Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-11, 11:10   #31
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Dziennie/Tygodniowo/Miesięcznie
Ilość fragów na RS: 3/7/12
Ilość fragów na bana: 5/9/14


Do ludzi którzy piszą coś takiego :"Ilość fragów na RS: 1/3/5"
Nie ma to najmniejszego sensu ponieważ po zabiciu jednego gracza dziennie dostajemy RS'a. Chyba że taki jest wasz zamiar...

Ostatnio edytowane przez Thudaron ; 02-05-11 o 11:24
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:11   #32
Xordon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ilość fragów na RS: 1/3/5
Ilość fragów na bana: 2/6/10

Zminimalizujmy PvP, albo dajmy coś na styl Optional PvP - czyli same wojny.
Chciałbym się tu skupić na fabulę, a nie mieć ciągle myśli, że zaraz ktoś mnie zabije na expie...
Tak jak ktoś napisał parę postów wyżej nie przyszliśmy się tu tylko nawalać, prawda ?
Xordon jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:13   #33
pct
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 1
Domyślnie

Ilość fragów na RS: 1/3/5
Ilość fragów na bana: 2/6/10
pct jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:17   #34
ruski
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 1
Domyślnie

2/3/5
3/5/7
ruski jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:18   #35
Rookie
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: BBa
Postów: 11
Domyślnie

Ja dostałem rsa jak miałem 4 fragi na tydzień, pzdr.
Rookie jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:22   #36
Novy93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Dzieci, dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci. Proponuję otworzyć drugi serwer non pvp dla tych debili, którzy zadają durne pytania typu cado "czy wy tu serio przyszliscie sie tylko nawalac?" Tak wlasnie po to na przyklad ja tu przyszedlem. Właśnie dlatego, że na real tibii zepsuli najlepszą zabawę jaka ta gra mi dawała - wojny na starym pvp. Własnie po to tu przyszedłem bo miałem nadzieję, że w końcu zrobił ktoś coś fajnego ze starszym systemem - bez swapowania, stackowania, szkoda tylko jeszcze, że te 20 fragów za osobe jest... Ale z tego co widze to tutaj robi się jeszcze gorzej niż na real tibii :] I mniemam, że to dlatego, bo na tibii.pl ukazał się news o tej grze, a przecież tibia.pl jest tworzona przez 16-letnie jeszcze dzieciaki.... które napinają w tą gre 24/7 na non pvp serwerach, tak jak ich czytelnicy... Cipsoft słuchał tych baranów ze stron fanowskich, którzy grali na non pvp serwerach i zepsuł tą gre. Tutaj widzę dzieje sie to samo, sluchacie sie jakichs baranów, którzy wylewają swoje żale na forum, bo ktoś ich zabił w grze... i to samo bedzie z ta wasza gra, bedzie upadala co raz to nizej, jak Tibia. Dziękuje papa ;*
Novy93 jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:23   #37
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novy93 Zobacz post
Dzieci, dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci. Proponuję otworzyć drugi serwer non pvp dla tych debili, którzy zadają durne pytania typu cado "czy wy tu serio przyszliscie sie tylko nawalac?" Tak wlasnie po to na przyklad ja tu przyszedlem. Właśnie dlatego, że na real tibii zepsuli najlepszą zabawę jaka ta gra mi dawała - wojny na starym pvp. Własnie po to tu przyszedłem bo miałem nadzieję, że w końcu zrobił ktoś coś fajnego ze starszym systemem - bez swapowania, stackowania, szkoda tylko jeszcze, że te 20 fragów za osobe jest... Ale z tego co widze to tutaj robi się jeszcze gorzej niż na real tibii :] I mniemam, że to dlatego, bo na tibii.pl ukazał się news o tej grze, a przecież tibia.pl jest tworzona przez 16-letnie jeszcze dzieciaki.... które napinają w tą gre 24/7 na non pvp serwerach, tak jak ich czytelnicy... Cipsoft słuchał tych baranów ze stron fanowskich, którzy grali na non pvp serwerach i zepsuł tą gre. Tutaj widzę dzieje sie to samo, sluchacie sie jakichs baranów, którzy wylewają swoje żale na forum, bo ktoś ich zabił w grze... i to samo bedzie z ta wasza gra, bedzie upadala co raz to nizej, jak Tibia. Dziękuje papa ;*
Wybacz, tworzę t.pl a nie mam 16 lat. Poza tym, po to jest ta dyskusja, by coś ustalić wspólnie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:24   #38
Rookie
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: BBa
Postów: 11
Domyślnie

Jestem za tym, żeby zrobić 2 fragi do rsa przykładowo, a dla tych co chcą się bić system wojen klan vs klan tak jak jest na rl.
Rookie jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:29   #39
Novy93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Dobra, może trochę przesadziłem, ale dobijają mnie wasze decyzje oparte na postach jakichś dzieci, którzy płaczą po każdej glebie... Na pewno system ten nie jest dobry dla wojen, jeśli mamy po 7 fragów na osobe w miesiącu i za unjusta możemy dostać 20 fragów, no to powiedz mi jak można się przy takim systemie bić? Po jednym open battlu połowa teamu ma red skulle... jeśli już chcecie wprowadzić tak małą ilość tych fragów to chociaż zróbcie tak, aby tylko 2 osoby dostawały fraga, tak jak to było na wcześniejszych wersjach tibii.
Novy93 jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 11:30   #40
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

A tak nie jest? To zaproponuj rozwiązanie wg schematu Prakta, chociaż enfo i tak nie przejdzie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin