Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-01-12, 23:00   #21
Malzahar
 
Avatar Malzahar
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Lubelskie
Postów: 17
Domyślnie

Zurvy Ty nawet nie komentuj kogoś kto niby shakował "kogoś" Ty sam okradłęs swojego rl... pare lat temu robiłes to na rl tibi tez ze swoimi rlam byłęs za głupi i kazdy wykrył ze to Ty,sprawa została wybaczona ale teraz za Azerusa zostaną wyciągnięte konsekwencje prędzej czy pózniej. ZURVY TO ZŁODZIEJ BO INACZEJ TEGO SIE NIE DA NAZWAĆ. Niby walczyłeś na askarze tak?? Jednak nie walczyłeś... Próbowałes zaistniec w swiecie push warów cos w stylu non pvp ale i to Ci nie wyszło.
Malzahar jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 23:03   #22
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Szkoda że właśnie takim fajny serwerem, z ogromnym potencjałem i jedynym w swoim rodzaju klimatem, rządzą tak niekompetentne i niedowartościowanie osoby, które wszystko niszczą.

Sam stałem w tym namiocie i nie miałem pojęcia o tym że East się wylogował, tak więc równie dobrze to ja mogłem dostać bana a nie Ormo i Ypiks, więc tym bardziej rozumiem ich zażenowanie i to że postanowili opuścić ten serwer.
Wygraliście tylko i wyłącznie dlatego, że macie w swojej gildii, ludzi wyższych rangom. I to już nie chodzi o to że Ci dwaj zostaną odbanowani, bo oczywiście powinni od razu, tylko o to że czymś takim odstraszacie graczy. Uwierz Merv, że tym co dziś zrobiłeś, zniechęciłeś nie 2, a 20 graczy do gry na tym serwie - właśnie swoją nieudolnością.
Dlaczego Browaro, Zurvy, Yogi i Tisaya nie dostali bana? Przecież też stali w namiocie? Ach tak, przypomniało mi się, są to gracze Collegium, a Collegium jest święte i cały serwer jest robiony dla nich.
W sumie mam pomysł jak pobanować ludzi z serwa.. Porelogam parę razy w godzinach szczytu w depo, czy tam w jakichś wąskich ścieżkach :D:D. Mervakis, tylko się skompromitowałeś i strasznie wszystko dziś spierdoliłeś. Dobranoc
Agri jest nieaktywny  
Stare 31-01-12, 23:03   #23
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malzahar Zobacz post
Zurvy Ty nawet nie komentuj kogoś kto niby shakował "kogoś" Ty sam okradłęs swojego rl... pare lat temu robiłes to na rl tibi tez ze swoimi rlam byłęs za głupi i kazdy wykrył ze to Ty,sprawa została wybaczona ale teraz za Azerusa zostaną wyciągnięte konsekwencje prędzej czy pózniej. ZURVY TO ZŁODZIEJ BO INACZEJ TEGO SIE NIE DA NAZWAĆ. Niby walczyłeś na askarze tak?? Jednak nie walczyłeś... Próbowałes zaistniec w swiecie push warów cos w stylu non pvp ale i to Ci nie wyszło.
"Okradłeś swego ziomka,to połamią ci palce"
Prędzej czy później :)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 01-02-12, 00:18   #24
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Agri, włącz główkę, potem pisz.

Aha, niezależnie od tego, czy ban był słuszny czy nie - oceniamy także zachowanie po. A ono jest delikatnie mówiąc skandaliczne.

Ormo - prosiłam cię o niewyciąganie starych, rozwiązanych już spraw za które przeprosiliśmy, jednak ty nadal swoje. Cóż, sam dziś stwierdziłeś, że na szacunek trzeba zasłużyć.

Z tematu zrobił się offtop i kłótnia więc zamykam.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin