Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-09-12, 00:25   #11
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie

Owszem ja się pytałem. Ale w końcu ma byc ten klimat rpg, a rozmowy z innymi graczami są tego elementem. Sam odpowiadałem wielu graczom jak kompletowac sety, co nie zmienia faktu ze teraz nawet nie trzeba się starac, bo maja wszystko na tacy. Mi osobiście ta zmiana sie w ogole nie podoba.
Goleczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:30   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Czemu ja mam wrażenie, że o itemach i ich wartości, zarobkach, rynku wiedzą najwięcej osoby, które albo nie grają, albo mają te 20-30 lvle? Bet/WsT, którekolwiek z was było na hydrach? Dlach? Quarach? Kościanych? Mistrzach wojny na nonpvp? Którekolwiek z was próbowało sprzedawać itemy jakieś może?
Bo mam wrażenie, że tutaj ocena jest na podstawie jakiejś wydumanej wyceny, a do samej gry to nie ma absolutnie nic. Za przykład podam buty maga. Do tej pory ich cena była w okolicach 1,5 talara. Obecnie zastąpić je można mosiężnymi, przez co butki tracą 90% wartości. Smocze łuski i skóry też stracą na wartości znacząco.

@up,
Zgadzam się w 100%. Ja pytałem, chociaż i tak znałem ten set, acz nie byłem pewien elementów. Każdy może spytać, a czy uzyska odpowiedź, to inna bajka. Jeszcze dajmy mapę z zaznaczonymi respami i listę questów.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:34   #13
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

No tak, 119 lvl wbiłam na szczurach xD
Nie grasz na pvp to co Ty możesz wiedzieć przecież xD
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:36   #14
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@up,

A teraz weź okularki, złap mamę za rączkę i poproś, aby Ci przeczytała prefiks tematu. A potem pierwsze zdanie drugiego akapitu pierwszej mojej wypowiedzi. A następnie masz całą noc na przemyślenie sensu tych słów/zdań i zrozumienie o co tutaj chodzi.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:38   #15
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Afffff!!!!!! Serwer non pvp dopiero się rozwija więc na wypracowanie cen trzeba czasu. I skończ już te hejtowanie bo to sie robi nie smaczne.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:40   #16
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Prosiłbym o usunięcie "wartości" przedmiotów. Zbyt wiele osób się tym sugeruje i sądzi, że ekwipunek skompletuje sobie za grosze.

I gratuluję, naprawdę gratuluję całkowitego spierdolenia i tak ledwie zipiącej gospodarki na serverze non-pvp przez opublikowanie mieszanych setów, przez co kolejne 25% itemów stało się bezużytecznymi śmieciami, które co najwyżej za parę miedziaków można opchnąć w sklepie, chlipiąc cicho nad tą żałosną zapłatą. Naprawdę, aż brakuje mi słów by wyrazić podziw dla tego jakże zajebistego pomysłu, zrealizowanego zapewne po przemyśleniu wszystkich zalet.
Chciałbym poznać przyczyny, które tchnęły ten jakże prześwietny pomysł do głów naszych dobrodziejów, dzięki którym możemy radośnie rozrzucać kolejne itemy po depo, bo właśnie ich wartość spadła do cen sklepowych.

Pozdrawiam,
:\ Kael
Tu się z tobą zgodzę. Albo Altaron jest nastawiony na klimat albo się wszystko spoiluje na wiki. Generalnie jestem za tym żeby gracze dowiadywali się wszystkiego sami albo od innych graczy.
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:45   #17
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Może usuniemy całą Wikipedie? W końcu chcemy klimatyczną gre szukajmy w szczurach złotych zbroi bo w końcu nie wiemy z czego ona wypada. Skończcie tą dyskusje, niema czegoś opisanego = płacz, ktoś się za to weźmie traci pół dnia by zrobić coś dla was GRACZY = płacz. Moim zdaniem temat nie ma sensu. Czego nie zrobić będzie dla was źle.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:50   #18
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał WsT Zobacz post
Może usuniemy całą Wikipedie? W końcu chcemy klimatyczną gre szukajmy w szczurach złotych zbroi bo w końcu nie wiemy z czego ona wypada. Skończcie tą dyskusje, niema czegoś opisanego = płacz, ktoś się za to weźmie traci pół dnia by zrobić coś dla was GRACZY = płacz. Moim zdaniem temat nie ma sensu. Czego nie zrobić będzie dla was źle.
No ja od samego początku mówiłem żeby nie robić wikipedi altaronu. Psuje to klimat i tyle.
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 01:01   #19
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Myślę, że klimat jest zachowany w większym stopniu, bo jednak questy i respy nigdy nie będą tam zamieszczone. Nad wszystkim co dodają gracze czuwają administratorzy, więc samowolki tam nie ma.
W Altaron i tak nie gra za dużo osób. Dużo graczy ma problem z wszelkimi rzeczami, takimi jak misje, mieszane sety, miejsca expówek itd.
Nikomu nie chcę ubliżać, ale gdyby tym mniej ambitnym graczom zabrać parę informacji, które im pomaga, a nam nie robi różnicy, to naprawdę grało by tu mało ludzi. I tak wiem, że są gracze, którzy odeszli bo nie ma spoilerów. Wiadomo, nigdy ich nie będzie, niech sobie radzą sami, ale wiki niech sobie będzie taka jaka jest. Przecież nikt wam nie karze jej przeglądać. To, czy gre poznajecie sami odkrywając mapę i chodząc na expówki bez czyjejś pomocy czy nie, to już wasza decyzja.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 07:20   #20
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Azerot chciał i ode mnie dowiedział się co do seta. Pamiętam, jak jeszcze w tajemnicy na klanowym forum chomikowaliśmy mieszane sety jak taki mały skarb, taki sekret i coś wartościowego, że ktoś odkrył, komuś się chciało i takie "łał, to jest taki set? Dzięęęęęki ziom!". Bard - też mogłeś nie mówić, stwierdzić, abym odkrył sam i za złe bym Ci nie miał.
Innym razem przy transakcji jakiejś ktoś dopłacił parę srebra, aby poznać jaki set używam. Na screenach dużo miałem, często ludzie patrzyli i pytali czemu noszę takie rzeczy. Nikomu nie odmówiłem odpowiedzi, ale to było zdobywanie wiedzy samemu, bo się chciało. Ja połowy tych setów nie znałem i żałuje, że już nie odkryję. Nikt nigdy mnie o zdanie nie pytał, dlatego jestem zdenerwowany, bo i tematów w stylu "jakie są mieszane sety" na forum nie widziałem. Na pomocy - też nigdy takie pytanie nie padło, a i wątpię, byś na priv faktycznie taki spam miał, pomijając już, że się do tego zgłosiłeś, by spam mieć.

Cytat:
Afffff!!!!!! Serwer non pvp dopiero się rozwija więc na wypracowanie cen trzeba czasu. I skończ już te hejtowanie bo to sie robi nie smaczne.
Aha. Czyli gracze grający dłużej mają mieć przesrane, a Ci co przyjdą później - lepiej? I równowagi zero? I nie hejtuje nikogo, po prostu miałem życzenie, abyś raz przeczytała ze zrozumieniem i odpowiedziała na temat, a nie na to, na co Ci wygodnie.
Niesmaczne się pisze razem, tak już nawiasem. A przed "więc" i "bo" stawiamy przecinek.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin