Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-01-19, 16:46   #41
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Postawcie nowy serwer i wprowadzcie na nim bonus exp i skill do altów.
Czyli jak sobie ktoś wbił 100 poziom na tym serwerze to jego następna postać będzie zdobywała dwukrotnie szybciej exp i dwukrotnie szybciej trenowała. Również będzie się to tyczyć serwera cpvp. To znaczy, że jeśli wyexpiłeś sobie na nowym serwerze 100lvl, to możesz sobie stworzyć postać, albo postacie na serwerze cpvp, która również będzie zdobywała dwukrotnie szybciej exp/skill. Ewentualnie usunięcie cpvp, bo nikt nie będzie zaczynał gry od nowy jak w topce są 250 czy tam 300lvle na obecnych warunkach.

50lvl - 150% zdobywanego expa
53lvl - 153% zdobywanego expa
13lvl - 103% zdobywanego expa.

Działa też na questy.

1. Gra nie będzie się tak szybko nudzić bo granie więcej niż jedną postacią będzie normalne.
2. Jak się wywrócisz swoim mainem 10 razy z rzędu to nie zajebiesz exita z otsika, tylko relogniesz na swojego drugiego maina.
3. Jak wbijesz rs'a jednym charem, to masz drugą. Ewentualnie jak nie masz drugiej to sobie założysz ją i będziesz w stanie podgonić reszte.

Ogólnie sporo plusów do wojny/rpg gry.

Oczywiście, jak się altem przekroczy poziom swojego maina to wtedy znika bonus exp alt, bo taka postać już nie jest altem.

A jak wbijesz swoim mainem większy lvl, niż bonus do expa ma alt, którego zakładałeś, kiedy twój main miał mniejszy lvl, to bonus do expa się zwiększa na alcie/altach.

Czyli np. Wbijasz 100lvl. Zakładasz alta, dostaje on 100% więcej zdobywanego expa. Nie chce Ci się grać altem już, więc wracasz do maina i wbijasz nim 120. Wtedy tym altem, masz 120% więcej zdobywanego expa zamiast 100%.

Takie coś może być płatne i trwać tydzień/miesiąć. Po tygodniu/miesiącu trzeba znów zakupić taką funkcję na naszego alta, żeby cieszyć się bonusowym expem. Ta funkcja nie działa na postaci, która ma największy poziom na koncie.

Ewentualnie nowy serwer nie sezonowy, tylko ladderowy jak to już pisałem kilka miechów wcześniej i zmiana obecnego cpvp na serwer nonladder. Serwer ladder'owy będzie sprzyjał osobom, którzy nie chcą grać na serwerze nonladderowym od nowa, gdzie w topce są już 250 czy tam 300 lvle (jo, tak mnie to nie interesuje, że nawet nie wiem jaki tam konradek ma lvl). Np. na serwerze ladderowym będzie można zdobyć przedmioty, których na serwerze nonladderowym nie będziemy mogli zdobyć, ewentualnie będzie większy rate exp. Ofc, postacie z sewera ladder po 3 miesiącach są przenoszone na serwer nonladder.

Albo chociaż zmiencie nazwe serwera communitypvp, bo tam już od dawna grają osoby, które z pvp nie mają nic wspólnego Może cbug, albo communityusingbug, albo buguserzy ^^
@Edt: JednoosoboweCommunity, KonradCommunity, GównoCommunity, itd xD
@Edit2: CharloverCommunity, RPGCommunity, ZeroCommunity xD

I ogólnie jak tam ele alchemik bo coś było gadane, że będzie najwyżej boostowany w trakcie serweru sezonowego. Zmieniono coś? Nie, nie jestem wścibski, po prostu zboostowanie tej profesji to jest tak jakby dodano nową profesję do gry, a takie coś też zachęca ^^

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 15-01-19 o 17:21
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 16:58   #42
Isildurr
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 7
Domyślnie

"Niecałe 28kk expa" XDDD

35h expa za czasów kiedy my graliśmy, już nie wspominając, że są przypadki gdzie tego expa kupiono x razy więcej
Isildurr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 17:31   #43
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

5 osób wypowiada się jako wszyscy? Otóż stworzyło wiele osób konta z myśla ze to community serv i nie wróca nigdy jesli jeszcze raz dane slowo ze resetow nie bedzie zostanie zlamane, gracze juz wam nie ufaja z resetem, a zrobienie kolejnego dobije altaron do konca. Osoby jak Krycha czy Rip to manipulatorzy, jesli tego nie widzicie to troche mi wasz zal.



Osoby te kłamia, czesto nie posiadaja kultury osobistej, a wszelakie przejawy sprzeciwu i checi stworzenia czegos nie po ich mysli niszcza probujac zdyskredytowac take osoby. Ci graczen mogli by spokojnie grac na serv ale sa aspoleczni, chca tylko ustawic serv pod siebie nie widzac ze ludzia sie gra przyjemnie tak jak jest. Od wojen macie serv sezonowe, tam mozecie robic to co chcecie, a zniszczyc chcecie community bo macie bol dupy i nikt z wami grac nie chce na dluzsza mete, wiec jako cel ustaliliscie sobie zniszczyc mila gre innym gracza. Tak widze to ja, Ruda. Pozdro dla kumatych mordek.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 15-01-19 o 17:37
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 19:18   #44
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Levi aby takie coś zrobić trzeba od nowa stworzyć scrypt testowanie a Catthon co jedynie może zrobić to tylko cyferki wpisać zmniejsze zwiększenie a nie stworzenie xD Tu brakuje cały czas osoby która może to od zera stworzyć i napisać , Pregrusia się tym zajmuje wolnym czasie gdy Artlera już nie ma i dlatego ten czas się wydłuża 100 krotnie. Altaron ma cały czas potencjał i klimat ale brak tu ludzi z doświadczeniem i umiejętnościami do tworzenia pisania dlatego szału nie będzie.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 19:39   #45
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Co wy o klimacie wiece jak od zamkniecia sezonowego macie minimalna styczność z gra. Altaron był tworzony w jakiejś konkretnej wizji, która się każdemu podobala. To co wam się nie podoba to wyexpione na warmodzie chary, z których jedynym który miał z tym styczność jestem ja(tak artezon dal mi się zrokowac, a ja nie odmowilem), wszystkie inne dawno przerosła gra na dużym lvlu albo byli na tyle madrzy żeby przestać grac; nieważne. Nie ma ekonomii? Bo nie ma ludzi, co poradzę, ludzie regularnie przychodza i odchodzą od altaronu, czasem wracając jeśli w miedzy czasie ktoś im nie wyzerowal konta(tak znam takie przypadki, nie bd wymienial), co możecie o tej ekonomii wiedzieć, zbieracie piorka i nikt ich od was nie kupuje czy co? problemem było 7k/100 pior? już tyle nie ma, benek poszedł. Przypomnijcie sobie poprzednia edycje i piorka po 15k/100, bo ja dalej to pamiętam, mimo ze byłem niewyexpiony jak exo i paczka dominando. Wam nie pasuje zaczynać z hlvlami, którzy sa i mogą w dowolnej chwili zalogowac i nie ważne jak glosno będziecie mowic ze to Konrad nie chce resetu (a nie chce, bo spedzilem tu mase czasu i w przeciwieństwie do was nie bawi mnie regularne wyexpianie się co edycje, gdyby mnie bawilo dawałbym się wam zabijac na sezonowym). Dlatego serwer sezonowy należy się wam jak psu buda, bo altaron ma cos dla każdego i przykro mi ze nie możecie sobie grac tak jakbyście chcieli.


ps
a może zrobcie swój serwer, skoro altaron robi taka garstka osob, to w taka masa jak chcecie grac zrobicie go x razy szybciej.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 20:34   #46
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@Ruda
Kim ty człowieku jesteś i skąd się wziąłeś nie mam pojęcia, ale wiem jedno, zabijaliśmy cię 20-stymi levelami w 3 osoby jak miałeś 90 knicza necro, więc pojęcia o pvp nie masz żadnego. Giniesz 150 levelem na rokicie, myślę, że to tylko wypadek przy pracy. Podejrzewam, że właśnie stąd bierze się hejt i niechęć do serwera na którym będzie pvp. Wyskillowałeś postać i jest Ci szkoda tego stracić... Zbytnio przywiązujecie się do cyferek Ty jak i mój ex kolega konrad. Graj jako neutral, znajdziesz fun i na servie na którym będzie wojna.

@konrad
Mamy styczność z grą, ponieważ całymi rodzinami łamiemy brazoli i szwedów na otsach. Mamy na gatherze chyba ze sto typa, my nie masówa tylko bardzo dobra gildia.

@topic
Każdy myślący człowiek, biały, czarny, chińczyk czy nawet morgian przyzna, że gra w altaron jest mega ciekawa do około 120 levela. Pierwszy kompozyt, kolczatka, wypad na hydry czy przeszłość z którą wiąże się wiele niezapomnianych wspomnień, to najlepszy czas który każdy z was przeżył w tej grze. Starty servera zawsze były mega ciekawe,i wraz z wbitymi poziomami grywalność spada bo pozostaje nam wybrać czy idziemy na gargi czy bagienne? Endgameing jest do bani! Nic nieznaczący quest z klasztorem, brak możliwości expienia w innych miejscach bo są nieopłacalne. Proszę o update z nowymi terenami, i usnięcie servera cpvp ponieważ postacie tam grające wbite są poprzez błędy gry. Selbo nie dotrzymał słowa z updatem, to i tego nie może, ponieważ ten serwer jest jednym wielkim błędem. Na błędach będziecie się uczć, z pozdrowieniami dla Leszka i całej administracji. Szuja
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 20:41   #47
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@szuja
Wiec każdy myslacy inaczej jest niemyslacym człowiekiem czy nie jest człowiekiem?
Wlasnie, altaron ma się uczyc na bledach, a jego największym bledem sa resety, które skutecznie wyludnily ten serwer, bo nawet jak ktoś po tym 120 lvlu chciał wejść, to już nawet tego 120 lvla nie miał. Na tych otsach macie wszystko czego chcecie: resety, ludzi grania, ludzi do zabijania, czemu tam nie zostaniecie?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 20:48   #48
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

zaadyma XD reset jak nic
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 20:59   #49
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Przede wszystkim to forum powinno podzielić się na pół, forum od cpvp i forum od altaronu. To co tu wypisuje typ o Nicku "ruda" to przechodzi ludzkie pojęcie XD . Wziął się z dupy, nie ma zielonego pojęcia o niczym a pluje się do każdego kto ma swoje zdanie po xx latach gry w altaron XD. Widząc takie posciki wiesz, że z tego nic dobrego się już nie da uskrobać. Rip
A z tym podzieleniem forum to ja tak serio . Czasami czytając posty ludzi zakochanych w cpvp odnoszę wrażenie,że im to nawet nie potrzeba nowych terenów i rozwoju altaronu, są jak trole "zostawić serwer my chcieć napierdalać cyferki " te same expy przez rok czasu? Dawaj kurwa więcej więcej poziomów. Najśmieszniejsze jest to ,że na tym altaronie czy masz 180 poziom czy 300 robisz taki sam exp bo wszystko przystosowane jest do zakończenia gry na tym 160-180. Ale nie no kurwa jest zajebiscie , serwer cpvp kwitnie zyciem. Konradek który wypierał się kilka miesięcy temu tego ,że on wbił legit cały swój lvl( odnosił się z tym normalnie tak o) teraz mówi,że jak mu ktoś dał się rokowac no przecież no nie odmówi, jebłem. To pokazuje na czym zależy takiemu człowiekowi, tylko cyferki i nic więcej.

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 15-01-19 o 21:10
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 21:13   #50
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Żadnych resetów Cpvp. Wystarczy wystartować serwer sezonowy implementując nowe tereny i kilka zmian. Serwer sezonowy w tej formie w której wystartował, nie ma racji bytu po raz kolejny. Przede wszystkim ustalając datę zamknięcia automatycznie ograniczamy grono graczy do tych którzy już byli, bo nikt nowy nie przyjdzie na 3 miesięczną ćwierć-orszabundę z nowym terenem, nowymi runami, nowymi czarami, nowymi ograniczeniami, nowymi questami, nowymi profesjami, nowym ekwipunkiem itd. Problem starego grona polega na tym, że z edycji na edycję się zmniejsza. Na ostatniej edycji był problem, żeby w ogóle się bić przez co jedna z gildii się zanudziła na śmierć (bo mag za szybko lvlował na niskich poziomach, a oni mieli prawie samych magów) i sama się wyeliminowała z serwera. Przed startem sezonowego serwera zrobić jego reklamę, serwer cpvp usunąć z listy i zablokować możliwość tworzenia na nim postaci.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin