Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-03-13, 14:57   #41
Mistogun321
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 11
Domyślnie

Obawiam się, zły pomysł itp itd na cholerę te marudzenie.
Dajecie 1h albo 2h na taką ustawkę i po krzyku. Wątpię, że test serwer będzie trwał 2 dni więc będzie dużo czasu na sprawdzenie wszystkich wytycznych.
Po za tym to zachęcam każdego do wzięcia udziału w tej ustawce, przecież nic nie tracicie na test serwerze, a zabawa będzie przednia ( możliwe, że ktoś odnajdzie w sobie ducha walki, bądź morderczą stronę swojej postaci :D )

Pozdrawiam i bez marudzenia ;)
Mistogun321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 15:00   #42
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Poddaję się. Podrzuci mi ktoś parę bp dużych bomb? :C
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 15:08   #43
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Słyszałem, że jest NPC który dodaje expa na teście. Będzie on także na TS dla graczy? Bo taka ustawka 999 lvle troche... dziwnie?
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 16:57   #44
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Ja nie lubie się bić i nie zabardzo ogarniam pvp (rycerzem to tylko uciekać :D) ale pewnie taka ustawka na kilkadziesiąt osób to była by fajna zabawa więc jak coś jestem chętny !
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 17:15   #45
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Myślicie że test serwer będzie dla waszej zabawy i nikt nie będzie patrzył co robicie? Otwarcie go ma wam przybliżyć zmiany i sprawić, byscie mieli wkońcu też jakiś wkład w grę. Bez żadnych konsekwencji strat lvli będziecie mogli przetestować co jeszcze trzeba zmienic w profesji a co zostawić. A nie do jakiś ustawek... Administracja bedzie bacznie przyglądała sie temu, co bedziecie tam robic i pilnie czytać wasze uwagi co do profesji.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 18:23   #46
Demon Hunter
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

W administracji same sztywniaki.
Demon Hunter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 18:58   #47
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie

A czy problemem bedzie np: zrobic test na npvp, bo wiadomo ze gracze jesli dostana mozliwosc i tak beda walczyc. A na potrzebe sprawdzenia hitow, balansu ? moze nowych itemow, mozna odpalic pvp na 1*2h i kto bedzie chcial zrobi sobie ustawke (Watpie zeby nasza ogarnieta administracja testowałe kiedys PVp na Ob 15vs15/ czemu sie domyslic latwo mozna. Jesli znajda sie osoby chetnie do walki to mozna ja przeprowadzic, mysle ze 15 osob z npvp do walki sie znajdzie jakos. Poswiecenie czasu przez jednego Gm na potrzebe tak waznej informacij jak balans pvp w duzych bitwach chyba jest oplacalne dla servera?
Goleczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 19:15   #48
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Wydaje mi się, a nawet jestem przekonany, że na publicznym teście nie będziecie mieli do dyspozycji nowości (tj. tereny, questy, itemy), więc studzę zapały tym. którzy myśleli, że na teście zobaczą wszystko, jeszcze przed wprowadzeniem tego w życie :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 19:31   #49
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Droga Slythio kompletnie nie rozumiem twojego negatywnego nastawienia do tego pomyslu. Przeciez konkretna walke mona wprowadzic na zasadach eventu na konkretnych zasadach. Ustalich dokladny czas walki, liczbe chetnych osob ktore uczestniczylyby w walce etc. Zeby nie bylo niepotrzebnego balaganu i pkowania ustalic ze kto padnie raz nie moze juz wrocic na plac boju pod rygorem wyrzucenia z test servera. Mysle ze duza liczba osob bylaby chetna na taka walke, która to przyczynilaby sie do:
A) Przetestowania PvP (Przeciez Altaron nie kreci sie wylacznie na non-pvp na ktorym sama grasz, wiec prosze rozszerz troche swoje spojrzenie na swiat)
B) Przyciagnelo by to wiecej osob do pozniejszego testowania servera
C) Event mozna zamknac (ew wylaczyc PvP) po powiedzmy 2 walkach.
D) Samo nakrecenie filmiku z takiej openki i wstawienie jej na jakiekolwiek forum Tibijskie przyciagneloby przynajmniej paru nowych graczy, a przeciez to sie liczy najbardziej ?
E) Ze wzgledu na ten event wrociliby pewnie nawet graczy ktorzy sa retired aby zobaczyc co w trawie piszczy, mozeby nawet przyciagnelo ich to do powrotu do Altaronu ?

Wiec prosze kobieto nie badz uparta jak osiol tylko rozwaz to. Z doswiadczenia wiem, ze kobiety sa uparte i jak sie uprą to ani rusz, ale niestety jako administratorka musisz nieco odejsc od typowo kobiecego podejscia do sprawy :rolleyes: :rolleyes:
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-13, 19:48   #50
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Demon Hunter Zobacz post
W administracji same sztywniaki.
Miałem dokładnie to samo napisać. Slythia, standardowo jakby kija przeciągnęli. Sztywne to takie, zamiast połączyć przyjemne z pożytecznym, to woli tych swoich pachołków wziąć, którzy zbiorą się w 10 osób, przetestują, i rezultaty balansu postaci wszyscy widzą. Testowanie powinno się brać samo z siebie, nie z nawoływania, że trzeba to i tamto przetestować. Mnie do testowania na Test Serwerze, zmusiło tylko jedno, chciałem sprawdzić jak najlepiej zwiadowcą expić na kościanych smokach. Jeżeli już sam testowałem, to przy okazji zrzuciłem defaulta z lootem, i dopisałem ile manasów i bełtów zeszło. To już ich kwestia sprawdzenia czy tak powinno być. Slythia oczywiście stwierdziła, że nie o to jej chodziło. Pewnie miałem raport sporządzić A4. Jednak nie możemy zbytnio skupiać się na testowaniu obecnego ALTARONU, przecież to tylko wersja beta. Wszyscy tak bardzo wierzą, w osobnego clienta.

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Droga Slythio kompletnie nie rozumiem twojego negatywnego nastawienia do tego pomyslu. Przeciez konkretna walke mona wprowadzic na zasadach eventu na konkretnych zasadach. Ustalich dokladny czas walki, liczbe chetnych osob ktore uczestniczylyby w walce etc. Zeby nie bylo niepotrzebnego balaganu i pkowania ustalic ze kto padnie raz nie moze juz wrocic na plac boju pod rygorem wyrzucenia z test servera. Mysle ze duza liczba osob bylaby chetna na taka walke, która to przyczynilaby sie do:
A) Przetestowania PvP (Przeciez Altaron nie kreci sie wylacznie na non-pvp na ktorym sama grasz, wiec prosze rozszerz troche swoje spojrzenie na swiat)
B) Przyciagnelo by to wiecej osob do pozniejszego testowania servera
C) Event mozna zamknac (ew wylaczyc PvP) po powiedzmy 2 walkach.
D) Samo nakrecenie filmiku z takiej openki i wstawienie jej na jakiekolwiek forum Tibijskie przyciagneloby przynajmniej paru nowych graczy, a przeciez to sie liczy najbardziej ?
E) Ze wzgledu na ten event wrociliby pewnie nawet graczy ktorzy sa retired aby zobaczyc co w trawie piszczy, mozeby nawet przyciagnelo ich to do powrotu do Altaronu ?

Wiec prosze kobieto nie badz uparta jak osiol tylko rozwaz to. Z doswiadczenia wiem, ze kobiety sa uparte i jak sie uprą to ani rusz, ale niestety jako administratorka musisz nieco odejsc od typowo kobiecego podejscia do sprawy :rolleyes: :rolleyes:
Wicher uważaj co piszesz. Jest równouprawnienie, na stanowisku dyrektora ma prawo zasiadać kobieta jak i mężczyzna. Nie ważne, że kobiety i mężczyźni się różnią. Jest równouprawnienie, wszyscy równi. Kobiety również myślą logicznie... xD
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 31-03-13 o 20:29
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin