Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co o tym myślisz?
Jestem na TAK! 12 31.58%
Jestem na NIE! 16 42.11%
Szukamy innego sposobu na poprawienie zwiadowcy. 10 26.32%
Głosujących: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-03-18, 18:28   #41
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

moim zdaniem powinno istnieć coś takiego jak poziom reputacji. Osoba, która robi postępy w grze otrzymuje owe punkty reputacji. W momencie, gdy poruszane są takie tematy powinna być opcja dyskusji jedynie, gdy gracz ma przekroczone x reputacji, gdzie x to wyższa wartość niż osoby, które wbiły 100 poziom na tej edycji 1 profesją i nie mają bladego pojęcia o balansie.

@Topic szkoda strzępić mordki, bo kto ma wiedzieć jak jest to wie i każdy argument odbija się od głąbów jak kauczukowa piłeczka od pustaka.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-03-18, 19:45   #42
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
Idź na ten licor idź. Wyraźnie selbo się wypowiedział, że do dużego update nie będzie nic ruszane, nie ma po co drążyć tego tematu.
Własnie cicho tam Selbo wszystko ogarnie Aktualizacja grudniowa odbedzie sie zgodnie z planem takze wystarczy tylko czekać xD

A co do zwiadka myśle ze wystarczy mu dać możliwośc uzyskania 100% celnoci bez tracenia wnęk. Przez tą celnośc zwiadek traci 3<chyba> wnęki które normalnie mogły by posłużyc do seta na dmg.

np takie 100% celnosci było by dostepne na 180 skilu dysta<ryby i potki na skila by były wkoncu przydatne zwiadkowi>
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-03-18, 22:27   #43
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Temat od poziomu punktów reputacji i lvla w sumie całkiem dobre
Jestem za.
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-03-18, 08:33   #44
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Tak jak ktoś poruszył temat, patrzeć na topke i z tego wyciągać jaka profa jest najlepsza jest śmieszne, bo to ze Dacek goni topkę to tylko dlatego ze gra duzo więcej niż przykładowy mag, To ze ja będę expil 20h dziennie nie zrobi z woja najlepszej profy.
Dodanie Zwiadowi tego jednego strzału myślę nie zrobi go lepszym niż mag czy woj, ale możliwe ze z 100k/h więcej wykręci.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-03-18, 23:45   #45
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Zwiadowca ma 2 kule u nogi, i bynajmniej nie sa to jego jaja.

Przy tej szybkosci mobow, wiekszosc mocnych mobow przynajmniej przez 20% czasu walki dobiega na close battle do zwiada(chyba ze jest sie ele wtedy ten wspolczynnik troche spada), wtedy zwiad na ujemny dmg za close fight.

nie moze wziac x mobow na klate i walic je obszarowo, rix tris kpiro to jakis joke przy grze solo, nie ma sensu tego uzyc przy tak duzym cd, koszcie many i dmg na solo stack

zarobienie gdziekolwiek nie robiac mikstur/beltow/noszac rybek/mikstur wiaze sie z cudem

exp/h wzgledem ryckow/magow na tym samym lvlu jest marny

palek musi dbac o wieksza liczbe skillow niz reszta profesji: sila (ok. 100), zreka (powyzej 140 wbite recznie to jest kurwa depresja i marnowanie swojego cennego zycia), mlvl (bo na 130 lvlu leczysz sie po 380 xD) no i w koncu dyst, ktory w koncu przestanie rosnac xD


to moje wrazenia odnosnie palka, robta z nimi co chceta :)
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-03-18, 23:51   #46
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

W poprzedniej aktualizacji usunięto kare za bicie w innej odległości niż 3 kratki. O ile dobrze ogarniam, teraz zwiad zadaje pełny dmg niezależnie od odległości.

Na nadzorcach fajny zarobek miałem, wcześniej na zielonych smokach. Na DLach taki lekki +.
Zawsze robione manasy, ale składniki wliczałem w wydatek. Tak samo bełty.

Exp to prawda.

Co do leczenia, to dobrze mieć potki wyzdrowienia. W 1 turze hape tawis + potka to heal za 1k, ja na razie nie ładowałem PN w mlvl.

Palek wymaga buffa i być może sie go doczekamy ;)
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-18, 00:01   #47
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
W poprzedniej aktualizacji usunięto kare za bicie w innej odległości niż 3 kratki. O ile dobrze ogarniam, teraz zwiad zadaje pełny dmg niezależnie od odległości.

Na nadzorcach fajny zarobek miałem, wcześniej na zielonych smokach. Na DLach taki lekki +.
Zawsze robione manasy, ale składniki wliczałem w wydatek. Tak samo bełty.

Exp to prawda.

Co do leczenia, to dobrze mieć potki wyzdrowienia. W 1 turze hape tawis + potka to heal za 1k, ja na razie nie ładowałem PN w mlvl.

Palek wymaga buffa i być może sie go doczekamy ;)
Dzieki za update info pisalem z perspektywy 2-3 mscy wstecz. Z potkiem racja, ale spamujac red poty na expie to mega waste, takze w ogole tego tu nie ujmowalem

@edit tak czy siak wydaje mi sie, ze na close zadaje duzo slabszy dmg niz z odleglosci
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-18, 00:04   #48
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

No, ale nawet na upiorach (lurując po 1) schodzi mi na refil 1,5h z 10 potek ;)
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin