Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-13, 15:25   #1
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie Skupowanie przedmiotów założonych

Witam właśnie Urban kupił od mnie królewską zbroję +1 założoną na mnie to chyba jest bug bo nie powinien npc kupować itemów które mamy założone tym bardziej z +.. proszę o zwrot Królewskiego pancerza +1 (kasę za niego oddam lub ściągnijcie ją z mojego konta)
naus jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 15:46   #2
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Jeżeli miałeś tylko ten pancerz i w plecaku nie miałeś innych to nie jest to błąd.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 15:49   #3
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

miałem przy sobie 3 pancerze 1 w głównym bp, 1 w main bp>bp>bp>bag>bag>bag>bag (mniej - więcej takiej pozycji) i 1 na sobie (+1)
do npc napisałem:
15:15 Kiaan [121]: sprzedam 2 królewski pancerz
15:15 Urban: 2 królewskie pancerze? W porządku. Dostaniesz 1 talar i 60 srebrników, dobra?
15:15 Kiaan [121]: tak
15:15 Urban: W porządku. Ja tu z obecnymi towarzyszami broni zadbam o to, by coś z tego ekwipunku wyszło przydatnego.

po czym został ten pancerz na samym końcu bagów a mój ze mnie znikł.

Ostatnio edytowane przez naus ; 25-06-13 o 15:49 Powód: przecinek
naus jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 16:55   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Zawsze najpierw zabiera z plecaków, na samym końcu z ludzia, chyba, że w plecakach jest umagiczniona broń a na ludziu normalna.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 18:50   #5
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

rozumiem ale.. jak to jest możliwe że.. kupił zbroję ulepszoną która była na mnie, a 1 zbroja nie ulepszona została w plecaku? zbroje nie są umagicznione, nie da się ich umagicznić. jedyne co był wbity + do zbroi którą miałem założoną na mnie i którą kupił npc.. a 1 zwykła została w bp dodam że głęboko w "bpkach" co jak powiedział pewien wybraniec na chacie mogło mieć taki wpływ.. tak więc ja czekam na zbroję +1 z powrotem i może przy każdym npc ustawcie tabliczkę "jeśli chcesz sprzedać przedmioty włóż ję do pierwszego bpka"
naus jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 19:44   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie spotkałam się z ani zabieraniem zbroi z ciała gdy są inne w plecaku, ani także z wysypywaniem potków, gdy jest miejsce oraz udźwig. Testowane było to naprawdę wiele razy, w tym osobiście przeze mnie, zaś wszelkie zgłaszanie błędy są*po prostu skutkiem nieuwagi graczy, czego naprawić nie mamy jak. Jeśli cię to usatysfakcjonuje to mogę się zaraz zalogować, schować zbroje i nawet jedną ulepszyć, lecz niczego nowego nie ma prawa to wykazać.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 20:08   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Co do potków zgodzę się. Czasem umieszczone daleko w puste bp w main bp są wysypywane mimo posiadania capa. Lecz występuje to chyba tylko i wyłącznie w arrow slocie.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 25-06-13, 23:57   #8
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
miałem przy sobie 3 pancerze 1 w głównym bp, 1 w main bp>bp>bp>bag>bag>bag>bag (mniej - więcej takiej pozycji) i 1 na sobie (+1)
Na pewno Urban z lenistwa wziął Twoją zbroję bo nie chciało mu się szukać po tylu plecakach !
Ser jest nieaktywny  
Stare 26-06-13, 04:56   #9
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Co do mikstur, to mogą pojawiać się na ziemi, gdy mamy plecak, w którym mamy plecak, w którym mamy plecak, w którym mamy plecak(tak kiedyś było w tibii, nie wiem jak jest tu i teraz), lub tak jak mówi Wons, gdy bp jest w arrow slocie. Nie chce mi się tego sprawdzać.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 26-06-13, 09:06   #10
Black Jack
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 36
Domyślnie

Nie wiem jak teraz z skupowaniem eq na +, ale na początku serwera wielu ludzi straciło tak + sety bo npc brał z założonego eq dany przedmiot, a dalsze zostawiał w bp. Podobno to naprawili, ale widać, że system dalej nie jest idealny.
Black Jack jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin