Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-09-13, 13:03   #11
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Nie wiem, ja jestem ze starej szkoły Tibijskiej, gdy ta gra była o skillu, gdy szło o expienie i posiadanie lvla, bo się na niego zarobiło, a nie wybociło na debil friendly questach w stylu dzienne właśnie.
Jak na moje to tych zadań nie powinno być w ogóle. To może w ogóle zróbmy, że każdy dostaje minimum lvl dziennie, za darmo, bo czemu nie? Skoro i tak możesz tyle wbić, bo pójdziesz expić, to czemu nie ułatwić tego? Jeszcze lepiej! Im mniej expasz, tym więcej lvli dostajesz gratas... ot, aby smutno nie było i żebyś nie czuł się poszkodowany względem graczy, którzy poświęcają czas na expanie. ;_;
Trafne porównanie. W ogóle dobry post. A z tematu nic nie wyniknie, no chyba że założymy jeszcze 5 takich w dość dużych odstępach, to pojawi się w propozycjach do wprowadzenia(tak jak zwoje pacc ;x)
Uiop jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 14:50   #12
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Nie wiem, ja osobiście dziennych nie robię, bo nie lubię się czuć takim totalnym botem.
Pardon, co proszę? Botem? A "takim totalnym botem" sie nie czułes, jak magiem jebales lvl? Przecież wbijales lvle 10 szybciej niż na dziennych. Mało tego- od poziomu 70 daily przestaje być opłacalne, chyba, że dla maga. 4 daily robie 20 minut, i dają mi 40k. A na dragach mogę wyciągnąć 150k, więc mi się nie opłaca, misje robie tylko dlatego, że nie chce mi się expic.
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny  
Stare 10-09-13, 14:56   #13
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Wojem robiąc 4 razy w ciągu dnia misje dzienne, gdzie jedno razowo robie je około 15 minut, dostawałem około 80% expa, 80% expa na expie wbijam w ~45minut z profitem
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:30   #14
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Ponawiam prośbę do administracji. Dokładne dane z dziś: zrobiłem magiem na równym 100lvl 3 misje dzienne z gildii+sól(nie robiłem karawany, z karawaną na raindar to w ogóle byłoby za dobre). Dostałem 18%lvla, czyli prawie 90k expa, w 15 minut, niecałe nawet. 4x dziennie to prawie lvl. Dalej uważacie, że to dobre? Proszę o sensowną wypowiedź, bo jedyna dobra, to była Kaela.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:43   #15
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Misje dzienne na wyższym lvlu już nie dają tyle lvla co Tobie. Uważam, że w aktualnej sytuacji gdzie większość graczy ma poziom wyższy niż 100 usuwanie tej misji niema sensu. Osobiście w ogólę jej nie robię bo rycerzem wbiję więcej doświadczenia na moim lvlu na respie niż robiąc misje.
Lester86 jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:47   #16
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Altaron ma nie być Tibią więc w takim razie stara tibijska szkoła skilli i lvli i czegoś tam raczej tu już nie obowiązuje.. zostawcie te dzienne w spokoju.. UIOP! Skoro raz udało Ci się zrobić dzienne, to możesz je robić tak jak reszta graczy - codziennie ile razy chcesz bo nikt nie może Ci tego zabronić. :) Nie chcesz, nie rób, Twoja strata. Ja np. zrobię raz dzienne, pójdę expić i później może tego samego dnia zrobię jeszcze raz, też nie zawsze bo nie zawsze mam czas i nie mam z tym problemu. Tobie widzę żal tyłek ściska, że nie możesz równo 4 razy dziennie walić tych misji, a ktoś może, LUB Ci się nie chce.
Nie obchodzi mnie, że jeden wyexpił sobie postać na dziennych, a inny wyexpił się expiąc najzwyklej na świecie.. Co Cię to boli?

To jest kolejny temat który dołączył bym do tej "paczki" w której znajduje się na przykład temat o resecie postaci.
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:48   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Już kiedyś o tym pisałem na forum wyżej, mi udało się "wyexpić" w ten sposób 2x 100 poziomowe postacie w 2-3 miesiące. Odpowiedź jaką zapewne otrzymasz to: dzień w altaronie trwa 4 godziny, a to są misje dzienne czasu altarońskiego.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:51   #18
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Już kiedyś o tym pisałem na forum wyżej, mi udało się "wyexpić" w ten sposób 2x 100 poziomowe postacie w 2-3 miesiące. Odpowiedź jaką zapewne otrzymasz to: dzień w altaronie trwa 4 godziny, a to są misje dzienne czasu altarońskiego.
Normalnie expiąc da się wbić w niecały miesiąc 100lvl każdą profesją. Jedną profą mniej grając, inna więcej. Więc misje dzienne nie są przesadzone.
Lester86 jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:53   #19
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Te misje są genialne. Pomijając fakt, że często nosi się paczki do tego samego npca pod rząd, to na serwerze pvp nie opłaca się zabijać low lvlowych postaci(100) bo zaraz odrobią, bez wysiłku, jakim dla wielu osób jest pójście na exp.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:54   #20
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Te misje są genialne. Pomijając fakt, że często nosi się paczki do tego samego npca pod rząd, to na serwerze pvp nie opłaca się zabijać low lvlowych postaci(100) bo zaraz odrobią, bez wysiłku, jakim dla wielu osób jest pójście na exp.
No człowieku, jeżeli dla Ciebie wysiłkiem jest gra to przestań grać bo się zmęczysz
Wyrosuaw jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin