Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-06-11, 17:57   #31
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Screen swojej postaci wrzucony na forum ze swojego konta z botem traktujemy jako przyznanie winy.
No cóż pozostaje tylko zaakceptować decyzję Slythi.
Jednak takie pytanie: co jeśli naprawdę sobie sfejkował screena by rozruszać temat? Pytałaś go w grze o ten screen, żeby wyjaśnił? Chcesz go zbanować (no chyba, że już ma bana) bez żadnych dowodów, mimo, że do tej pory zawsze powtarzałaś (albo to może Kael), że screen to żaden dowód. Dziwna zmiana decyzji w tych ciężkich czasach :P

Rozumiem, że teraz na forum nie można wklejać fake screenów, bo będziecie banować postacie? Hmm naprawdę dziwna zmiana polityki i to tak nagle :)
xahiv jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 18:02   #32
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał xahiv Zobacz post
No cóż pozostaje tylko zaakceptować decyzję Slythi.
Jednak takie pytanie: co jeśli naprawdę sobie sfejkował screena by rozruszać temat? Pytałaś go w grze o ten screen, żeby wyjaśnił? Chcesz go zbanować (no chyba, że już ma bana) bez żadnych dowodów, mimo, że do tej pory zawsze powtarzałaś (albo to może Kael), że screen to żaden dowód. Dziwna zmiana decyzji w tych ciężkich czasach :P

Rozumiem, że teraz na forum nie można wklejać fake screenów, bo będziecie banować postacie? Hmm naprawdę dziwna zmiana polityki i to tak nagle :)
Albo jestes na tyle nierozgarniety zeby nie zrozumiec zaistnialej sytuacji, albo poprostu jest Ci na reke wprowadzanie takiego zametu.

Ostatnio edytowane przez voagar ; 12-06-11 o 20:37
voagar jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 18:31   #33
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Albo jestes na tyle nierozgarniety zeby zrozumiec zaistniala sytuacje, albo poprostu jest Ci na reke wprowadzanie takiego zametu.
Ależ ja doskonale rozumiem zaistniałą sytuację, tylko dziwi mnie ogólne podejście do tematu:

Od początku servera administracja twardo obstawała przy zasadzie "screen nie jest żadnym dowodem", a teraz nagle zmieniają swoją dotychczasową postawę i informują, że jednak screen jest dowodem.

To zupełnie tak jakby ustalali zasady pod własne zachcianki. Kiedy im nie pasuje, to nie akceptują screenów jako dowodów, kiedy jednak im się zachcę to ów dowód zaakceptują.

Moim zdaniem botowanie to delikatna sprawa i nie powinny iść bany za screeny, które fejkuje się w kilka minut. Skoro od początku utrzymuje się, że screen to nie dowód, to trzeba być w tym konsekwentnym do końca, a nie zmieniać zasady, bo taki mamy kaprys (sytuacja: ktoś wstawia screen na którym jestem ja i widać na nim bota, każdy krzyczy "fake", za chwilę ja wstawiam ten sam screen, każdy krzyczy "bana mu", a jaka jest różnica między screenami? żadna, więc na jakiej podstawie ban? na tej, że to ja wrzuciłem screen, a nie ktoś inny? Podrobiony screen będzie zawsze podrobionym screenem, bez względu na to kto go wrzuci dlatego banowanie gracza na podstawie screenów, to totalna głupota i do tej pory administracja miała podobne zdanie.

Hmm, skoro je zmienili, to albo zmądrzeli, albo zgłupieli...

Logiczne że jeśli np. jakiś gracz używa programu, który pokazuje mu ile trwa mwall, to używa też innych, nikt nie ściąga wspomagaczy dla 1 funckji. Należałoby raczej pochodzić za nim na expie, warze, sprawdzić czy nie botuje, zjechać go 1 hitem do 10hp (MG pewnie ma takie możliwości) i sprawdzić czy nie ma auto heal itp. Po prostu złapać na gorącym uczynku.
xahiv jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 18:36   #34
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Wyjaśnij mi jedno.

Dlaczego ktoś miałby bawić się godzinę w paincie po to by przyznać się że używa bota!? W przypadku kogoś powód jest jasny - chęć wrobienia, lecz jak można chcieć samemu siebie się wkopać!? Gdzie tu logika?

Tak samo bana dostanie się za przyznanie się w grze/na forum do używania forum...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 18:42   #35
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Kosiara jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 20:00   #36
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Bot = bozia niedała rąk
ta, timer = meega cziter wallhacker, god mode.
co mają ręce do timera? liczysz na palcach kiedy zniknie mw? czy jak?

Cytat:
oldschool? Taki gracz sie nie zalicza do tego grona osób.
A co ty o mnie możesz wiedzieć? Ja expiłem kiedy ty robiłeś nową postać, 0.

apropos
Byłem naprawdę wiele razy sprawdzany i ani razu nie było żadnego autoheala czy cave~shitu o czym SG Kael dobrze wie, bo to on mnie sprawdzał. Decyzja zapadła, honorowo się przyznałem, odpoczynek mi dobrze zrobi :rolleyes:
Na Altaronie nawet nie musiałem patrzeć na ten cały timer w sumie nie wiem po co go miałem włączony, bo jakby nie było Plan B to ogarnięci ludzie. ;)
Niech ten ban będzie przestrogą dla graczy którzy używają bardziej pomocnych wspomagaczy :)
I przestańcie się spinać, kto ma podniete niech sobie .... :p


peacee & wróce z wolnymi fragami ^^
sadysta jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 20:41   #37
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Zwracam honor bo się przyznałeś. Jak nie używałeś autoheala itp to jednak bozia dała rączki 3maj się
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 20:43   #38
Mationus
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

I po co była ta cala spina ze nie urzywales a screen ta fake?? oraz jak zwykle falszywa obrona twoich ziomali co moze swiadczyc ze nie tylko ty uzywasz nielegelnego oprogramowania do gry z twojej gildi ;)
Mationus jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 20:48   #39
Choratio
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Choratio
Domyślnie

hmm

nasza gildia jest wyjatkowo czesto sprawdzana w sprawie botow

SG Kael moze to z pewnoscia potwierdzic ze lubi nas odwiedzac i pytac "witaj, co tam?", itp

ja na przyklad dostalem od niego hita za 750 po czym odrazu mnie uleczyl za tyle samo ^^
Choratio jest nieaktywny  
Stare 12-06-11, 21:15   #40
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up

Ja to wgl myślałem, że jest ze mną cos nie tak jak drzwi na srodku expa zaczely sie same otwierac i zamykac ;p

Niestety ( lub stety) SG Kael już tak często mnie nie odwiedza. Chyba zrozumiał, że nie ma po co ;] Pozdro :)
siwyus jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin