Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-03-13, 07:46   #51
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
@Mike
Widziałeś kiedyś dawał wrl expa (dawno ale zostało zmniejszone)?? Albo taki Górski troll? Tak samo z trolli (twardzieli i siłaczy) zmniejszyli loota jak i cene łap górskiego trolla.
Generalnie to z trolli siłaczy i twardzieli to loot jest znacznie lepszy niż kiedys, co do górskich to zmniejszyli exp delikatnie bo za szybko się tam expilo.

Ale jak tak patrzę na Twoje wypowiedzi to pojęcia nie masz jak trudno się grało kiedyś, więc przestań komentować takie drobne poprawki ze strony administracji skoro nie rozumiesz czemu one służą !!
Total jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 08:37   #52
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wiem jak grało się kiedyś, bo grałem. Ale to głupie, ponieważ robią pierwsze poprawki (ulepszają coś w taki sposób, że tego nie kontrolują), następnie poprawiają poprawki (osłabiają). Rozumiem niech zaczną robić test servery dla każdego altarończyka i wtedy zobaczą co jest za mocne,a co za słabe. A nie bawienie się cały czas w ulepszanie i pogarszanie. Tyle w temacie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 11:47   #53
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Nie czytam całego tematu bo sam widzę że za dużo spinania pośladków jak i ze strony administracji jak i normalnych graczy. powiem tyle mam 116 zwiada necro i uważam iż puginał w ogóle sensu niema aktualnie ;) (wcześniej też nie miało) [i nie jest to tylko moje zdanie, inaczej uważają chyba tylko woje które wiecznie maja bulwersy? woj taki słaby? to nim nie grajcie xD] znacznie lepiej się expi z odesa ;) 1.4k w warlocka? kto gdzie kiedy i jak? ja od 70 lvla aktualnie 116 w warlocka na celności (+10dist) nie potrafię przebić się przez 1000 ^.- od 50 lvli?:D wiec skąd ktoś ciśnie 1.4k?:D Thali tak wiem czasami expisz Zwiadem, na hunty raczej rzadko chociaż słyszałem że niekiedy biegasz na demony i robisz bełty na miejscu? (z gałązek itd żeby zaraz ktoś nie pisał że sobie "czarujesz") robisz bełty żeby bić z pugi czy odesa? bo teraz już sam nie wiem. dobra ale nie tędy droga Necro staje się najbeżurzytniejsza subklasa jak dlamnie. ps ostatnio coś nie grywam jakoś sytuacja na serwerze mnie zniechęca;/ może wrócę po aktualizacji zobaczymy co ciekawego tam wyskrobaliście.
edit już nie będę tego komponować w cały tekst bo zapomniałem wcześniej chodząc na "większe" hunty jak Thali stwierdziła jednak cała ekipa (to znaczy zwiady) noszą jednak bełty i odes nie puginał(żeby nie było przedstawię team 2x zwiad, tank 1h i sio na profany)
więc czy ma sens jeszcze uwalać bardziej puginały?:D może zróbmy że zwiad czaruje puginały 1 puginał 300 many o to będzie wyrównane z sd?:D keep on troling na siłę próbujecie zrobić żeby każda sub była identico? skoro chcecie osłabić zwiada z czaru targetowego który i tak już jest słaby to teraz pora dodać zwiadowi czar obszarowy (porządny nie to co teraz jest) i osłabić obszar wojowi i magowi bo jak to oni mogą mieć silniejszy a zwiad ma słaby obszar! TAK zaczynam myśleć jak wy jak ktoś ma coś lepiej to inni muszą też mieć tak samo nie zważając na inne plusy jak i minusy jakie posiadają inne postacie. FTW?
naus jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 11:52   #54
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Twoja wypowiedź wiele wniosła... -.-


Nie wiem po co się wypowiadałeś.
Wawro jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 11:53   #55
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wawro Zobacz post
Twoja wypowiedź wiele wniosła... -.-


Nie wiem po co się wypowiadałeś.
tak jak i 90% wypowiedzi w tym temacie ;)
naus jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 11:58   #56
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Zmniejszyli exp z wrl bo Teverix (zwiad duchowny!) expił na nich z odes kprio (!) i wynosił ogromny exp/h. Chcesz żeby tam tym serwerze po pół roku były 500lvle jak w Tibii? ._.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 11:59   #57
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
Nie czytam całego tematu bo sam widzę że za dużo spinania pośladków jak i ze strony administracji jak i normalnych graczy. powiem tyle mam 116 zwiada necro i uważam iż puginał w ogóle sensu niema aktualnie ;) (wcześniej też nie miało) [i nie jest to tylko moje zdanie, inaczej uważają chyba tylko woje które wiecznie maja bulwersy? woj taki słaby? to nim nie grajcie xD] znacznie lepiej się expi z odesa ;) 1.4k w warlocka? kto gdzie kiedy i jak? ja od 70 lvla aktualnie 116 w warlocka na celności (+10dist) nie potrafię przebić się przez 1000 ^.- od 50 lvli?:D wiec skąd ktoś ciśnie 1.4k?:D Thali tak wiem czasami expisz Zwiadem, na hunty raczej rzadko chociaż słyszałem że niekiedy biegasz na demony i robisz bełty na miejscu? (z gałązek itd żeby zaraz ktoś nie pisał że sobie "czarujesz") robisz bełty żeby bić z pugi czy odesa? bo teraz już sam nie wiem. dobra ale nie tędy droga Necro staje się najbeżurzytniejsza subklasa jak dlamnie. ps ostatnio coś nie grywam jakoś sytuacja na serwerze mnie zniechęca;/ może wrócę po aktualizacji zobaczymy co ciekawego tam wyskrobaliście.
edit już nie będę tego komponować w cały tekst bo zapomniałem wcześniej chodząc na "większe" hunty jak Thali stwierdziła jednak cała ekipa (to znaczy zwiady) noszą jednak bełty i odes nie puginał(żeby nie było przedstawię team 2x zwiad, tank 1h i sio na profany)
więc czy ma sens jeszcze uwalać bardziej puginały?:D może zróbmy że zwiad czaruje puginały 1 puginał 300 many o to będzie wyrównane z sd?:D keep on troling na siłę próbujecie zrobić żeby każda sub była identico? skoro chcecie osłabić zwiada z czaru targetowego który i tak już jest słaby to teraz pora dodać zwiadowi czar obszarowy (porządny nie to co teraz jest) i osłabić obszar wojowi i magowi bo jak to oni mogą mieć silniejszy a zwiad ma słaby obszar! TAK zaczynam myśleć jak wy jak ktoś ma coś lepiej to inni muszą też mieć tak samo nie zważając na inne plusy jak i minusy jakie posiadają inne postacie. FTW?

Sam osobiscie byłem świadkiem jak Thali uderzyła 1,3k z groszem z pugi w wrl.
Dlaczego robimy sobie bełty w kostce ? A dlaczego by nie ? :) Skoro jest taka możliwość, a koszt robienia bełtów na respie jest niski, to czemu z tego nie skorzystać. Kończą się puginały to robiły bełty, dzięki czemu siedzimy dłużej na respie.

Zwiększenie siły puginałów byłoby równoznaczne ze zwiększeniem siły sd. Wyjadacze wiedzą co kiedyś robiło sd, a administracja do tego raczej nie powróci. Dodatkowo trzeba by było zwiększać siłę rycków 2h, bo przecież też są dmg dealerami i skupiają się przede wszystkim na jedym celu (nie licząc bomb, rago), a ich dmg sporo odbiega od dmg zwiadów. Idąc dalej, skoro zwiad nekro ma być mega dmg dealerem, rycek 2h ma być mega dmg dealerem, to czemu rycek 1h nie ma być maga tankerem ? Dlaczego moby biją mnie tak samo z magii jak zwiadów czy magów ? Bo tak już jest ! Z tego powodu jakoś nie płaczę i nie spamuję na forum.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 13:24   #58
samatron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
Nie czytam całego tematu bo sam widzę że za dużo spinania pośladków jak i ze strony administracji jak i normalnych graczy. powiem tyle mam 116 zwiada necro i uważam iż puginał w ogóle sensu niema aktualnie ;) (wcześniej też nie miało) [i nie jest to tylko moje zdanie, inaczej uważają chyba tylko woje które wiecznie maja bulwersy? woj taki słaby? to nim nie grajcie xD] znacznie lepiej się expi z odesa ;) 1.4k w warlocka? kto gdzie kiedy i jak? ja od 70 lvla aktualnie 116 w warlocka na celności (+10dist) nie potrafię przebić się przez 1000 ^.- od 50 lvli?:D wiec skąd ktoś ciśnie 1.4k?:D Thali tak wiem czasami expisz Zwiadem, na hunty raczej rzadko chociaż słyszałem że niekiedy biegasz na demony i robisz bełty na miejscu? (z gałązek itd żeby zaraz ktoś nie pisał że sobie "czarujesz") robisz bełty żeby bić z pugi czy odesa? bo teraz już sam nie wiem. dobra ale nie tędy droga Necro staje się najbeżurzytniejsza subklasa jak dlamnie. ps ostatnio coś nie grywam jakoś sytuacja na serwerze mnie zniechęca;/ może wrócę po aktualizacji zobaczymy co ciekawego tam wyskrobaliście.
edit już nie będę tego komponować w cały tekst bo zapomniałem wcześniej chodząc na "większe" hunty jak Thali stwierdziła jednak cała ekipa (to znaczy zwiady) noszą jednak bełty i odes nie puginał(żeby nie było przedstawię team 2x zwiad, tank 1h i sio na profany)
więc czy ma sens jeszcze uwalać bardziej puginały?:D może zróbmy że zwiad czaruje puginały 1 puginał 300 many o to będzie wyrównane z sd?:D keep on troling na siłę próbujecie zrobić żeby każda sub była identico? skoro chcecie osłabić zwiada z czaru targetowego który i tak już jest słaby to teraz pora dodać zwiadowi czar obszarowy (porządny nie to co teraz jest) i osłabić obszar wojowi i magowi bo jak to oni mogą mieć silniejszy a zwiad ma słaby obszar! TAK zaczynam myśleć jak wy jak ktoś ma coś lepiej to inni muszą też mieć tak samo nie zważając na inne plusy jak i minusy jakie posiadają inne postacie. FTW?
nic nie zrozumiałem z tego bełkotu :)
samatron jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 13:32   #59
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Nie chce mi się cytować...

@Slythia aka Thali aka Podstawa Gospodarki Serwera Non-Pvp aka Serwerowy Żyd
Mając 500 talarów w banku i pewnie drugie tyle w itemach trzymanych w dp/domku wszędzie expiłbym z puginałków, albo magiem z UE :D

Ktoś napisał na wcześniejszej stronie że walnął za 1,2k z kpiro. Chyba pora osłabić jakiś czar... (w końcu Thali aka Slythii nie zależy bo expi z pugi :D)
Rian jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 13:48   #60
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Hmm... Jesli Thali to Sltythia, to logiczne, ze nigdy nikomu nic nie dawala, nie spuszczala cen. :)
Smile1 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin