Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-05-11, 08:43   #11
gaLi
 
Avatar gaLi
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Zamość
Postów: 10
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do gaLi
Domyślnie

Zgadzam się z 'CySiO'... ale jak chcesz już dać nowe propozycje to zrób nowego posta ;p.
__________________
gaLi jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:51   #12
maverick987
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Interesujące pomysły, ponownie ZA! ;PP
maverick987 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 23:55   #13
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

Cytat:
Napisał kokolinko Zobacz post
po czym masz takie fazy;>??
popieram, lol, haha, dobre. :B
__________________
Napisz na pw lub w grze, jeśli szukasz pomocy na Licor. ;)
Licor Topic - Click
Apausfo jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 05:47   #14
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Ech, każda z tych rzeczy była poruszona na Beta Serwerze.
@up ileś w górę
Takie rzeczy jak mikstury dodające różne bonusy są wprowadzone.
@topic
Jest kilka spraw, o których ciągle zapominacie. Nie wiem jak tam twórcy się trzymają, ale jest czas matur, a gdzie indziej egzaminów, więc jest dość ciężko, zanim będzie coś wprowadzone. Poza tym, z pewnością kolejne łatki będą, a także pełne aktualizacje dodające nowe rzeczy i wprowadzające innowacje do gry.
Inną sprawą jest to, że niektóre rzeczy wymagają dużego nakładu pracy i gdyby nagle wszystko miało wyjść na raz to jedynymi osobami, które by znały wszystko to osoby grające 24/7, co też jest bezsensowne.
Temat kowalstwa, z tego co kojarzę, chcą to wprowadzić, ale kiedy nie wiadomo, podoba im się ten pomysł.
Psucie broni podobnie jak wyżej.
Wielkie wojny i rajdy, myślę, że coś takiego przejdzie, albo wyrzuca ileś losowych graczy na wielkie pole bitewne, gdzie się bronią przed abitańczykami. Tak jakby Tower Defense.
Języki, było o tym wspomniane, ale to jest taki smaczek, na który trochę pracy trzeba włożyć, więc szybko się to nie pojawi. Ogólnie najwięcej pracy jest przy zadaniach. Nawet nie wiecie ile było testowania zadania z Panną Heleną, co to ją orki porwały.
Tamte wszystkie zbójcerze, przemytnicy, tego typu postacie, to podobnie jak wyżej, smaczek, ale niestety trochę trzeba popracować.
A te obozowiska by były ciężkie chyba w stworzeniu i... Macie grafiki na pieczone mięso?

Naprawdę było na testach od groma pomysłów, niektóre zostaną wprowadzone, inne nie. Póki co zróbcie te zadania, które obecnie są do zdobycia i poszukajcie ciekawych miejsc na mapie. Jeśli jest jakiś wysoki poziom... Wschodnie góry z lekkim odbiciem na południe... Tylko uważajcie tam.

To tyle, miłego dnia! :)
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 20-05-11, 20:36   #15
Madela
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Drakonno Zobacz post
A te obozowiska by były ciężkie chyba w stworzeniu i... Macie grafiki na pieczone mięso?
Znam się trochę na skryptach i nie sądzę żeby było to trudne stworzyć miejsce gdzie wokoło dodaje się hp i mana, rośnie stamina a grafika pieczonego mięsa to chyba nic trudnego:/
Madela jest nieaktywny  
Stare 21-05-11, 10:30   #16
wojtek9200
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

kombinujecie... nie wiem jak jest w grze bo mam niski lvl ale wydaje mi sie ze na stronie powiiny byc info nt czarow, przedmiotow, miejscowek itp... zupelnie jak w Tibii.. bo jakby nie bylo.. strona altaronu wcale gry nie ulatwia. no chyba ze ktos sie orientuje w temacie i poda mi jakas stronke gdzie moge sobie to ogarnac.
wojtek9200 jest nieaktywny  
Stare 21-05-11, 11:10   #17
Maat
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Obozowisko, jak najbardziej fajny pomysl. wystarczy go rozbudowac, wpasowac technicznie w gre, by nie popsul rozgrywki, i jest naprawde fajna rzecz!
Maat jest nieaktywny  
Stare 21-05-11, 12:41   #18
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

W tym werbalnym śmieciowisku rzuconych w eter liter, cyfr i znaków interpunkcyjnych; o dziwo dopatrzyłem się dwóch ciekawych rzeczy:
Raz: niszczenie się broni: jest jeden prosty powód - ekonomia serwera kwiczy, leży i płacze. Broń, która kilka dni temu chodziła za 3.5 - 4k, dzisiaj chodzi po 2 - 2.5. Oczywiście jest dużo więcej takich przykładów. Niszczenie się przedmiotów dałoby serwerowi szansę zbalansowania loota, ale oprócz tego trzeba by było zmnienjszyć drop rate.

Dwa: wielkie bitwy, coś a la world tasks: wprowadziłoby to nieco więcej RPG do gry, na przykład: raz na tydzień ma miejsce duży, zorganizowany najazd Abitańczyków na Neolith i okoliczne miasteczka, z dwu stron, a zadaniem graczy byłoby utrzymać miasto z dala od wroga.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 21-05-11, 13:45   #19
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Ekonomia się zmienia, bo jest coraz więcej silnych osób. Im więcej pojawi się np straszaków na rynku, tym niższa będzie ich cena. Na początku wszyscy byli na w miarę tym samym poziomie, stąd ceny lepszych przedmiotów były kosmiczne.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 21-05-11, 14:20   #20
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

ja kupiłem straszaka za 10k bo tyle kosztował a teraz już grosze wart :) w każdej grze wszystko tanieje z postępem graczy :p jestem na nie z psuciem itemów denerwuje mnie takie coś w grach :p ognisko te to nawet zabawny pomysł. Jeśli potrafisz to zrobic zgłoś się do administracji może przyjmą Twój pomysł :D
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin