Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-11-15, 12:10   #11
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

ZAPRASZAM NA STREAM!
IDZIEMY NA BOSSA :)

http://www.twitch.tv/makmej12345
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 12:53   #12
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Gz loota! :D
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 14:02   #13
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Dobrym ruchem było by, jakby więcej ludzi zaczeło streamować i jednocześnie pokazało tą gre z wielu stron. Zwykle 500-800 osób oglada streamy z Tibii, gdzie tych streamów jest zaledwie 10-20. Co by było gdyby doszło do tego z 10 streamów z Altaronu? Reklama jak ta lala :)
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 14:16   #14
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Kiedyś próbowałem streamować ale mam za słaby internet do tego, może za jakiś czas :)
A co do np. twitcha to prawda, dużo osób wchodzi na takie właśnie kanały i sprawdza co to jest, jedna z lepszych reklam jakie mogą być.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 15:01   #15
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Powiedz mi co jest w Tibii takiego fajnego? Po ponad 10 latach gry w Tibie powiem: nie ma tam nic. Same boty, gra głównie opierająca się na nieustannym expieniu, żeby mieć tą jedną cyferkę obok nicku więcej. Ludzie grają tam głównie po to żeby zarobić, jedna osoba typu Zuczkinns zniszczyła gospodarkę w zaledwie miesiąc. Najlepszy ekwipunek w grze jest tam tak łatwo dostępny, że ma je każdy. Inne rary są tylko wyłącznie dla kolekcjonerów, typu mls, który mimo że jest tak rzadki, jest obecnie gówniany przy innych nowych broniach. Zamiast wprowadzać jakieś ciekawe systemy, wprowadzają nowe miasta, które nie dość, że w ogóle nie pasują do klimatu to jeszcze pełno tam expowisk pod boty lub pod robienie kilkanaście milionów expa na godzine. Po za expieniem nie ma tam nic innego do roboty. Niczym się tam nie wyrózniasz, ms/edy mają lepszą przeżywalność na takim 400+ lvlu niz rycki. PVP jest tak smutne, że jak na nie patrze to płacze, tracisz po dedzie 10% lvla i 2cc, które odrabiasz w 10min, pozdro. Nie da się już nawet komuś nałożyc hunta, każdy gra kiedy chce. Śmieszne vouchery, które spowodowały, że nie warto zaczynać bez nich na nowopowstałym serwerze. Questy, które 100 lvlem przebiegasz na lajcie, dużo by tu jeszcze wymieniać... Podsumowując obecna Tibia nie równa się Altaronowi, jeśli twierdzisz inaczej to jesteś głąbem.
Polecam obejrzeć sobie na youtube filmiki Zuczkinnsa, dla tych, którzy nie wiedzą jak bardzo się Tibia stoczyła. Takich ludzi jak on jest więcej, m.in Skynet, który dorobił się melona sprzedając rary/ccki w Tibi, przyczyniając się do 10zl/1kk.

Ogołnie boty, boty i jeszcze raz boty. Pasujesz tam Morgian.

W Altaronie zaś jedyną wadą jest mała liczba graczy, co druga osoba przestaje przez to grać. Największym plusem jest brak botów. Sporo systemów, np. system bossów, który sprawia, że nawet Ci co już mieli nie grać, grają dalej. Motywują. Zapewniają naprawdę ciekawą przygodę i nie raz łup do niej adekwatny. Nowy system run, tj. kolejna rzecz do wykokszenia swojej postaci, sposób na przewagę nad innymi. System PN'ów, który sprawia, że zawsze jakaś tam motywacja do expienia jest(na pewno większa niz w Tibi). System ulepszeń kostką/zwojami, gdzie przy odrobinie szczęścia możesz stworzyć najlepszą broń w grzę, taki hazard powiedziałbym bo mnie wciągnał xd,
14:42 Hantal [PET]: Widzisz odkażacza (Atak: 56+10, Obrona: 9, Krytyk: +1%).
System setów i wnęk, które naprawdę ciężko zdobyć (Po 7 miesiącach nie ma ani jednej osoby z 3wnękowym setem jeszcze na serwerze PVP). Sety, które naprawdę wiele dają, w sumie najwięcej, zależnie od bonusów jakie włożysz do wnęk, a masz spory wybór. System bonusów do wnęk (perły, klejnoty etc.), który mimo że jest drogi jest tego warty. Musisz się naprawdę postarać i długo pograć, żeby sobie zrobić 2wnękowy secik, a co dopiero 3wnękowy - jest po co grać, nie tylko expienie jak w Tibi.

Więc nadal twierdzisz, że w pare dni pokazali by wszystko? Niektórych rzeczy nie da się pokazać, niektóre trzeba samemu doświadczyc, synku

W sumie po co ja to pisze, jeszcze Cie zachęcę do powrotu, a nikt by tego nie chciał.

Ogólnie pisane na szybko, argumenty takie sobie, ale wystarczą, żeby pokazać jak te dwie gry obecnie się różnią.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 15:50   #16
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Wszystko co piszesz lufers jest prawda tylko, ze to jest tak, ze w chwili obecnej tibia jest juz dnem, bo jest tworzona nie dla graczy, a dla pieniedzy.
Nie mozesz jednak zapomnieć, ze tibia miala swoje 4-5 lat swietnosci kiedy gralo w nia po 60 tysiecy ludzi, a na kazdym serwerze po 800-900 graczy. Tutaj takiej swietnosci nie widzielismy i chyba nie zobaczymy wiec troche smieszy mnie twoje porownanie altaronu do tibi.
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 16:30   #17
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Szkoda też, że wiele jest osób z Tibii, co niby coś próbuje z altaronami, ale jak się dowiaduje że nie można bocić, albo dostanie bana za bota to już nie gra, bo po co skoro nie może używać bota. To porażka ;_;
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 17:25   #18
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

To jak dobrą grą była niegdyś Tibia wspominałem już wiele razy z wieloma osobami tak jak większość z Was na pewno. Nie da się tego zapomnieć bo były to dobre czasy, gdzie każdy ziomeczek z podwórka grał. Niestety stoczyła się na tyle, że śmiało już można powiedzieć, że obecny Altaron, który niegdyś nie dorastał jej do pięt, dziś bije ją na głowe pod każdym względem oprócz pod względem graczy. Chociaż głównie teraz to same boty, a graczy, którzy nie bocą lub nie grają tam dla zarobku idzie policzyć na palcach jednej ręki. W momencie, gdy na Tibii się już nie będzie dało zarobić, wtedy upadnie. Pózniej zaś, na rynku będzie brakowało tibijczykom tej 2D gierki i taki Altaron może zając jej miejsce. Chociaż zanim do tego dojdzie to jeszcze dobre kilka, a nawet kilkanaście lat minie.

Tak jak powiedziałeś, Tibia jest obecnie tworzona nie dla graczy, a dla pieniędzy. Zaś Altaron odwrotnie. Problem w tym, że ciężko zreklamować serwer, który jest kopią upadającej niegdyś dobrej gry bo większość widząc streama Altarona, zadaje nam pytania: co to za OTS? bo na pierwszy rzut oka tak właśnie wygląda.
Więc nie ma co liczyć na takie świetności jak w starej Tibii.
Z drugiej strony nie trzeba tutaj dużo graczy bo 200 w zupełności wystarczy, a 200 graczy to jest nic, porównując do takiego lola, gdzie gra kilkanascie milionów. Jestem pewien, że gdyby tu grało 200 osób to każdy, nawet Ty byś wrócił. Samym streamem oczywiście nie zyskamy tyle osób, ale gdyby z 10 osób zaczeło streamować to myślę, że kilkadziesiąt starych weteranów Tibii by zagościli na Altaronie bo by znalezli coś czego Tibii już od dawna brakuje. A pózniej to już z górki do tych 200.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 17:57   #19
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

wystarczy żeby gra była po angielsku, a już uchodźcy zagraniczni zasilą braki w szeregach, oczywiscie przed tym mapka altaronu powinna być 3x taka bo nie widzę możliwości gry z ponad setką nowych graczy.
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 18:04   #20
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

wyjątkowo podzielam zdanie Luffego.

@topic
dobra robota Fasol.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin