Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-04-12, 12:28   #1
Thorgerder
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie Pytanie do administracji.

Chce wiedzieć, dlaczego gracz, który celowo zabija innych graczy, aby zniechęcić ich do gry w altarona i otwarcie się do tego przyznaje może czuć się bezkarny, ponieważ zapisy rozmów lub screny nie są dowodem?
System czaszek i banów ma karać działania gracza, ale w żaden sposób nie karze działań aspołecznych, mających na celu zniechęcenie graczy. W interesie każdej firmy jest to aby z jej usług korzystała jak największa liczba klientów, więc czy działania jawnie mające na celu odstraszenie klientów powinny zostać bezkarne? Czy administracja tej gry chce zarabiać dzięki dobrze zrobionej grze, czy pozwoli grupie ludzi doprowadzić do jej upadku? Każda firma powinna podjąć działania mające na celu ochronę swoich interesów, wy tego nie robicie. Mówicie "bo regulamin, to serwer pvp itd", a prawda jest taka, że to WY jesteście władzą i możecie zrobić co należy.

Thorgerder
Thorgerder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 12:38   #2
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Taki gracz który zabija innych graczy celowo by ich zniechęcić jednak też jest graczem a Administracja traktuje wszystkich graczy jednakowo, nie ma podziału na tych lepszych i tych gorszych.

Pozdrawiam Tuz.
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 12:43   #3
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

@Thorgerder


To ja tu jestem ten "zły" który oczernia i ma pretensję do administracji i do gildi exorit :\ Wymyśl sobie inny temat.

Administracja nie jest w stanie nic więcej zrobić poza karaniem za fragi.


AVE
Nie Sap jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 13:47   #4
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Z przyjemnością cię zabiję.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 14:04   #5
Nie Sap
 
Avatar Nie Sap
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wrocław
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
Z przyjemnością cię zabiję.
proponuję żebyś się określił kolego do kogo Ty sapiesz :)


AVE
__________________
A kiedy będę już po tamtej stronie...znajdę Cię.
Nie Sap jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 15:10   #6
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Thorgerder pozdro :)

Wiesz nie ma sensu o tym pisać bo i tak nikt nic nie zrobi .
Tyle razy te tematy były omawiane .
No szkoda ,szkoda że tak jest ale cóż , gdy tutaj mi coś nie pasuje korzystam z innego sposobu rozrywki :) .
Jeszcze raz powtórzę tu nie jest problem w systemie pvp tylko że gracze mordujący bez powodu są bezkarni . Fragi i bany . Na to wszystko można za przeproszeniem n....ć.
Problem w tym ze gdy z exorit biją i jeżeli nie dojdziesz do wojny to nikt za twoja śmierć nie poniesie konsekwencji . To wygląda tak ze podbiega ktoś z exoritu bije cie i albo uciekniesz albo podbiegnie więcej ich znajomych i w końcu padniesz . Mam tez znajomych chętnie by mi pomogli zabić gracza który zabija bez uzasadnienia innych .Ale wtedy by chcieli wojny a ja wojny nie chce i moi znajomi też nie . I tu to wszystko się kończy lub zaczyna .Administracja wiadomo mogą zrobić wszystko i proszę nie pisać że czegoś nie zmienicie bo nie chcecie psuć tego systemu pvp lub serwera , dlatego bo ten serwer właśnie bez zmian się psuje. Kiedyś pisałem o zwiększeniu kar dla graczy PK . Jesteśmy w takiej sytuacji że na pewno by to pomogło a nie szkodziło . Proponowałem kiedyś Ban za 2 nieuzasadnione zabójstwa . Jeden raz zabijesz za 2 już masz bana .Żaden klan tego nie poparł , słyszałem też odpowiedz "zdecydowanie Nie bo nie będziemy mogli prowadzić wojny .Teraz ją prowadzicie ? Nie znam nikogo planów wojennych ale chyba to nie plan a zrezygnowanie z gry .
A ci co nie maja znajomych by mogli do mnie napisać z prośbą pomocy .Chętnie bardzo bym pomógł no ale nie mogę . Czipsu
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 17:20   #7
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Póki co Projekt Altaron posiada jeden serwer gry - pvp (player versus player - gracz kontra gracz).
Zabijanie innych graczy na kontynencie jest dozwolone. Tyle w tym temacie.
Poruszacie jeszcze jedną kwestie - system kar. Ten dział nie jest zamknięty, masz jakąś propozycje? Uważasz, że polepszy ona sytuacje na serwerze (właśnie, na serwerze a nie twoją osobistą)?
Napisz ją a być może wprowadzimy twój pomysł lub podsuniesz nam jakąś myśl!
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 20:13   #8
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Primax Zobacz post
Póki co Projekt Altaron posiada jeden serwer gry - pvp (player versus player - gracz kontra gracz).
Zabijanie innych graczy na kontynencie jest dozwolone. Tyle w tym temacie.
Tak... Dziwcie się potem, że nikt nie gra skoro nie umiecie zrobić czegokolwiek z graczem który zabija i krzyczy : Nie ma grania na tym serwerze!!!

Ciesze się, że serwer wytrzymał rok, ale skoro takie coś się dzieje to wątpię, że wytrzyma kolejny ... :(
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-12, 21:09   #9
487596
 
Avatar 487596
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 56
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Tak... Dziwcie się potem, że nikt nie gra skoro nie umiecie zrobić czegokolwiek z graczem który zabija i krzyczy : Nie ma grania na tym serwerze!!!

Ciesze się, że serwer wytrzymał rok, ale skoro takie coś się dzieje to wątpię, że wytrzyma kolejny ... :(
Swiat pvp i trzeba se jakos radzic po co ten placz na forum. Skoro zaczynasz grac na takim serwerze musisz liczyc ze takie cos bedzie cie spotykalo. A PA na serwerze jest i BĘDZIE glownie przez administracje ktora za darmo banuje gildie EXORIT.
487596 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-05-12, 12:40   #10
Thorgerder
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Primax Zobacz post
Póki co Projekt Altaron posiada jeden serwer gry - pvp (player versus player - gracz kontra gracz).
Zabijanie innych graczy na kontynencie jest dozwolone. Tyle w tym temacie.
Poruszacie jeszcze jedną kwestie - system kar. Ten dział nie jest zamknięty, masz jakąś propozycje? Uważasz, że polepszy ona sytuacje na serwerze (właśnie, na serwerze a nie twoją osobistą)?
Napisz ją a być może wprowadzimy twój pomysł lub podsuniesz nam jakąś myśl!
Nie chodzi mi o to, że zostałem zabity, tylko, że pewne osoby niezadowolone z pracy administracji gry, prowadzą działania mające na celu zniechęcanie i odstraszanie innych graczy, robią to celowo i nawet przyznają się do tego, a administracja nie podejmuje żadnych działań w tej kwestii.

Regulamin rozdział II, punkt 2 podpunkt g
g) karze podlega też ginięcie do pierwszego poziomu i notoryczne atakowanie innych postaci, przeszkadzanie w grze. Kara może być egzekwowana przy poziomach o 3-4 wyższych od pierwszego, jeżeli dostrzeże się tendencje do przeszkadzania w grze innym(SG lub MG ocenia co należy do przeszkadzania, a co po prostu jest zwyczajnym graniem);

Skoro notoryczne atakowanie innych graczy i przeszkadzanie w grze podlega karze, to dla czego nie jest ona egzekwowana?, jakie są kryteria oceny, co należy do przeszkadzania?

Co do systemu kar. Altaron istnieje od ponad roku, czy to nie za dużo czasu, aby szefostwo gry uporządkowało tą kwestie adekwatnie do realiów panujących w grze? Regulamin można zmienić i jak ktoś chce grać to albo go zaakceptuje albo nie gra.
Thorgerder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin