Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-16, 13:30   #11
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mist Zobacz post
Jak byś nie wiedział one są drogie, każda profa może jej używać z tego co wiem, i proszę się już nie czepiać balansu, jeśli chcesz zły balans to zapraszam na tibie. A nie tu się Czepiasz jak jest niemal idealny..
Prosze nie wypowiadaj sie już w tym temacie bo nie wnosisz nic. Pograj więcej w altaron a nie wbijając 40 lvl śmiesz wypowiadać się o balansie .

@Daiver dokładnie . Ja 180 magiem duchem bije jak 60 mag nekro mający ponad 50m lvli mniej. To jest zabawne
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 13:49   #12
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

Z tego co wiem duch ma też bonusy od świętości takie jak nekro od mroku. I miałem już 2x większy poziom kiedyś, nadal mało ale i tak sądzę że lepszego balansu się tu nie da zrobić, więc niech nawet nie próbują i będzie git, wgl to nie chce się mi już tu wypowiadać to już mnie nie cytuj ok.
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 14:05   #13
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Ok. Dzięki, że się już nie będziesz wypowiadał
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 16:14   #14
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

- Usunąć bonus od potów dla alchemików + całkowicie zmienić tą profesje (dodać jakieś czary/buffy/debuffy/kij wie co).
- Zmienić tabelkę obrażeń (np. nerf 138% punktowe nekro alch / obszarowe ele alch)
- Sety 2 wnęki.
- Zmniejszyć przyrost skilla walka dystansowa dla zwiadowcy (wbijanie na expie 160+ dysta robiąc przy tym 1,5kk expa bez rozdania pn)
- Zwiększenie znaczenia 'żywiołu' świętość (aby można było z tego normalnie expić a nie tylko na początku raindar)
- Dodanie jakiś czarów/innych rzeczy dla wysoko lvl'owych postaci (200/250/300+)
- Dodanie trudnych questów (nie mam na myśli zgadywanie słówek)
- Nowe bossy wraz z nowymi terenami
- Po tym wszystkich reset

Co do tapen tawisa... to czar dla wysoko lvl'owych postaci. Nie raz dostawałem hita za 2,6k hp mając 2,7k. Gdybym miał się hape tawisować to kolejny hit by mnie zabił, a tak to tapen i do przodu :)
Co do samego pvp nie wypowiem się bo tam nie gram.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 16:48   #15
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

żadnego resetu, po nim wielu odejdzie tak jak po ostatnim, Zwiadowca? 165 dis? chyba na 150lvl+ bez skillania chyba że ktoś będzie szalał z odes kpiro i kuszą. ale reszta może być prócz resa
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 17:52   #16
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Inbass

Bardzo dobre propozycje, alchemik nie powinien korzystać z umiejętności alchemii, tylko to powinna być subprofesja bojowa. Tabelka obrażeń jest dobrze zbalansowana :o. Sety 2 wnęki - teraz takich nie ma ? O przyroście skilla wyraża się mag, który może rozdać na 30 mlvlu pny i nie będzie odstawał od pozostałych na wyzszym poziomie. Świętość nie ma znaczenia - wszystkie nieumarłe, warlocki, profany.

@exo

Bomby - ok;
Damage duchownego nie trzeba zwiększać, trzeba zmniejszać damage nekromanty.


@Proszo
Bonusy w setach trzeba po prostu przedzielić przez 2, zrównać aurę mroku z aurą żywiołów (obie po 8%) i zmniejszyć redukcję leczenia w aurze mroku.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 17:56   #17
damian1591
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 20
Domyślnie

@Inbass Żal Ci dupe ściska, bo masz maga ducha, a nie zwiada nekro/alcha ?
damian1591 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 18:04   #18
Asayer
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 9
Domyślnie

Jeżeli została by naprawiona alchemia lub przywrócona do stanu sprzed resetu to sam chętnie bym wznowił grę. Skoro już został stworzony temat do płakania to też z niego skorzystam, a co! Przed resetem jako pierwszą subprofkę na maga wziąłem alchemika i od początku cieszyłem się profitami płynącymi z tanich mikstur i szybko rosnącego mlvl. Teraz chciałem sobie zagrać tak samo i się zawiodłem. Po wykorzystaniu składników za 1 talar udało mi się zrobić 3 plecaki mikstur many i wbić 10 alchemii. Jako, że dalej poziom alchemii rośnie coraz wolniej musiałbym zainwestować kilkadziesiąt talarów by robić potki bez straty hajsu (nadal traciłbym czas) co jest jakimś nieporozumieniem. Jeśli dla kogoś alchemia była zbyt op to mogliście osłabiać bonusy do obrażeń a nie tworzenie mikstur co jest kwintesencją tej subprofesji. Podsumowując; coś co mnie do Altaronu przyciągnęło, po tych “ulepszeniach“ zniechęciło mnie do gry. Gratuluję.

PS. Nie mam zamiaru wydawać PN‘ów na alchemię czyniąc moją główną profesję słabszą o stracony mlvl.
Asayer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 19:02   #19
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Dajcie mi dostęp do test serwera i 3 miesiące, a wam zrobię taki balans, że nie będziecie wiedzieli od czego zacząć zmiany.
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-16, 20:37   #20
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

RMC, nie dadzą Ci test serweru, bo oni nie robią gry tak jak to widzą gracze, ale mają swój projekt który rozwijają. To co ludzie napiszą na forum jest może 10% jak nie mniej pasujące do tego co jest w altaronie. Gdyby administracja otworzyła serwer sprzed "tabelek" ze zwiększonym lekko dmg maga nekro z sd + duchownym dać lekko większe leczenie, to byś zobaczył, że byśmy się tyrali po 20 osób. Bo nie wyglądało by to tak, że podchodzisz w 3 osoby i ściągasz 250 lvl na hita (maga) lub 150 (zwiada). I gra by była mniej dynamiczna, do tego nie latały by tak szybko 250-300 lvle. Bo nie robiłbyś takiego expa. Oddać stary system uzbrojenia i bajka na serwerze. Do tego dodać 10 graczy na test serwerze, którzy by pomagali rozwijać grę pod graczy, a nie pod projekt. Do tego reklama i masz zajebisty ots.

Ps. Nie wiem czy to jest do zrozumienia, ale mam nadzieję, że tak :D.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin