Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-03-12, 08:52   #11
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Koledzy Exority. Wydaje mi się że spokojnie już możemy mieć w dupie neutrali i ich expienie. Niech sobie grają. Jak zapewne już zauważyliście, Collegium, Sunblade, Sleepwalkers + reszta świata, nie są w stanie nas zatrzymać, więc niech się "neutrale" expią, krzywdy nam nie zrobi kolejna gildia przeciw ;) Jak mój trener powiada "SIŁA * SIŁA = Technika, KURWA".
Póki co reszta świata, dalej ma za mało osób ;)
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 14:00   #12
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Klimczak Potato, Attax proszę o spokój. To nie miejsce na nabijanie postów i sprzeczki, które łatwo mogą doprowadzić do obrażania i wyzwisk.
Następnym razem zamiast kasować posty dam po notatce.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 14:47   #13
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Nie mowiac Attax o lizaniu dupy to szczerze Ci powiem, ze jak na kogos o takim zamilowaniu do nopvp to masz dziwne poglady. Eldo zabil jakiegos goscia dla zabawy, jak mu noobek zaczal truc to wtedy rzucil mu pewnie pare miedziakow, czy oddal loota, a Ty mowisz ze nie taki Exorit straszny. Gdyby Ciebie zabili for fun to jeszcze bys pewnie przeprosil. Jak tak sie stanie to nie zapomnij zrobic tematu na temat dobroci kolegow Exoritow.
Nie cierpie hipokrytow :)
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 15:00   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

A ja powiem że naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. To czy ktoś napisze o kimś dobrze to od razu lizanie komuś dupy. Ty masz swoje zdanie na mój temat, a ja wiem kim jestem i co robię. Jedynie co mogę powiedzieć to nie zmieniajmy tematu bo jeżeli chcesz teraz przez kolejne 3 strony pisać o tym czy jednak się komuś podlizuje lub o twoich poglądach na temat dobroci gildii Exorit to powiem Ci tylko jedno że widzisz drzazgę w oku brata ale nie dostrzegasz belki we własnej dupie. I tak na dobrą sprawę nie wiem po co zaczęliśmy o tym rozmowę.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 15:07   #15
HiTech
 
Avatar HiTech
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Jakby nie było Eremce ma racje ;)
HiTech jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 15:52   #16
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
A ja powiem że naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. To czy ktoś napisze o kimś dobrze to od razu lizanie komuś dupy. Ty masz swoje zdanie na mój temat, a ja wiem kim jestem i co robię. Jedynie co mogę powiedzieć to nie zmieniajmy tematu bo jeżeli chcesz teraz przez kolejne 3 strony pisać o tym czy jednak się komuś podlizuje lub o twoich poglądach na temat dobroci gildii Exorit to powiem Ci tylko jedno że widzisz drzazgę w oku brata ale nie dostrzegasz belki we własnej dupie. I tak na dobrą sprawę nie wiem po co zaczęliśmy o tym rozmowę.
To przeczytaj moj post, bo najwyrazniej tego nie zrobiles - dowiesz sie o co mi chodzi, a pozatym moze zrozumiesz, ze czesc o dobroci Exorit to nie sa moje poglady, tylko slowa samego Eldoki, reasumujac belka w mojej dupie nie powinna Cie w ogole obchodzic.
Rozmowe ja zaczalem, bo jak juz napisalem nie cierpie hipokrytow.

Bez wyrazow szacunku tym razem, Klimczak :)
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 16:03   #17
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
To przeczytaj moj post, bo najwyrazniej tego nie zrobiles - dowiesz sie o co mi chodzi, a pozatym moze zrozumiesz, ze czesc o dobroci Exorit to nie sa moje poglady, tylko slowa samego Eldoki, reasumujac belka w mojej dupie nie powinna Cie w ogole obchodzic.
Rozmowe ja zaczalem, bo jak juz napisalem nie cierpie hipokrytow.

Bez wyrazow szacunku tym razem, Klimczak
Cóż za pokaz autokrytyki :) zbyt surowo się oceniasz...
Co do belki czy co tam chowasz między pośladkami..., to wziąłeś to chyba zbyt dosłownie. Może jest w tym ziarenko prawdy? :>

@Temat...

Gdyby Exorit rzeczywiście było takie złe, to nie dalibyśmy szansy na grę tutaj graczom takim jak Attax. Jak już słusznie Eremce (a niech mu gębę trąd pokryje) zauważył, nie pytamy się ilu ich jest, tylko gdzie oni są :)
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 16:33   #18
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
Cóż za pokaz autokrytyki :) zbyt surowo się oceniasz...
Co do belki czy co tam chowasz między pośladkami..., to wziąłeś to chyba zbyt dosłownie. Może jest w tym ziarenko prawdy? :>

@Temat...

Gdyby Exorit rzeczywiście było takie złe, to nie dalibyśmy szansy na grę tutaj graczom takim jak Attax. Jak już słusznie Eremce (a niech mu gębę trąd pokryje) zauważył, nie pytamy się ilu ich jest, tylko gdzie oni są :)
Olaboga, nie badz taki cyniczny ;o
Napisalem, ze nie powinna go obchodzic, nigdzie nie wspominalem ze takowej nie ma.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 16:45   #19
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Olaboga, nie badz taki cyniczny ;o
Napisalem, ze nie powinna go obchodzic, nigdzie nie wspominalem ze takowej nie ma.
/Facepalm!

Nie wątpie, że ta belka tam jest :D
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-12, 18:00   #20
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
/Facepalm!

Nie wątpie, że ta belka tam jest :D
To przez Buranta, za duzo harda na sadisticu mi puszcza.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin