Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-18, 15:15   #181
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
https://imgur.com/a/0BWHvjg

Rozumiem ze biłeś po 200-300 w mysmenie, ciesze się Twoim szczęściem. Na Sccrenie masz przyklad low lvl woja z praktycznie end game bronia i w miare nie najgorszymi skillami.


bardzo lubie jak ludzie mowia cos o profesjach co sie z nimi robilo/dzialo 5 lat temu na calkowicie innych edycjach,
To co ,ze teraz bije się mniej ? Generalnie tak jak napisał hektor, woj na 50 lvl juz będzie leciał na team hunty ( 45 w sumie bo mosiezny set) i lvle same będą lecieć w górę . Plz nie mów mi tu o kimś kto będzie cierpiał bo sobie kliknie woja do solo giereczki . Skoro serwer for fun to tez i for fun niech sobie dojdzie do jakiegos teamku . Bo jak na moje neutrali to taki serwer z resetem 3 miesiecznym nie przyciągnie

Śmieszy mnie to ,ze najwiecej do powiedzenia na temat nowego serwera mają osoby które np tak jak Konrad juz dawno się zarzekły grania na nim a mimo wszystko piszą co im w nim nie pasuje pod względem balansów . A ty makon wątpie ,że chciał byś znowu wydawać kilka set złotych na coś co potrwa 3 miesiące więc zapewnie i tak tam nie bedziesz grać albo dasz exita po tygodniu jak Cię ktoś zabije 2x.
Ja wiem i szanuję to ,że jest to forum publiczne i każdy ma tutaj na każdy temat coś do powiedzienia i jak najbardziej może to robić ale po co ? Czy jak w tym nie masz zadnego interesu to naprawdę musisz wku****ć innych ludzi ? Albo po prostu kłamiecie jeden z drugim ,ze jest wam super na cpvp i będziecie sobie tam leciec do 300 a tak naprawdę już tam ściągacie skórę z grzyba na samo to ,że będzie coś nowego i będziecie mogili zobaczyć więcej niż 5 osob w dp XDD

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 08-08-18 o 15:26
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 15:48   #182
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Zacznijmy od tego, że na poprzedniej edycji nie było prawie th, bo się to po prostu nie oplacalo, czyt.bylo waste. No na początku były hydry ale to wiesz jak się skończyło. Teraz na locie 2x wszędzie będzie można ruszyć i nie martwic się o to czy zwrot za waste będzie z sakiewki. A exp przecież we 4-5 na hydrach jest niezły. A co do DMG to słyszałem, że tabelka ma być zmieniana więc zobaczymy
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 15:53   #183
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Strefy nonpvp - uważam że sa wogole niepotrzebne bo jak to levi napisał to nie bedzie serwer dla neutrali. Te akcje w mieście naprawde były super/ lapanie kogos wracajacego do dpo masslogi i tak dalej to było zajebiste. Najczesciej akcje zaczynalo sie w miescie i tak powinno zostac wystarczy ze co drugi domek poczta/bank itp to pz.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 15:56   #184
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Również uważam, że brak stref npvp (prócz depo i świątyni ) znacznie poprawi rozgrywkę ;) Up dokładnie najlepiej się w mieście biło
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 16:02   #185
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

ja też się zgadzam ,ze skoro juz ma być open taki serwerek jak ten to te strefy serio są nie potrzebne i również jestem za ich usunięciem
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 16:24   #186
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Nie wiem do końca jak te strefy działają, ale jeżeli ma być pz w całym mieście to straszna patologia...
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 16:25   #187
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
Nie wiem do końca jak te strefy działają, ale jeżeli ma być pz w całym mieście to straszna patologia...


od jednej bramy do drugiej nie mozesz nikogo zabic. to tak w skrocie oraz na ankardii okolo 60% i kazdy low lvl spawn jest w strefie.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 16:36   #188
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Licor zostawmy, ale ułatwmy wyjście z niego - zwiększając dwukrotnie expa za misję.
Highscores też spoko.

I tak pewnie będzie tak, że w pierwszym miesiącu się wykończymy więc czekanie teraz na serwer dłużej niz nasza rozgrywka będzie na nim trwała jest bez sensu. Drugi sezon sobie dopracujemy bardziej, a teraz startujmy z tym co mamy. Najwyżej zmiany będą wprowadzane na bieżąco.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 16:46   #189
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

O to właśnie chodzi, skoro selbo jest teraz aktywny to jestem pewny, że jeżeli znajdzie się coś broken to zmieni to podczas bieżącej gierki.

Co do tych stref to mi wszystko jedno.. jeżeli w warmodzie można biegać i wszędzie się lac to spoko, jeżeli nie to bym się zastanowił
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 16:52   #190
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
O to właśnie chodzi, skoro selbo jest teraz aktywny to jestem pewny, że jeżeli znajdzie się coś broken to zmieni to podczas bieżącej gierki.

Co do tych stref to mi wszystko jedno.. jeżeli w warmodzie można biegać i wszędzie się lac to spoko, jeżeli nie to bym się zastanowił
To raczej lepiej usunac strefy i z glowy , raczej gdyby warmode mial ignorowac strefy bylby wiekszy problem, bo zaraz by sie pojawilo mase bugow:p
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin