Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-12, 21:52   #1
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie Do gildii Exorit & Collegium na temat wojny

Siema. Słuchajcie, wspomniałem o tym w innym temacie ale napisze to jeszcze raz. Obecna wojna pomiędzy gildiami Exorit i Collegium to najciekawszą sytuacja wojenna w histori świata Altaronu. Mam nadzieję że z każdym dniem będziecie robić coraz więcej akcji/openek itd. Jeżeli chodzi o morale to mówie tu do jednych i drugich niema co się przejmować levelami. Poto tyle expiliście żeby mieć teraz fun z możliwości pokazania że możecie dokopać wrogowi w ten czy inny sposób. Altaron trochę podobny jest do Counter Strike. Liczy się skill, przygotowanie ekwipunku, ekonomiczne zarządzanie budżetem i przedewszystkim ZGRANIE i dobre pomysły. Pomyślcie sobie że Altaron to jest taki Counter Strike. Że wczoraj przegraliśmy 10:2 we fragach ale dziś to my musimy im dokopać. Patrzcie na tą gre bardziej w spoób że kolejna openka to jak spraring w którym pokazujecie swojego skila wrogowi. Stanie w depo, czekanie aż każdy będzie miał full skład raczej nie jest ciekawe. Jest wręcz nudne. Trochę więcej ryzyka. Prowadzenie dyskusjii na forum czy w stojąc w depo by dokopać wrogowi werbalnie nie jest złe, byle by czasowo nie przeważało nad prawdziwą walką w której rzeczywiście pokazujecie skila.

Zawsze i wciąż będe powtarzał że wojna najbardziej napędza rozwój. Jakiegos kolesia zabily osoby z wojny, zrobiły na nim PA. Teraz on ma do wyboru albo płakać na forum albo odejść z gry albo pokombinować pomyśleć przyexpić i dojść do jednej z gildii uczestniczącej w wojnie gdzie znajdzie oparcie wśród przyszłych przyjaciół. Może także dalej grać solo i próbować dyplomatycznie zabiegać o przychylność gildii walczących żeby go nie ruszali. Tak czy siak serwer pvp wymaga myślenia. Nie myślisz to giń! Jeżeli myślisz to dobrze dla ciebie i dla nas bo przecież poprzez twoje myślenie podnosi się poziom rozgrywki dla wszystkich. Taka sytuacja nie miała by oczywiście miejsca na Non-Pvp. Jeżeli chcecie żeby Altaron był coraz bardziej popularny wojna musi być coraz bardziej rozwnięta. Więcej ludzi biorących udział, więcej akcji. Powtarzam to cały czas i jak narazie się to sprawdza że wojna to rozwój. Jak widzimi wojna trochę się rozbujała jest jakiś szum na Altaronie jest nutka tajemniczości i ludzie zaczynają grać (tak nawet ja zauważyłem większą aktywność na Altaronie chodź mało ostatnio gram).

Niech inni którzy dopiero zaczynają przygode na Alaronie zobaczą że aby brać udział w ciekawych wydarzeniach i mieć fun z wojny trzeba najpierw wbić ten 100 czy inny lv. Może nie dla wszystkich najważniejsza jest wojna, może ktoś poprostu lubi poexpić godzine i dać loga. Ale ci których interesuje zyskiwanie siły poprzez dochodzenie do gildii wojennej, tocząca się JUŻ wojna jest dobrą motywacją do expienia. Wy, Exorit i Collegium, expienie macię już za sobą więc pozostaje walka.

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 27-01-12 o 22:08
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 22:08   #2
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Nacisnąłbym lubię to ale nie można :D
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 22:23   #3
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Ja nie wypowiadam się szerzej, szkoda jest wychodzić raz po raz i tracić dwa dni grania. Kiedyś grałem na takich serwerach że robiłem w pół dnia z 130 do 140 ale potem wojna i się padało kilka razy. Było mało expowisk, więc tez łatwo nie było expić. Jak już 200 się wbiło to prestiż, i ciężko expić bo rate exp był bardzo malutki. No ale to czasy 7.6 Tibii HAIL SINTERIA jeśli ktoś grał. Tutaj po prostu się nie chce ryzykować zgonu na poziomie 130 czasami, bo odrobić to , to potem dużo godzin. a Max na tym serwie to prawie 400 k na godzinę. i to zrobi 70 zwiad ze stamina i 140 . Za duża rozbieżność.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 22:31   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=DTCyUQPEPd0

Film z dziś.
Obles jest nieaktywny  
Stare 28-01-12, 07:05   #5
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Powiem tak co do filmiku dziękuje temu kto go sklejał że nie robił by go od początku, bo mógłby być to film pełnometrażowy.
Po 2 dobrze że Ozi i jeszcze 3 czy 4 przybiegły zrobić nam plecy, bo ten film mógłby być w odcinkach jak moda na sukces emitowany.
Po 3 fajne OB. Szkoda że jak zwykle zaczyna się z waszej strony od "staka" albo trapa. :)
A tak to ogółem fajne.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 29-01-12, 00:52   #6
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Z 3:10 wydrukowałem i na ścianie już wisi. Dzięki za kościste +2 i hełm :P
@Selbo
Lepszej muzyki nie mogłeś dobrać, idealny D&B pod to :P
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 29-01-12 o 17:21
eremce jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 20:33   #7
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Dziś pokazaliście na co Was stać, oraz jacy jesteście mocni. Ogólnie rzecz biorąc, całkowicie straciłem szacunek do całej gildii Collegium, nie chcę mieć z Wami już nigdy nic wspólnego. Wstyd mi za to, że kiedyś z Wami walczyłem - teraz jesteście dla mnie po prostu nikim. Bb

edit. Aha i oddajcie nam Eldokę.
Agri jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 20:45   #8
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Wygraliście wojnę przez przebiegłość i bany. Powodzenia Panowie, dzięki za grę, bo mimo wojny było zawsze przyjemnie.


Ps. dalczego Don Browaro nie dostał bana ? Też przesuwał, też tam był ? Gdzie konsekwencja czynów? Skoro Mervakis tam byłeś to czemu oni nie dostali. yogi i agri stali w miejscu tylko. Reszta ciągle jak w mrowisku mnie ruszała także, mimo że chciałem stać w miejscu. Szkoda mi już słów i nerwów. cześć
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 20:48   #9
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Odpisał ten który walczy tu najdłużej. Nie używajcie bugów i nie wyzywajcie to będzie ok...
9106796 jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 20:52   #10
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Powiedział ten który zhackował Azerusa! Najwiekszy pion na tym serverze, który wziął się tu nie wiadomo skąd.
Collegium wróciło na ten serwer tylko dlatego, że nam przestało się chcieć grać.
A stało się tak dlatego, że Mervakis wklejał nam bany za nic.
Mi się odechciało odkręcać to wszystko i rzuciłem tę grę w cholerę.
Teraz ponownie dochodzi do takiej sytuacji.

pozdrawiam i życzę miłej gry na wyludnionym serwerze.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin