Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-13, 13:10  
Zmiany szybkości potworów
Obles Obles jest nieaktywny 27-01-13, 13:10

W świecie Altaronu ciągle następują zmiany. Często nawet ich nie zauważacie, gdyż są one tak drobne, że uchodzą uwadze nawet najbystrzejszym. Tym razem jednak zmiana jest dość znacząca i wolimy o niej poinformować.

Otóż doszły nas słuchy, że niektóre z potworów, po jutrzejszym zapisie gry staną się... szybsze (no, niektóre wolniejsze...)! Tak! Nie tylko Wy - gracze stajecie się co raz lepsi! I potwory przystosowują swoją taktykę do panujących realiów!

Może więc warto zawczasu przygotować się do trudniejszej walki ze Smokami (które postanowiły zrobić użytek ze swoich skrzydeł, przez co poruszają się znacznie sprawniej) czy poprosić mężnego wojaka, by znalazł czas do blokowania obrażeń wielu innych, szybszych potworów!

Ponadto przyjrzeliśmy się obrażeniom zadawanym przez Minotaura Kusznika! Teraz już na pewno nie będą aż tak wielką przeszkodą dla mniej doświadczonych poszukiwaczy przygód!

Czy coś jeszcze? Może tyle, że nasza wiki ciągle się rozrasta - własnie dzięki mozolnej pracy Karmelii został dodany nowy dział Pozyskiwanie składników. Poza tym, usunęliśmy chyba wszystkie informacje, które się zdezaktualizowały po ostatnich zmianach.

Na Archipelagu Licor też pojawiły się pewne długo oczekiwane nowości. Niektórzy kupcy znacznie poszerzyli swe oferty. Ponadto ciągle pracujemy nad wieloma projektami na raz, starając się, by gra była rozwijana i ulepszana :).

Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 27-01-13 o 19:27.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 28733
Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:40   #31
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

dlaczego nigdy mu nie wchodziły obrażenia powyżej 400 a teraz co kilka uderzeń się takie zdarzają. mogłem wystać 3 rekinołaki a teraz jak mnie 2 biją to muszę miksturą się poratować?
nie zmieniłem setu, broni, skili... lol to straszny w tej grze jest współczynnik losowy.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:51   #32
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Eh, rekinołaki zawsze tyle biły. 150 magiem nie mogłem się wyleczyć od 2 rekinołaków i kraboszczaka.
Didrika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 19:54   #33
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
dlaczego nigdy mu nie wchodziły obrażenia powyżej 400 a teraz co kilka uderzeń się takie zdarzają. mogłem wystać 3 rekinołaki a teraz jak mnie 2 biją to muszę miksturą się poratować?
nie zmieniłem setu, broni, skili... lol to straszny w tej grze jest współczynnik losowy.
Pecha najwyraźniej miałeś. Jest to bardziej prawdopodobne niż samoczynna zmiana współczynników w kodzie :).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-13, 20:13   #34
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Tak zwany fast-attack zauważalny również przy oficerach, gdy zamiast 1 ciosu zadają one 2 ciosy jednocześnie w chwili gdy do nas "podbijają". Innego wytłumaczenia nie ma.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 05:57   #35
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Odpowie ktoś na moje pytanie wcześniej, dlaczego została zmieniona cena łap górskich tolli?
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 08:01   #36
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Bo zwiadowcy i rycerze alchemicy mają 90% szansę na ich wycięcie i w związku z tym za dużo zarabiali.
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 08:55   #37
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

To zacznijcie wprowadzać zmiany, które dotyczą ulepszania gry, a nie cały czas zmiany siły ataku lub zmiany cen. to do niczego nie prowadzi, możecie tak cały czas się bawić. A z tego co napisałeś, Majkul, to wychodzi na to, że teraz najbardziej opłaca się grać magiem, bo on zarabia więcej na trollach twardzielach i siłaczach.... Więc są to bezsensowne zmiany, w końcu alchemik miał gdzieś przewagę nad innymi i mógł dobrze zarobić.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 09:03   #38
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Jeżeli uważasz że loot ze zwykłych trolli jest przesadzony to zmierz go, oceń co powinno się wywalić i wyślij pm do mg Slythii, a zmiana się pojawi, już od jakiegoś czasu są zbierane sugestie graczy odnośnie loota i wprowadzane do gry.
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 09:33   #39
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Zrozumiałem to tak, że wasze zmiany będą opierały się na zmniejszaniu loota cały czas. Jak myślisz to do czegoś prowadzi??
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 10:52   #40
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Zrozumiałem to tak, że wasze zmiany będą opierały się na zmniejszaniu loota cały czas. Jak myślisz to do czegoś prowadzi??
Oczywiście,, że nie. Nie mam zamiaru wiecznie zmniejszać dropa aż w ogóle on zniknie. Jeśli w aktualizacji z czymś przesadziłam to teraz to poprawiam, w obie strony - zarówno drop zmniejszając, jak i zwiększając.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin