wszyscy się tego spodziewają ale ja wiadomo La donna è mobile.
Wracając do sedna brak Lighthacka dla mnie to info żeby jednak dać sobie spokój z altaronem tak wiem błachostka jednak dla mnie gra w pełnym świetle jest relaksująca, nie zamierzam męczyć oczu (które i tak już są przemęczone) żeby cokolwiek zobaczyć.
Właśnie. Sam go sobie tworzę, bo nikt go nie zepsuje. Ale na konwentach masz już klimat narzucany, aby takie ciołki nie psuły go. Konwentach, zlotach i innych takich. ;)

I jeżeli oczy Ci się męczą (SIC) od ciemności na komputerze (SIC!) to nie wiem jak Ty to robisz, biedaku. Chyba, że masz skopane kontrasty/gammę, no to przykro mi bardzo z tego powodu. Zakładając, że masz zapalone światło, jakiekolwiek, to nie robi to różnicy czy jest ciemno czy jasno, bo masz i tak jakieś oświetlenie inne. A jak nie masz żadnego, to ciemne obrazy są o wiele lepsze dla zmęczonych oczu, a nie jebitne, jasne światło. ;)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 22:49   #42
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zdajecie sobie sprawę z faktu, że na nowym silniku/cliencie nie będzie czegoś takiego jak lighthack? Może warto się powoli przyzwyczajać?
Mylisz się jak diabli.
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 14:51   #43
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@Mervakis
Lighthack jest niewykrywalny podobno, więc sry ale 95% graczy którzy chcą bić lvl/dobrze się bawić będzie z niego korzystać. 5% albo i mniej graczy którzy chcą poczuć klimat może samodzielnie zmienić % lighthacka.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 16:21   #44
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Ja by choć trochę czuć klimat i nie rezygnować całkowicie z lighthacka ustawiam go na 60/70%. Ładnie widać czary z poświatą, a wszystko też nie jest zbyt ciemne. :)
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 16:45   #45
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
@Mervakis
Lighthack jest niewykrywalny podobno, więc sry ale 95% graczy którzy chcą bić lvl/dobrze się bawić będzie z niego korzystać. 5% albo i mniej graczy którzy chcą poczuć klimat może samodzielnie zmienić % lighthacka.
nie jest tak że pod nowy klient tibijskie boty, cheaty itp nie będą działać?
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 17:16   #46
Raskov
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Altaron
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał sidexxx Zobacz post
nie jest tak że pod nowy klient tibijskie boty, cheaty itp nie będą działać?

Zobaczymy co szanowna administracja ma na myśli mówiąc "nowy" klient tibijski, i czy on faktycznie będzie nie do obejścia przez boty typu lighthack które są niemal całkowicie nie wykrywalne zdalnie.
Raskov jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 17:51   #47
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Raskov Zobacz post
Zobaczymy co szanowna administracja ma na myśli mówiąc "nowy" klient tibijski, i czy on faktycznie będzie nie do obejścia przez boty typu lighthack..
Lighthack to nie żaden bot - to kwestia edycji paru hexów w kliencie.

Cytat:
Napisał Raskov Zobacz post
..które są niemal całkowicie nie wykrywalne zdalnie.
Nie niemal, tylko całkowicie. Chyba, że jakiś mądry dev zlinkuje bindy z aktualnie posiadanym światłem, doda warunki sprawdzające czy aktualne światło daje możliwość faktycznego ujrzenia tego co jest w zasięgu pola widzenia postaci - w wypadku false leci pakiecik do logu/autobana i papa.

Naturalnie edycja (lub raczej implementacja) tego typu jest niemożliwa bez posiadania źródeł Tibijskiego klienta (aka obecnie używanego). Jeżeli jednak ktoś faktycznie pisze od 0 (:D:D:D) i faktycznie uwzględnia takie 'pierdółki' to rispekt (i zapewne poczekacie sobie kolejne 2 lata :p)
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 18:37   #48
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Eksterminator, rozumiem, że prowadziłeś sobie jakiś projekcik lecz nie przenoś swoich doświadczeń na Altaron. Własny klient powstaje niezależnie od ilości twoich emotikonek w poście.

Rian, pomyśl następnym razem zanim napiszesz.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 18:53   #49
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał sidexxx Zobacz post
nie jest tak że pod nowy klient tibijskie boty, cheaty itp nie będą działać?
A nie jest przypadkiem tak tak, że jakiś młody uzdolniony programista napisze bota pod nowy silnik?
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 19:35   #50
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Eksterminator, rozumiem, że prowadziłeś sobie jakiś projekcik lecz nie przenoś swoich doświadczeń na Altaron. Własny klient powstaje niezależnie od ilości twoich emotikonek w poście.
Opacznie odgadujesz sens mojej ilości emotek - nie zaprzeczam iż pracujecie nad klientem. Naturalnie nad WŁASNYM klientem, tak to jest pewne - w końcu źródeł do edycji klienta brak (chyba, że pracujecie nad edycją czegoś w stylu https://github.com/opentibia/yatc - w tym przypadku dla osób zainteresowanych będzie to widoczne na pierwszy rzut oka).

Może pochwalicie się postępem prac nad w/w zagadnieniem? (:D:D:D)

Co do Twej jakże dyplomatycznej riposty.. Jeżeli nazywasz to 'projekcikiem' gdzie pracuje 20x razy więcej programistów (i jakieś x100 więcej userów packa) to jak chcesz nazwać Altaron (MMORPG 2d oparty na archaicznych sprite'ach) z jednym real devem na czele? Uprzedzając ewentualne spekulakcje, nie mówię tutaj o moim serwerze tylko o całym packu.

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
A nie jest przypadkiem tak tak, że jakiś młody uzdolniony programista napisze bota pod nowy silnik?
Osobiście wątpie aby ktokolwiek byłby zainteresowany - potencjalny rynek zbytu jest znikomy a czas potrzebny do złożenia takiego ustrojstwa jest dość spory. The question is - po co to w takim razie robić..

.. chyba, że gość jest mściwy a administracja mu podpadła. Jednak w takim przypadku leciał by konkretny DDOS (a podejrzewam iż nawet nie konkretny a raczej długotrwały zważywszy na host, który okazuje się zwykłym [vps98-79.devonstudio.pl] vpsem lub ewentualne exploitowanie dziur. Czas potrzebny do w/w czynności byłby nieproporcjonalnie mniejszy.

W każdym razie czekam na tego klienta. Z chęcią przyjrzę mu się dokładniej :B
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin