Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-01-19, 15:13   #181
Stillerek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 47
Domyślnie

Exp 1 i loot 2x to na to samo wychodzi :)
Stillerek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 15:29   #182
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie



Jeśli ty będziesz dzielił loot z bossów i huntów to nawet dwa plecaki :D
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 17:43   #183
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Hahahahaha :D Szuja +10, pamiętam do dzisiaj jedną akcje :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 17:57   #184
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Gorszy serwer dla was, dla mnie wasz jest gorszy, wy zarabiacie nie zbierając loota na refilu. Temat odchodzi z każdym postem od koncepcji war otsa a wchodzi z strefe bańki ochronnej. Taka banka już jest, licor. Te dwieście talarów to na start to i tak za duza kasa. Chcecie po trzech miesiącach wejść na rowni z tymi co graja od ponad roku. Jakby bosy się normalnie raz na miesiąc respily, a nie codziennie, miesiąc waszej gry i jesteście ustawieni, slaby biznesmen jesteś jeśli nic za 200t nie kupisz, złapiecie bosa sami to starczy wam na wszystko co będziecie chcieć, bo będziecie w swoim gronie te talary wydawac. Transfer postaci(po jakims obcięciu expa), questow i pnow i skili bez kombinowania jest jaknajbardziej ok. Talary zależne od lvla= lvl/2 będziecie mieć na refile początkowe, wiem ze fajniej byłoby mieć od razu na bicie Konrada, ale cpvp miał być jakims tam rpg, a wy chcecie pograc tam war otsa, a potem grac war otsa u nas. Sposób z eq tez jest niedorzeczny, chcą bosy niech się starają na normalnym serwerze. To tak jakbym napisał do cipsoftu ze na hexerze mam 500lvl i chce na morcie żeby mi przenieśli ta postac na 250lvlu. PO RAZ ENTY: CHCIELISCIE WAR OTSA-DOSTALISCIE, administracja może testować nowe rzeczy i wszyscy happy, transfer ok, ale niech nie przenosza tego cyrku co tam zrobicie, tylko dostosują wasze trzy miesiące do trzech pierwszych miesiacy gry na cpvp.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 18:05   #185
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
tylko dostosują wasze trzy miesiące do trzech pierwszych miesiacy gry na cpvp.
W 3 miesiące na cpvp, jesteś wstanie osiągnąć to samo co na s-pvp, tyle, że może różnica być taka, że na spvp zdobędziesz więcej itemków lub hajsu. Mając możliwość bicia bossów na c-pvp byłoby to samo co na s-pvp, więc moim zdaniem ten argument za mną nie przemówił.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 18:15   #186
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
na bicie Konrada
-10rozrywających bełtów=60md.
-mana na 2 kpiro=120many=1xmikstura mocy=85md.
-1 magic wall.
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
normalnym serwerze
Server który gości u siebie połowe servera no-pvp, przeniesionych na nierównych zasadach, mający w swej historii mase bugów, złota rybka po oddaniu jednej misji (konradek złotą rybke miał w 7 miesiącu działania tego servera... Bo go przeniesli) a nie po roku jak inni, server który poprzez błąd z war-modem pozwolił na HANDEL POSTACI OD NIAKTYWNYCH GRACZY Z NO-PVP i zamiane tego na expa na servie pvp, oraz server ze zniszczoną ekonomią poprzez dodrukowanie talarów przy przenoszeniu postaci z no-pvp, server gdzie ludzie mieli specjalną tabelke bo byli na tyle ułomni że nie potrafili zorganizować dobrego TH.

TAK WYGLADA KAŻDY NORMALNY SERVER.

~kONRAD


Jednak nie mogę Ci pomóc :(


Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 24-01-19 o 18:26
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 18:57   #187
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
-10rozrywających bełtów=60md.
-mana na 2 kpiro=120many=1xmikstura mocy=85md.
-1 magic wall.

Server który gości u siebie połowe servera no-pvp, przeniesionych na nierównych zasadach, mający w swej historii mase bugów, złota rybka po oddaniu jednej misji (konradek złotą rybke miał w 7 miesiącu działania tego servera... Bo go przeniesli) a nie po roku jak inni, server który poprzez błąd z war-modem pozwolił na HANDEL POSTACI OD NIAKTYWNYCH GRACZY Z NO-PVP i zamiane tego na expa na servie pvp, oraz server ze zniszczoną ekonomią poprzez dodrukowanie talarów przy przenoszeniu postaci z no-pvp, server gdzie ludzie mieli specjalną tabelke bo byli na tyle ułomni że nie potrafili zorganizować dobrego TH.

TAK WYGLADA KAŻDY NORMALNY SERVER.

~kONRAD


Jednak nie mogę Ci pomóc :(

Spróbuj u Ludwika on zajmował się leczeniem zwierząt
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 19:18   #188
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

1. Tak na nierównych zasadach, jestem tyle pnow stratny, ze oprócz m lvla mialbym max sile
2. Nie kojarze zadnych bugów, za wyjątkiem złotej rybki, które zostały zabierane przez administracje. Swoja zrobiłem uczciwie. 271 dni dokładnie trzeba każdemu, a nie rok. Przynajmniej nie pisałem smsów z oferta za rybke.
3. Warmode to żaden bug, wam wszystko jedno czy będą resety czy nie(po to macie sezon), ale to było DOBRE z dwóch powodow:
a) Ubylo expa, zniknelo więcej "dwusetek" niż powstało
b) Postacie wyruXhane po transferach na dużo więcej niż wy uzbieracie na sezonie mogly w jakiś sposób zagospodarować zrujnowane miesiące/lata gry.
4. W waszym mniemaniu to bardziej serwer npvp niż pvp wiec skad ta zmiana decyzji(a wcześniej byłem na pvp razem z wami)
5. To "dodrukowanie talarow" w żaden sposób nie zniszczylo ekonomii, potwierdzone info, wobec tego na takich samych zasadach podzielone przez mnożnik do loota na sezonie, smialo możecie wnosic talary.
6. Dwa tygodnie tabelki, która miała być na stałe, DZIEKI CATTHON.

Ból dupy szanowny "exkolego" macie wy wszyscy. Mianowicie: plakaliscie o cpvp, plakaliscie o sezon I, placzecie o sezon II, placzecie o transfer postaci, a do tego placzecie o transfer postaci z eq i 200 talarow(za które nic nie kupicie biznesmeni). Ja placze o to żeby nie rozwalić wami dobrze działającego serwera, bo jesteście toksyczni a stylizujecie się na forum na bohaterow. Na takich samych bohaterow jak przy każdym placzu i cudownych metodach na zaludnienie serwerow. Jednyne co możecie zaoferować to zaludnienie serwera wami(ile by was nie było), a po miesiącu znowu plakac o reset. To ze znacie gre na pamięć i zrobicie wszystko w miesiąc czy w sezon nie znaczy ze każdy to zrobi w taki sposób. Edycje umierają z waszych nudow, przejmujecie serwer, ok, wasze prawo, a potem neutrale przestają grac. Dla większości nowszych graczy jest to serwer TRUDNY, dla zwykłego solo grajka dwie deski i nie ma na blesy, ludzie odchodzą. Wiec skończcie z wlasna hipokryzja, a przed tym, skończcie plakac.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 20:06   #189
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Dobra Konrad skończ pierdolić bo cie strach od środka zjada że Ci by chara usuneli. Jeden który się tu chociaż przyznał i miał jaja za wykorzystywanie bugów altaronskich to Eastside i wziął to na klatę a ty dalej wmawiasz piszesz głupoty ojojo ja tylko złotą rybkę wykorzystałem , bym zrzuty robił i pokazywał całe zdarzenia co robiłeś i jaki sposób wykorzystywałeś to byś musiał nowy sprzęt do grania sobie wymienić bo bym ci blokadę zapierdolił nie przez ip śmieszne tylko wpierdolil na każdy podzespół nr seryjne i tyle byś grał na Altaronie.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 20:12   #190
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

#stopmowienienawiści
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin