Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-04-12, 02:11   #1
phenixioo12
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 13
Domyślnie K***A co sie dzieje???

Jak zabiliście mnie 1 raz i wyszło że to była pomyłka prosiłem Merva żeby wszystkich z gildi poinformował o niej ...

Prosze screen na dole, popatrzcie, pośmiejcie sie, że znowu collegium zapewniło mi kilka rozkosznych godzin odrabiania straconego poziomu. :*:*:*:*:*:*:*:*

http://imageshack.us/photo/my-images/20/ehhqro.jpg/

Aha, chyba że znowu wywiad Collegium (tak niezawodny) znalazł label w depo i może jestem noob charem Eastside'a? o kur.. wydało sie...

Prosze o to aby nie zamykać tego tematu niech każdy widzi jak wspaniale działa komunikacja w najjaśniejszej gildi Altaronu.

To że użyłem nicku Eastside nie ma na celu obrażenia kogokolwie, zrobiłem to dla przykładu.

Ostatnio edytowane przez phenixioo12 ; 14-04-12 o 06:19
phenixioo12 jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 03:41   #2
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Padłeś odrób,po co płaczesz na forum.Apropo przypomniałeś mi się,że kiedyś ściągnąłeś mi noobhara w pt,więc myślę że w międzyczasie się rozliczymy
peace,jak byś nie płakał na forum,to bym sobie o tobie nie przypomniał :)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 04:55   #3
ludek
 
Avatar ludek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 31
Domyślnie

Dodaj sobie wszystkich z collegium do VIP i expij sobie kiedy ich nie ma.
ludek jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 06:04   #4
phenixioo12
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 13
Domyślnie

El'Doka Na Wolno gdybym był przeciwko nim to nie obchodziłoby mnie to że padłem, śmiał bym się jeszcze z tego, ale nic nie robie collegium i padam za free...
phenixioo12 jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 07:46   #5
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

" Prosze o to aby nie zamykać tego tematu niech każdy widzi jak wspaniale działa komunikacja w najjaśniejszej gildi Altaronu " - po pierwsze Collegium to nie jest najsilniejsza gildia na Altaronie :) a eldoka co do chara na pt to nie ma co sie złościć ^^
9891404 jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 07:49   #6
Tronk
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 5
Domyślnie Ogarnijcie się!

Zanim się wypowiem o tym temacie chcę napisać dwa słowa o tych panach co już coś napisali. Do pana "El'doki pro boi dupy". Skoro z Ciebie taki kozak to czemu piszesz z nooba? chyba że to Twój "main" to przepraszam, ale na tym lvlu to możesz się rozliczyć, ale z ratami w kanałach. Do pana "Horsu". Czy on napisał, że ma hunta od collegium i nie może grać? czy to że zabijają go przez pomyłkę? może nie długo będą dodawać do vip ludzi od których wcześniej kupili status szlachecki albo robili interesy, a po fakcie napiszą "oj bo zapomniałem". Nie wiem czy co nie którzy to zauważyli, ale każdego vipa można edytować, więc co za problem postawić skulla przy tych co faktycznie czymś podpadli? Proponuję oddać poszkodowanemu itemy i przeprosić go na tle forumowiczów, pokazując, że ta gildia nie upadła na same dno. Jeszcze jedno, osoba, która padła prosiła po pierwszym dedzie żeby resztę poinformować na vt, że to pomyłka.Ten kto nie przeczyta dokładnie tematu, albo ma zamiar dać koment "puacz off" to niech w ogóle się nie wypowiada.

Proszę nie mylić postaci Tronk z nickiem na forum, to dwie różne osoby.
Tronk jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 08:12   #7
phenixioo12
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 13
Domyślnie

Niniu żle mnie zrozumiałeś, pisząc najjaśniejsza nie miałem na myśli najsilniejsza ale chodziło mi o wypuklenie tego, że gildia którą wszyscy nowi postrzegają jaką tą dobrą odpie..la banie.
phenixioo12 jest nieaktywny  
Stare 14-04-12, 08:37   #8
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Temat zamykam, wieczorem skasuję. Jak chcesz dyskutować (co oznacza wymianę poglądów na poziomie) to następnym razem nie rzucaj ku*wami na prawo i lewo, łącznie z nazwą tematu.
Wicked jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin