Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-04-13, 15:55   #1
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie gra drużynowa

Chodzi mi o to, że na Altaronie gra drużynowa nie ma zbytnio sensu...
Gram magiem na 70 poziomie i mam kumpla rycerza 1h na poziomie 60. Gdzie nie pójdziemy czy to na przeróżne smoki, wiverny, trolle, żywiołaki, mysmienie ZAWSZE ale to ZAWSZE jest nam to nieopłacalne. Kasy wpada tyle co nic a i exp marny. Więcej expa jak i kasy wyciągne latając solo na wivernach niż we 2 na czymkolwiek. Coś tu jest nie tak? :/
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-13, 16:00   #2
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

Niech ten rycerz wbije wyższy to będzie Ci miał co blokować. Dziwisz się, że się Wam nie opłaca expienie we dwóch jak bijecie potwory, które spokojnie bije się na 50lvlu solo.
PowerGamer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-13, 16:03   #3
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Gdy wbije wyższy lvl to i ja bedę miał wyższy ;) A w tymo momencie znowu bedzie lepiej mi biegać solo na czymś słabszym niz z nim na lepszych mobach. Poza tym czemu gra grużynowa ma się zaczynać dopiero od jakiegoś ta lvla? Bo na mniejszych się nie opłaca... bezsens
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-13, 17:11   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał PowerGamer Zobacz post
Niech ten rycerz wbije wyższy to będzie Ci miał co blokować. Dziwisz się, że się Wam nie opłaca expienie we dwóch jak bijecie potwory, które spokojnie bije się na 50lvlu solo.
Bardzo dobrze ujęte. Po za tym nie zawsze i nie wszędzie będzie profit. Są miejsca gdzie można w szybki i łatwy sposób zarobić kasę, którą później można spożytkować na expienie w drużynie.

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Gdy wbije wyższy lvl to i ja bedę miał wyższy ;) A w tymo momencie znowu bedzie lepiej mi biegać solo na czymś słabszym niz z nim na lepszych mobach. Poza tym czemu gra grużynowa ma się zaczynać dopiero od jakiegoś ta lvla? Bo na mniejszych się nie opłaca... bezsens
No nie wiem. Profanów sobie solo nie pobijesz, a tam jest mega dobry loot. Do tego bardzo fajny exp.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-13, 18:56   #5
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@up no dobrze ;d Ale dlaczego shared opłaca się dopiero na wysokim lvlu? Nie sądzisz, że małe lvle na tym tracą? Każdy powinien mieć szanse na expienie drużynowe. Zawsze jest ciekawiej niż mozolne solowanie mobów. I nawet jakby ten exp był równy tyle co chodzenie solo..
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-13, 20:31   #6
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

No na niższym lvlu też da się expić zespołowo z tym, że jak już wspomniałem Wy byliście na potworach, które na Waszych lvlach bije się już solo. Przykładowo 30 magiem nie pójdziesz na mysmenie bo łatwo paść i wtedy potrzebny Ci rycerz. Jak mówię znajdź blokera z wyższym lvlem i uwierz mi sporo będziesz miał opcji do expienia w drużynie.
PowerGamer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-13, 20:56   #7
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Wysytarczy czytac forum, by wiedzieć, że w ciągu max. miesiąca zostanie to poprawione.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-13, 21:52   #8
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

Powiekszenie wiekszosci 30-40lv spotow mysmenie, smoki (ta wiem ze jest ich sporo na neo w jednym miejscu polowalem tam z kolega wyciagnelem rowny exp na shared z 50mag duchem co samemu no ale nie zwrocilo nam sie bo luralem pol spota i walil fale wiec spam sio/pot) czy innego 'syfu' na shared bym mial kozacki exp z magiem problemem jest to ze ogranicza na respawn nie da sie wyciagnac na shared exp wiekszego expa gdzies gdzie samemu juz wyczerpujesz go do granic mozliwosci (patrz trolle twardziele badz gorskie lub abitance
podarty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin