Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-07-14, 06:03   #21
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Powiem tak , to nie jest różnica na miarę 10 m lvli u wojownika . Kosztuje to naprawdę dużo . A tak jak pisałem wcześniej różnicę pomiędzy 1 m lvlem a 11 widać ogromną . Czemu nie widać jej pomiędzy 18 m lvlem a 28 ? hmm
Mi o to się tu rozchodzi
begar321 jest nieaktywny  
Stare 28-07-14, 13:36   #22
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Przecież zostało to dokłądnie wytłumaczone przez Altrela, oczywiście nie zgadzam się z tym
cewix jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 01:16   #23
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Ja lecze się tawisem za 100 na 18 mlvl.... co najlepsze, na 28 mlvlu również za 100. A tak jak mówisz wojownik na 90 lvlu będzie leczył się za tyle samo co ja na 190. Ale oni i tak Ci powiedzą, że taka jest ich wizja. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Dla mnie to jest chore, dla innych też, pozostaje się nie przejmować bo i tak nie zmienią albo po prostu nie grać. Albo grać inną profesją :p
Niedawno miałem ten 18mlvl i się leczyłem po max 101, rozdałem PN do tego 28mlvl i się leczę max po 118, więc chyba masz zepsutą postać albo porównujesz maksymalne leczenie na 18mlvl do niskiego na 28mlvl, nie mówiąc już o średniej, która wzrosła znacznie. :> Wzrost wynosi aż ~20%. (procentowo przedstawia się to zacnie, a i na expie widać różnicę)

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 04:51   #24
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Chyba żartujesz, mam 27mlvl zwiadem i na 1000 many uleczyłem się 2 razy za 116, nie licząc tego nie uleczyłem się za więcej niż 112, a średnia leczenia to jakieś 101 i powiem mi ty człowieku jaki sens ma wbijać ten mlvl pnami, skoro mlvl kosztuje coraz więcej, a daje coraz mnie? non-sens. Jeszcze jakby ta różnica "więcej/mniej" nie była tak widoczna...
A to, że tobie "dobrze" się gra to nikt nie zwraca uwagi, bo tobie wszystko pasuje i nic nie przeszkadza, ani błędów nie ma, według ciebie altaron jest idealny.
cewix jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 07:53   #25
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<
Patolą to jest Twój upór i udowadnianie świetności altaronu przy jego upadku. Boli nas to tak samo, dlatego każdy pokazuje przykład na miarę swojej sytuacji, że cały ten balans można o kant ekhm... rozbić.... To co przy możliwościach maga nazywane jest maksimum, nie znaczy, że u wojownika będzie podobnie i będzie to dobre ( Mówie tu o 28 mlvl u początkującego maga i o 28mlvlu u 200 woja). Widzisz różnicę? Mag ma 100 hp? Na 10 lvlu? A leczy się tyle co ja na 200. Tak, to mag, tyle, że ja mam 4k hp. Licząc średnio, że obrywam może po 200-400 hity od potworów lecze się za nawet nie połowę tego co dostałam. Dla mnie to jest niedorzeczne, chore i totalnie niezbalansowane (Aż chce się śpiewać : Ooo Altaron nie zbalansowany, tapen tawis mocno zj**any...wychodził na akcje uruboros....)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 08:19   #26
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Tak Merv o to mi chodzi . Dałem w ten głupi m lvl z 200Pn i lecze sie jak taki kapeć który nic w tem m lvl nie zainwestował . Nie oszukujmy sie , te różnice powinny byc wieksze . Czemu?
A temu , że ja z uha lecze sie za 1/3 hp a taki 90 leczy sięp prawie za full
begar321 jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 08:29   #27
life
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

90lvl -20 mlvl tawis 60-110uh +-1k leczenie powinno być zależne od lvl u mlvla
life jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 09:30   #28
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Patolą to jest Twój upór i udowadnianie świetności altaronu przy jego upadku.... (Aż chce się śpiewać : Ooo Altaron nie zbalansowany, tapen tawis mocno zj**any...wychodził na akcje uruboros....)
Dobre :) podoba mi się :P
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 09:53   #29
Alova
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 5
Domyślnie

Ogólnie balans jest zły. Serio patrze woj super mam pancerz bla bla bla każdy bije od magii to masz tarcze bla bla bla. Zwiad wygląda chyba najlepiej teraz dużo hp leczenie jak mag. Mag jest papierowy strasznie.

Ogólnie fajną opcją byłoby wprowadzenie absorbcji dla magów (np. absorbowanie 30% wszelkich obrażeń) Bo co z tego że ma dużo leka jak zleci na combo. Jest też troche OP na niskich lvl'ach

U woja to idzie w 2 stronę ma dużo hp ale ciężko się leczy. Dość ciężki start ma też wojownik taki 2h w ogóle ma tragedie na starcie.

Zwiad ma dużo hp i dużo leczy więc wygląda najlepiej. Szybki skill i na smoki co nie jest trudne dla zwiadowcy bo ja smoka 1h rycerzem na 15 poziomie złożyłem więc zwiadem tymbardziej to możliwe na luzie.

Jeżeli mamy grać drużynowo fajną opcją byłoby dodanie czarów w których musielibyśmy współpracować np rycerz duchowny wspiera maga duchownego w rzuceniu aury obrony na całą drużynę.

W Altaronie jest potencjał ale też sporo rzeczy do naprawienia ale i tak na tle np tibii wygląda fantastycznie.

Ostatnio edytowane przez Alova ; 29-07-14 o 10:06 Powód: informacje
Alova jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 10:04   #30
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Niedawno miałem ten 18mlvl i się leczyłem po max 101, rozdałem PN do tego 28mlvl i się leczę max po 118, więc chyba masz zepsutą postać albo porównujesz maksymalne leczenie na 18mlvl do niskiego na 28mlvl, nie mówiąc już o średniej, która wzrosła znacznie. :> Wzrost wynosi aż ~20%. (procentowo przedstawia się to zacnie, a i na expie widać różnicę)

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<


Zalamujesz mnie Merv,osoby na 50lv lecza sie niemal identycznie co osoby na 200lv,ok.
Problem polega na tym,ze ten 50lv walczy z potworami,które zadają nieporównywalnie mniejszy dmg niz potwory z którymi sie mierzy osoba na 200lv.
Ty dalej twierdzisz,ze wszystko jest cacy,a nawet Ciebie już ciezko spotkac w depo,bo nie masz z kim porozmawiać tyle tutaj gra ludzi.

Zrozum,ze my nie chcemy robić tych zmian pod siebie,tylko zeby gra byla grywalna i ludzie chcieli w nia grac...
Bubsko jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin