Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-08-18, 16:52   #211
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
trochę się smucę faktem, że selbo teraz bardziej nad waszym war otsem pracuje niz na update :x
Wydaje mi się, że praca nad nowym serwerem jest aktualnie równie ważna dla "dobra Altaronu" ;P
Taki serwer nie dość, że przyciągnie uwagę wielu graczy na starcie to jeszcze gwarantuje jej utrzymanie dzięki swojemu co 3 miesięcznemu resetowi.
Możliwe jest, że nowi gracze pograją chwilę na nowym serwie, a potem ze względu na wizję zbliżającego się resetu (albo ze względu na dzikich morderców) przeniosą się na globalny cpvp dla spokojnej rozgrywki. Wtedy global się choć trochę zaludni i przynajmniej zrobiony update będzie dla większej liczby ludzi (a nie aktualnej garstki).
Everybody wins xD

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Coście się usrali na tych magów? Ilu zwiadowców jest w topce, a ilu magów necro? Chodzi o to, że 200 lvl stoi na 5 górskich? Tylko pragnę przypomnieć, że Górski troll ma poziom "Potwór ten posiada poziom pomiędzy 88 a 132. " więc średnia jego poziomu to 110 lvl. To jest prawie 2x mniejszy niż ten mag, który robi 1kk/h na nich. Nikt jednak nie zwróci uwagi, że mały błąd i mag ląduje w świątyni, więc ten exp/h trzeba podzielić przez deski... Miałem 150 rycka nekro, też stałem na 5 górskich, a ryzyko dędki było mniejsze :/
A postać/profesję na maga nekro to zmieniłeś bez powodu? xD

A to że tylu zwiadowców jest w topce to tylko zasługa tego że dużo więcej czasu poświęcili na grę i mimo prawie dwukrotnie gorszego exp/h wypruwali sobie flaki, żeby wbić takie lvle.
Ponadto zapominasz o paru innych magach nekro którzy byli w topce, ale z niej "zrezygnowali" - Krakowska Maczeta, Bajamor (może ktoś jeszcze - nie pamiętam)
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 16:59   #212
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post


A postać/profesję na maga nekro to zmieniłeś bez powodu? xD

A to że tylu zwiadowców jest w topce to tylko zasługa tego że dużo więcej czasu poświęcili na grę i mimo prawie dwukrotnie gorszego exp/h wypruwali sobie flaki, żeby wbić takie lvle.
Ponadto zapominasz o paru innych magach nekro którzy byli w topce, ale z niej "zrezygnowali" - Krakowska Maczeta, Bajamor (może ktoś jeszcze - nie pamiętam)
Za nich wskoczyłem na topkę ja i Sajan. Zmieniłem profesję nie dlatego, że mag jest OP ale dlatego, że rycek nekro jest do bani. Maga miałem akurat około 70-80lvl. Uwierz, że gdybym miał zamiast niego zwiadowcę nekro na tym poziomie to grał bym zwiadowcą. Nie pleć bzdur o wypruwaniu sobie flaków, bo chodzi Ci tylko o to, żeby znerfić maga przed zbliżającym się WARotsem na własną korzyść, bo nie wierzę, że po tej "zmiane na lepsze" jaka jest wg Ciebie potrzebna usiądziesz za sterami właśnie maga.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:02   #213
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Do niego bardziej pasuje "Frajer" niż cokolwiek innego
Powiedziała osoba sprzedająca exp za kasę a potem prosi wszystkich żeby mu dali swego expa ;/ A jak ktoś nie chce to już źle
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:08   #214
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Za nich wskoczyłem na topkę ja i Sajan. Zmieniłem profesję nie dlatego, że mag jest OP ale dlatego, że rycek nekro jest do bani. Maga miałem akurat około 70-80lvl. Uwierz, że gdybym miał zamiast niego zwiadowcę nekro na tym poziomie to grał bym zwiadowcą. Nie pleć bzdur o wypruwaniu sobie flaków, bo chodzi Ci tylko o to, żeby znerfić maga przed zbliżającym się WARotsem na własną korzyść, bo nie wierzę, że po tej "zmiane na lepsze" jaka jest potrzebna usiądziesz za sterami właśnie maga.
Pheh właśnie miałem zamiar zmienić profesję na maga, bo granie zwiadem mi się znudziło - ale to żaden argument z mojej strony, więc spokojnie ;]
"Przesiadłbyś się na zwiadowcę" mówisz, żeby na nim wbić na chorym warmodzie bezproblemowo lvle, a nie musieć spędzać 2x więcej czasu na grind - no pozdro wymyśliłeś dobry argument za graniem zwiadowcą.

No i chyba ten serwer ma na celu przetestowanie balansu, żeby wszystkimi profesjami/subprofami grało się przyjemnie, a mój komentarz miał na celu, żeby na serwerze wyborem większości graczy nie była ta sama profesja/subprofesja.

Wołam wszystkich zwiadowców, żeby się podzielili poczuciem satysfakcji z expienia, kiedy mieli świadomość, że magowie/ ryce 2h o dużo niższych lvlach robili lepsze k/h.
Bardzo dobre uczucie, polecam każdemu ^^

Ostatnio edytowane przez wilddd ; 10-08-18 o 17:15
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:14   #215
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Ta dyskusja jest bezcelowa. Selbo i tak zrobi co uważa za słuszne biorąc pod uwagę statystyki, a nie domysły i przypuszczenia. My możemy jedynie wyrażać opinie, a wg mojej boosta wymaga jedynie ryc nekro 2h, którym miałem przyjemność grać.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:18   #216
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Jak to dyskusja na rzeczowe argumenty jest bezcelowa?
Selbo ma decydujące zdanie, ale chyba lepiej, żeby poparł je opiniami graczy na temat rzeczy, które trzeba zmienić, bo inaczej będzie się zdawało, że wszystko jest ok i nie może być lepiej.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:23   #217
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Z tego co zrozumiałem co napisał Selbo. Sezon I, ma być poniekąd właśnie test serwerem, na który będą wrzucane nowe pomysły. Biorąc pod uwagę zainteresowanie i możliwość szybszej eksploracji mapy, bardzo szybko będą wyłapywane błędy. Sprawdzane będą nowe mechaniki gry, np nowy system zbroi. Więc i szybciej Cpvp na tym zyska.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:26   #218
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post
Jak to dyskusja na rzeczowe argumenty jest bezcelowa?
Selbo ma decydujące zdanie, ale chyba lepiej, żeby poparł je opiniami graczy na temat rzeczy, które trzeba zmienić, bo inaczej będzie się zdawało, że wszystko jest ok i nie może być lepiej.
Bo jest OK, ;) dlatego zareagowałem na te żale.

@up Dokładnie.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 17:45   #219
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Bo jest OK, ;) dlatego zareagowałem na te żale.
Gdyby WSZYSTKO BYŁO OK to serwer zamiast podumierać by się prężnie rozwijał, albo chociaż utrzymywał liczbę graczy kilkakrotnie wyższą od aktualnej.

A nawet jeśli byłoby w porządku to tak jak napisałem zawsze może być lepiej.

Jakie znowu "żale", po prostu chciałem poruszyć kwestię, dzięki której rozgrywka będzie równie ciekawa i przyjemna dla każdego, bez względu na to jaką profesję/subprofesję wybrał.

Według mnie większość z was powinna zmienić swoje podejście do Altaronu - nie wkurza was, kiedy patrzycie na listę OTS i widzicie wszystkie te serwery popularniejsze od tej gry? Ta gra naprawdę zasługuje na więcej i zamiast traktować innych Altarończyków jak wrogów powinniście razem z nimi myśleć, co zrobić, żeby zachęcić innych graczy do przeżycia wspaniałej przygody w świecie Altaronu.

(dobra, bo zaraz jakąś stworzę jakąś sektę, wystarczy)
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 18:08   #220
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@wilddd
Tak jak pisałem, dyskusja nie ma sensu. Ja o chlebie, Ty o niebie. Ja o tym, że mag jest ok, a Ty że server taki i taki, że mało ludzi. To wina tego, że mag jest OP? No więc poprzyj to argumentami i doświadczeniami z gry, bo jak narazie to rzucasz hasło "znerfić maga" i tyle w poruszaniu w Twoim mniemaniu kwestii. Póki co nie grasz w tę grę. Kiedy ostatni raz siedziałeś ma magu że cokolwiek o nim możesz powiedzieć?
Słucham.

Mag jest OP i uważam, że trzeba go znerfić, bo:
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin