Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-11, 23:22   #81
travq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Na rs:3/8/15
Na ban:5/12/20

Tak, to jest server rpg, duzo osob chce poznac fabule servera. I co z tego?
Tu nie ma durnego sms shopu, w ktorym dzieci wykupuja bp unskulli, po czym biegaja po servie bijac kazdego. Piszecie, ze ktos was zabije i tracicie to co zbieraliscie przez jakis czas. A kto wam broni stworzyc gildie albo dolaczyc do innej i potem sie na nim odegrac?
System wojen by sie przydal ale ustalanie mozliwoscie zabicia 1 osoby dziennie jak to niektorzy proponuja to glupota...Mozna poznawac fabule i sie bic, przeciez server nie zniknie po miesiacu.
travq jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:32   #82
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał dorotkay Zobacz post
Ja ze swojej strony chciala bym zapytac :Co z graczami ktorzy nie chca walczyc z innymi,ktorzy chca poznawac fabułe gry ,poznac nowych ludzi spedzic godzinke przyjemnego biegania po mapie odrywajac sie od pracy ,codziennosci ,co z takimi ? Zapytuje rowniez czy tzn ze jestem gorsza ?bo nie mam potrzeby wyzywania sie na kims innym,jestem zla bo nie chce zabijac.Ja ze swojej strony pragneła bym by system pvp byl dla tych co tego chca tzw pvp opcjonalnie chce wlacza i nawala sie do bolu z drugim chętnym,a maluczkim takim jak Ja dane w spokoju pobawic sie questami,ciekawymi dialogami z npc

Gracze którzy chcą poznawać fabułę a nie robią niczego przeciwko nam mogą spać spokojnie znaczy się grać :P

System wojny to jest złe rozwiązanie. Mówię o systemie wojny który jest na real Tibi. Owy system wojny opiera się na skumplowaniu dwóch przeciwnych gildii do tego stopnia żeby jedna i druga strona przyjęła warmode. Nie ludzie tak nie może być że ja muszę być zależny od drugiej strony konfliktu czy oni chcą się bić czy nie. Jak zawinili to mają szanse albo rozwiązać problem albo walczyć sobie przeciwko. Aktualnie warmode z Tibi jest niedopracowany a powiedziałbym nawet że bezsensowny.

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 02-05-11 o 23:45
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:49   #83
thomson1708
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wielkopolska ;>
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał konradowalkero Zobacz post
Nie ludzie tak nie może być że ja muszę być zależny od drugiej strony konfliktu czy oni chcą się bić czy nie. Jak zawinili to mają szanse albo rozwiązać problem albo walczyć sobie przeciwko. Aktualnie warmode z Tibi jest niedopracowany a powiedziałbym nawet że bezsensowny.
Zawsze zostaje ci random pk, war mode jest opcjonalny w walce 2-ch lub więcej gildi o władze :)
(Pozwala on na oszczędzenie na fragach itp. na dużych openkach)
thomson1708 jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:56   #84
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał thomson1708 Zobacz post
Zawsze zostaje ci random pk, war mode jest opcjonalny w walce 2-ch lub więcej gildi o władze :)
(Pozwala on na oszczędzenie na fragach itp. na dużych openkach)
Tak ale na real tibi myśleli że stare pvp zastąpią warmodem na który zgodzić się muszą dwie gildie kiedy im pasuję. I chodzi mi oto żeby tu nie było jak aktualnie a tibi.
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 15:36   #85
jojo3004
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał konradowalkero Zobacz post
To co teraz napisze to jestem tego pewien na 100% Gram w tibie 7 lat, z tego walczyłem w wojnach 5 lat na światach pvp. Byłem świadkiem upadku tibi poprzez mieszanie w pvp co spowodowało wzrost ilości boterów do 90% wszystkich graczy. Dlaczego jest tyle boterów? Nie można ich zabić a jak ich zabijesz to wracają na respawn i bocą dalej. Jak to jest możliwe? 20 osób dostaje unjusta gdy chce zabić 200EK bo tyle trzeba osób do zabicia takiej postaci. Co się stanie gdy padnie? Leci mu 2% danego poziomu + kupuje pvp blessa za cene 30k i wraca botować. Wpadamy drugi raz go zabić. Pada. My mamy już wykorzystany limit fragów do RS. Znów spadło mu 2% i 30 k ale teraz my nie mamy fragów, on wraca na exp i 4% expa i 60 k odrobi w 2-3 godziny botowania.

Dlaczego cipsoft nie zmieni pvp na stare? Bo oni chcą żeby ludzie botowali. Tak wiem że jest to dla niektórych nierealne ale posłuchajcie i zastanówcie się nad tym. Jak jeden typ ma 4 bot knightów i puszcza to wszystko na mc to musi kupić 4 pacc na te postacie. Kupuje te pacc za GP które wyboci ale cipsofta to nie rusza bo koniec końców i tak pacc kupiony jest za EURO. Znam takie osoby które botują 10 postaciami na raz i na wszystkich jest pacc i taki jeden typ kupuję 10 pacców w ciągu 3 miesięcy!!!
Tak są mass bany, cipsoft ma narzędzie które wykrywa w 100% perfekcyjnie wszystkich boterów. Jeżeli tak jest to dlaczego bana nie dostanie 20 tysiecy osób na mass banie tylko 2 tysiące? Przecież wszyscy botują! Skąd to wiem? Była teraz łatka wiosenna. Dzień przed łatką gdy wszyscy mieli sprawnego NeoBota było 35 tysięcy ludzi online. Wprowadzili łatke i bot przestał działać (na bota pod najnowszego klienta trzeba czekać 2-3 dni) Przez ten czas gdy nie było bota na tibi było online 10-15 tysięcy online. Ktoś mi może powiedzieć gdzie się podziało 20 tysięcy? Pojechali na wakacje? Nie. Oni poprostu nie mieli bota. (2 tysięcy graczy którzy teraz są banowani na mass banach to 8 levelki które stoją w depo na bocie i reklamują linkami jakiś shit)

Teraz wracam do Altaronu i podsumuje już konkretniej.

Jak nie będzie 2 unjusty za typa jak bije go 20 osób + 3/5/10 unjusty masz rs + 6/10/15 masz bana = poziom rozgrywki na serwie spada, kradniecie lota, wbijanie noobów na respa, brak szacunku noobow dla graczy ogarnietych, na zabijanie boterów nie wystarczy fragów. Dużo ludzi botuje na spawnach i zaraz te same noobki co teraz płaczą że ich zabijamy to będą płakać że wszędzie są boty i nie mają gdzie expić.

Wierzcie lub nie ale system pvp ze starej tibi jest najlepszym i przede wszystkim sprawdzonym rozwiązaniem bo przecież dobrze służył przez tyle lat a granie w tibie to był niezły fun a przecież grafika nie piękna :p. Do czasu aż system pvp nie był zmieniany ilość graczy na tibi stale rosła aż do 65 tysiecy online w ciągu dnia. Teraz po wszystkich pvp updatach mamy 15-35 tysięcy online. Jak myślicie przez to się stało? Przecież porobili tyle ciekawych updatów, nowe expowiska, potwory, achievementy, mouty, questy lecz graczy jest coraz mniej na tibi. Zastanówcie się sami ci którzy grali całe życie na non pvp jakie mają pojęcie na temat pvp i jak pvp sprzyja rozwojowi serwera? Macie zerowe pojęcie i nie powinniście się udzielać w sprawach pvp wogóle. Przyszliście na pvp z własnego wyboru. Znaliście warunki od samego początku. Teraz jak popadacie parę razy to się może nauczycie pvp, innego wyjścia niema. Pvp sprzyja rozwojowi i podnosi poziom rozgrywki, gracz który nie umie grać albo przestaje grać jak padnie pare razy albo się nauczy jak nie padać/jak skutecznie zabijać innych co na koniec końców wychodzi że owy gracz bardziej ogarnia i stawia wyzwanie innym graczom swoją osobą. Prawo dżungli i selekcja naturalna to najbardziej rozwojowy system jaki może być. Tak bardzo lubię Darwina i jego teorie :p
Zgadzam sie z Tobą w 100000000000000000000000% sam mam 21 lat tez gram w tibie 7-8 lat . obecnie mamy opanowane na RL Tibii 3 swiaty Furora , Pandoria , Morgana no i w polowie Thoria wszystko co napisales w kazdym calu zgadza sie teraz poprostu nie jestesmy w stanie zapanowac nad tzw. "zydkami" robia sobie chary 100 lvle wpadaja na kazdy resp kradna loty itp. a my im nic nie mozemy zrobic jedyna opcja sa nasze noob chary i to tez nie w ilosci 10 noob charow vs "1-2 zydkow" tylko musimy max 2 charami wpadac i marnowac po 1 unjuscie.. tak zniszczyli pvp ; ( dawniej lecialo sporo ludzi a unjusta dostawalo 1-2 osoby .. a zadne nieogary z 50-150 magami (zydki) nie zgodza sie na war moda z nami czyli 200-450 lvlami ... a na unjusty strzasznie trzeba sie nameczyc zeby zrobic cos 1 osobie teraz z tym blesem od pvp kolo pada i 5 razy dziennie pusci sobie bota na noc jak my spimy i nadrabia wiecej niz mial w ciagu dnia.. i zamiast sie cofac to leci dalej do przodu .. ten post jest naprawde za krotki zeby opisac kazdy szczegol dzisiejszego pvp . jak dla mnie to po prostu porazka na dzien dzisiejszy . teraz zchodzac troszke na ziemie powracajac do tematu Altaronu tak nie jest to ots jest to normalna tibia tylko ze po polsku tak. czyli kazdy ma szanse sie wybic server ruszyl niedawno i jak dla mnie 3/5/10 systemem gdzie kazdy char ktory zaznaczy postac ktora sie wylozy ma dostac unjusta to jest to do bani.. jak tak ma zostac to powinno byc 10/30/60 jak juz ktos wczesniej napisal ale jak zmienicie na to ze tylko ostatnia osoba ktora zada obrazenia potencjalnemu wrogowi ktory sie wylozy dostanie tylko unjusta to moze i zostac jak dla mnie 4/8/16 (fragow na rs) . tak jak juz ktos wczesniej napisal tu moim zdaniem tak jak na RL nie przejdzie system wojny na ktory mialy by sie zgodzic oby 2 strony i trzeba to zalatwiac unjustami ... niestety ale tak jest ta gra drogie dziewczyny to nie jest bajka ta gra ma najwyzsza kare smierci z wszystkich gier i obudzcie sie z tego letargu .. jak chcecie sobie mapke zwiedzac pogadac postac i miec przy tym grafike to sciagnijcie sobie nie wiem diablo , metina , linega nie wiem co jeszcze .... co tylko chcecie ta gra ma swoj klimat i niepozwolmy go zniszczyc ... tu wlasnie chodzi o to kto bedzie trzymal server kto bedzie dominujacym w przypadku tej gry klanem a nie ludzmi biegajacymi po mapie zbierajacymi kwiatki i poznajacymi przyjaciol obudzcie sie nie ma przyjaciol w tibii " umiesz liczyc licz na siebie innych twoje szczescie j..." przyjaciol poznaje sie w zyciu realnym ... moje drogie kobiety . to tyle too co napisalem to i tak wszystko w skrocie tak naprawde trzeba bylo by sie rozpisac na o wiele wiecej . mam nadzieje ze starzy Pro Playerzy mnie rozumieja a reszcie non-pvp pleyerom mowimy stanowcze NIE
jojo3004 jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 17:52   #86
patrix130
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Też jestem za zwiększeniem ilości fragów ponieważ nooby wbijające na expa mogą Ci cisnąć i wgl a ty nic z tym zrobić nie możesz ponieważ ? 3 fragi i rs .. pomyślcie troche..
patrix130 jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 18:00   #87
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Wy nie rozumiecie, że takie zasłanianie się 'wymierzaniem sprawiedliwości' to jest wierutne kłamstwo i wszyscy o tym wiedzą? Nie oszukujmy się, tutaj pvp to w większości ubijanie kogoś bez powodu dla zysku, zabawy albo pokazania że się jest silniejszym. Nie rujnujcie tej gry, bo zrobicie z tego serwera typową napierdalankę typu pvp-enfo albo war ots.
cado jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 18:09   #88
Krzysiul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Dziennie/Tygodniowo/Miesięcznie
Ilość fragów na RS: 3/5/10
Ilość fragów na bana: 5/10/15
Krzysiul jest nieaktywny  
Stare 04-05-11, 16:14   #89
Rookie
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: BBa
Postów: 11
Domyślnie

RS
dzień/tydzień/miesiąc
3/6/10

BAN
5/12/16
Rookie jest nieaktywny  
Stare 04-05-11, 17:48   #90
Metamorfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
Wy nie rozumiecie, że takie zasłanianie się 'wymierzaniem sprawiedliwości' to jest wierutne kłamstwo i wszyscy o tym wiedzą? Nie oszukujmy się, tutaj pvp to w większości ubijanie kogoś bez powodu dla zysku, zabawy albo pokazania że się jest silniejszym. Nie rujnujcie tej gry, bo zrobicie z tego serwera typową napierdalankę typu pvp-enfo albo war ots.
signed


<znaki>
Metamorfo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin