Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-06-14, 18:49   #1
Żeliwo
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 1
Domyślnie Żeliwne Przygody

Witajcie moi drodzy! Nazywam się Żeliwny Waldemar i pochodzę z małej wsi w której trudnimy się w produkowaniu różnych wyrobów metalurgicznych. Pozwólcie, że będą się dzielił z wami moimi podbojami tego wspaniałego świta altaronu! Jako nagrodę liczę na wasze cenne wskazówki co do tego jak grać, jak lepiej żyć. Tak, więc zaczynajmy!

Poziom 10! Jakże wiele wysiłku kosztowało mnie osiągnięcie tego poziomu mocy. Misje, warchlaki, zielarka, oczy owada, z zielarką w łóżku na piętrze, buraki, listy no i na koniec robaki, robaki i robaki.





Następnie po 30to minutowym poszukiwaniu zarządcy udałem się na nową wyspę. Po drodze napotkałem następną miłą panią która zaczęła zaczęła coś mówić o jakimś mieczu. Szybko wyjąłem swój miecz, ale gdy go ujrzała zaczęła się śmiać! A to dziwne, w mojej wiosce byłem znany z posiadania największego miecza. Tak czy owak uzyskałem od niej nową broń za co serdecznie jej podziękowałem..



Mam nadzieję, że pan który dosiadał smoka nie obraził się na mnie za ufajdanie mu jego zwierzaczka w kilku miejscach. Podróże powietrzne to chyba jeszcze nie te lata, a może to tylko kwestia przyzwyczajenia.



No cóż, to na tyle moi mili. Wkrótce spodziewajcie się większej dawki przygód!
Żeliwo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 19:19   #2
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

szykuje sie jakis zajebiaszczy_buhaj 2.0, giezet że pokonałeś próg 10 lvl ;)
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin