Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-05-12, 15:33   #11
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

YYYY co do NKWD to mysle ze Ypkis i Tuz powinni byc bo oni byli w tej gildi a Fardon Pal to pierwsze slysze ze on byl w NKWD chyba ze spalem jak go ktos przyjmowal
Sirian12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 16:05   #12
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Fardon Pal nie był w NKWD, przeszedł do exorit z memento mori.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 16:31   #13
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Prawie całe Sunblade (oprócz Daarko i Keaviry)
Można powiedzieć, że brałem udział w wojnie do momentu uznania mnie za szpiega Exorit co jest wielkim absurdem z strony Collegium ; ) No ale trudno nie biorę udziału już w wojnie po żadnej z stron. Daarko niestety nie może grać więc temu nie bierze udziału w wojnie :P
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 19:03   #14
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie

Co do ,, Tuz pik"a to jego historia pamieta jeszcze plan b i po jego odezwaniu się do nas wytycznymi było wyexpić sie tam w gildi jakiejś ale on dobrze pamiętany był z plany b
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 19:39   #15
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Można powiedzieć, że brałem udział w wojnie do momentu uznania mnie za szpiega Exorit co jest wielkim absurdem z strony Collegium ; ) No ale trudno nie biorę udziału już w wojnie po żadnej z stron. Daarko niestety nie może grać więc temu nie bierze udziału w wojnie :P
Uderzyłem głową w biurko z zażenowania, żeby nie powiedzieć że pier...w nie. Daarko jak zwykle zostawił Sunblade, gdy zaczyna się wojna. Najpierw wkręcił spokojną gildię potem ich wy...wyrolował. Keavira i szpieg... Nawet po alko bym tak głupiego pomysłu nie miał.

Co do tematu :D
Ciekawe czy tylko ja zauważyłem. Któryś z klanów chce podkreślić, że walczył tez po stronie Exorit i należy mu się jeszcze pochwała :D

Jest jednak znaczna różnica między nami (stronami walczącymi)
Wy wiedzieliście, kto w jakim składzie jest (Pozdrowienia dla pana "Trzecie oko" Merva). 3 dzień expienia się Wawra (Hax Master) Nill pisze do niego "cześć Wawro"? (jak dobrze pamiętam). No ale cóż, zasłonią się, że mają świetnych detektywów, bo nawet Keavirę nam wykryli (ironia)
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 20:13   #16
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Można powiedzieć, że brałem udział w wojnie do momentu uznania mnie za szpiega Exorit co jest wielkim absurdem z strony Collegium ; ) No ale trudno nie biorę udziału już w wojnie po żadnej z stron. Daarko niestety nie może grać więc temu nie bierze udziału w wojnie :P
Lol :D

@Teverix

Gowno wiesz, a sie wypowiadasz na temat Jacka ;o
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"

Ostatnio edytowane przez voagar ; 06-05-12 o 20:31
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 20:31   #17
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Ziemniak a ty jego przydupas? Jakby chciał to twoj Jacek sam by się wypowiedział. Jeśli to co ja napisałem jest nie prawdą to Artezon kłamie :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-12, 23:13   #18
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Ziemniak a ty jego przydupas? Jakby chciał to twoj Jacek sam by się wypowiedział. Jeśli to co ja napisałem jest nie prawdą to Artezon kłamie :D
To ze wy jestescie przydupasami Orma nie znaczy ze u nas tez jest taka hierarchia, to raczej moj kolega. Pozatym nie sadze zeby Daarko musial Ci sie z czegos tlumaczyc, tfu komukolwiek.

Pozdrawiam, twoj ziemniak ;oo
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-12, 02:32   #19
Lenobian
 
Avatar Lenobian
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Wchodzę na Forum z myślą , że zobaczę jakiś 1 post w którym nie będzie spin i rzucania gównem.

Tak jak myślałem. Egzystencja projektu Altaron nie jest możliwa bez idiotycznych tematów które były już poruszane miliard razy, posty niektórych użytkowników są niemal identyczne z tymi które napisali w innych tematach typu "nasrajmy sobie na ryj"

Wybaczcie ale jak to widzę mam ochotę popełnić samobójstwo za pomocą widelca.

Dziękuję
Lenobian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-12, 06:35   #20
ambrozy
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 3
Domyślnie

@up zrób to
ambrozy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin