Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-07-12, 10:48   #1
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie Wspomnień Czas

Jako,że mamy sezon ogórkowy a na tym forum są same tematy o zniesieniu pvp resetach i innych pierdołach to postanowiłem zrobić temat w którym każdy wspomniałby parę akcji które najbardziej mu na wojnie zapadły w pamięci.
Jeśli temat nie będzie szczycił się jakąś aktywnością,to poprostu zostanie on zamknięty.

Zaczne ja kilka akcji które najbardziej mi zapadły w pamięci - oczywiście jak mi się coś przypomni to dopiszę.
Najsłynniejsza chyba jak stoimy na kościanych w 7 i rashuje w nas Bubnik Muci solo,krótka pogoń i mieliśmy nowe manaski.


Dobra akcja jak noobharami poszliśmy zasypywać GH Collegium,wpadł Nill na rsie i zaczął się bardzo napinać nagle z nikąd wpadł Dederek z Sebkiem na noobharach i dali szybkie tp Nillowi zanim on zdążył coś zrobić,podczas ucieczki Sebek padł na moobach a Dederka dorwał
Nill,ciężkie czasy wtedy były.


W pamięci utkwiło mi jeszcze combo 3 bomb jakie złapałem pod dp i dostałem szybkie tp.


Solo style na smokach założone przez yogi muciego było chyba najgorszą rzeczą jaka mnie spotkała w altaronie,hotów nie miałem,ale mimo to się liczy.


Albo expiąc i ciesząc się że fajnie loot spada na górskich trollach w międzyczasie wywiodła się akcja,chciałem zanieść mojego loota do dp lecz liczył się czas,dostałem od swoich jakieś manasy,a jak wiadomo że w tamtych czasach nasze akcje kończyły się niepowodzeniem to w dp Julka szpanowała nowymi egzekutorami i bitewnymi butami,a wręcz kilkoma sztukami.

Who is next?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 11:23   #2
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

mi sie podobała jak mi combo walneli co podejrzewali ze z Exorit siedze na vc co nie bylo prawdą i full mane mi spalili ^^ smiesznie bylo ;P
9891404 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 11:29   #3
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Ja pamiętam jak na pierwszej akcji podczas walki jakimś cudem znaleźliśmy się u Elżbiety za drzwiami...
Ostra akcja, chaos na vt, nagle ktoś krzyczy Nill lognął. Odpowiedziałem z "bananem na twarzy" że zabiłem go. Po kilku minutach zostając sam u Elżbiety za drzwiami i z zerowymi szansami na ucieczkę przychodzi Eastside noobkiem i ratuje mi dupę utwierając drzwi i mnie przepuszczając. Przy okazji wychodząc znowu musiałem zabić Nilla, który stał mi na drodze. Wkoncu po kilku minutach znalazłem się za Elżbietą a tam czekała na mnie ekipa. Biliśmy wtedy Ozi'ego z 40min jak nie więcej. Zanim mu suple się skończyły połowa u nas już nie miała z czego bić. Dobyłem miecz leżący na ziemi i zacząłem nim tyrać. Oczywiście bez skutku. Gdy już wszystkie suple skończyły się Oziemu musiał paść.

Kolejna fajna akcja była wtedy na Bakelelum, co najpierw wpadł Master'Bolter. Tak jak szybko wpadł, tak szybko znalazł się w temple.
Potem na combo zabiliśmy 3 osoby. Zdziwiłem się jak tak można paść.
Po kilku dniach na ankardii na elfach, dostaliśmy taką samą bułę. Wtedy już mi nie było do śmiechu :D

Kolejna pamiętna akcja. Jesteśmy na Bakelelum i nie mamy drogi ucieczki. Postanowiliśmy dać loga. Wszyscy gubili pz'ta, a moim zadaniem było mw'lować przejście, żeby wszyscy zdążyli lognąć. Ja wtedy miałem spokojnie przejść sobie za skałę na questa. Niestety, mój refleks szachisty poskutkował tym, że Wawro aka Hax Master nie zdążył dać loga. Wtedy obaj padliśmy...
Wtedy zapamiętałem jedno: Jeśli nie wychodzi się na akcję z lagami to źle, jak się wyjdzie to jest jeszcze gorzej :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 12:08   #4
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Najbardziej pamiętna akcja to była w trapie na elzbiecie jak bilismy oziego ponad godzinke. Naszym pallkom musielismy donosic z 4 razy bełty i manasy a ozi dalej sie trzymal, początki wojny 5vs masowka i kazda akcja w pizde :D

Kolejna akcja to uciekanie przed ozim, przebieglem z nim całą mape aż na koniec doszedl do niego Don Browaro i Miczua, wtedy było troche cięzej ale jak wpadł teverix to odrazu cos ogarnelismy i zabilismy Don Browara w 5 sekund :D

Kolejna akcja to jak poszlismy w 3 na demce, Ja Agri I MALA DZIEWCZYNKA[*], wszyscy nam na vento mowili zebysmy wracali bo cos collegium szykuje ale my twardo expilismy aż wpadli i nas dojechali i stracilem 800 sd :<<

duzo tych akcji było ale nie chce mi sie wymieniac :D
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 12:39   #5
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Z expa tez moze byc? Wtedy jeszcze expilem :D
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 13:06   #6
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Ciekawy temat.

Najbardziej pamiętny moment był oczywiście wtedy, gdy wojna się zaczęła. Pierwszego dnia, kiedy Trianos postanowił zabić bodajże Sebka, było trzeba postanowić czy pomagamy dla Bartka. Lai powiedział na vc "No, Selbo, lecimy?", oh, bardzo mieszane uczucia wtedy miałem, ale decyzja była dobra...

Oczywiście wielkie OB, kiedy po stronie Collegium stanęło ponad 30 osób, u Was to samo. Pamiętam padłem 2 razy, ale po 1 śmierci, kiedy dobiegałem do swoich dostałem złe info i okazało się, ze na mojej drodze stanęło... 25 graczy z Exorit. Raz kozie śmierć, kliknąłem na mapę i przebiegłem miedzy nimi na Repito dostając chyba tylko 3 Kpiro.
Film z tej akcji: http://www.youtube.com/watch?v=eQajz9ASOQc&feature=channel&list=UL

Ulubiona akcja z kolei to pamiętny "Trap pod zamczyskiem". Ile bomb wtedy poszło... Jakie też zaskoczenie było ze strony wrogów.

No i te combo z bomb (http://www.youtube.com/watch?v=uRpd18ba6WA&feature=channel&list=UL 8:40).

Pozdrawiam.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 13:45   #7
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Super ciekawą akcją było to gdy na moim zajebistym 9 lvlu chodziłem po mieście szukając czegokolwiek i wpadł nagle kox 20 lvl i mnie zajebał tłumacząc się, że szukał jedzenia (zombie?).
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 13:51   #8
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Mi najbardziej utkwiły w pamięci pierwsze minuty po updacie, gdy szukając nowych czarów i zadań, zostałem strapowany w gildii necro (myślałem że Collegium też będzie czymś zajęte). Niestety w owym czasie na vc nie było zbyt wielu kolegów, a ja znajdowałem się już pod ostrym ostrzałem grupki graczy aliantów.. Pamiętam tylko że w ostatnim momencie, chyba Ormo, lub East wpadł noob charem i przesunął jednego z trapujących, dzieki czemu uciekłem w ostatnich sekundach :p.

Fajny był też okres kulminacyjny owej wojny, gdy kilka nocy z rzędu były akcje o 2 w nocy, szczególnie ta openka na której zabłysnął Szewczyk, a potem płakał 2 miesiące, że nikt go nie nagrał ;D (wejście na hydry).

Najbardziej podobał mi się sam początek wojny i akcje w 4,5 osób z naszej strony, które kończyły się powodzeniem, znacznie podnosząc nam morale (niestety do czasu :/).
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 14:05   #9
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

A pamiętacie tę akcję przed dp a Artezonem :D? Tyle co my czekaliśmy, aż ktoś podejdzie pod bank. Wtedy któryś z naszych magów (nie chce strzelać) rzucił parala i zrobiliśmy takiego fajnego trapa Artezonowi w ułamek sekundy, że chyba sam się tego nie spodziewał :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 15:25   #10
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
A pamiętacie tę akcję przed dp a Artezonem :D? Tyle co my czekaliśmy, aż ktoś podejdzie pod bank. Wtedy któryś z naszych magów (nie chce strzelać) rzucił parala i zrobiliśmy takiego fajnego trapa Artezonowi w ułamek sekundy, że chyba sam się tego nie spodziewał :D
Tooooooo była akcja Fardona,on rzucił tego parala,po chwili poszedł piękny masslog,pół dnia ustawiania ludzi,chyba najpiękniejsza akcja na altaronie hmmm,no może z tym combem bomb Collegium mogła by konkurować.

Albo akcja w stylu Blooda
B:Ilu mamy ludzi?
Ktoś z vc:No nas jest dyszka ich też plus oni mają na bank drugiego massloga
B: Dobra damy radę na bank kogoś zabijemy a potem się pomyśli
Ciul dup akcja szybkie tp do świątyni i tyle z tej akcji miałem :D

W pamięci zapadają jeszcze filmiki Furyi gość biega 120 palkiem na akcji i kameruje drzewa,nic na tych filmikach nie widać,ale muzyczka i efekty całkiem spoko.I pamiętam,że na ankardii się ładnie wykazał sam do trapa wbił,haha.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin