Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-12-15, 14:52   #1
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie Dalej antykick

Cytat:
Odpisywałem Państwu już kilka razy, ciągłe pisanie tego samego mija się z celem.
Czyli egzekwowanie uczciwości w grze i tego, by każdy miał równie trudno (a może łatwo? bo póki co nie widzę wielkich trudności w rozgrywce) mija się z celem?
Nie, nie mija się z celem. Wprowadziliście system do gry, który jest wadliwy i nie chcecie go teraz zdjąć mimo, że gracze go wykorzystują. Z tego co mi wiadomo, kilku graczy zostało powiadomionych, że w przypadku ponownego wykorzystania tego systemu (czyt. zgubienie skulla/15 czy szybki powrót do miasta) będą nakładane kary w postaci blokad konta. I gdzie jest to egzekwowanie tego?
Fajnie, działacie, powstał nowy system, ok. Z tym, że jest on wadliwy, więc skoro to widać, to dlaczego on jeszcze jest tu nadal wgrany? Powinien być zdjęty - naprawiony - i dopiero wgrany w finalnej wersji bez takich niedoskonałości, jakie ma teraz. Fajnie, jest on przydatny w przypadku gdy ktos dostanie kicka, ale jest on też 'przydatny' tym, co nei potrafią grać uczciwie.

Wasze naprawianie błędów i wprowadzanie nowych systemów widzę tak:
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 19-12-15, 18:47   #2
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Zmienić to należałoby mentalność cebulandii, która dostała niedokończony system i wykorzystuje każdą lukę dla swoich korzyści. Nie rozumiem też szkalowania systemu, zanim w ogóle wprowadzona zostanie wersja finalna.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 19-12-15, 18:52   #3
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Raczej "nie rozumiem" wprowadzenia systemu, który jest niedokończony. To tak jakby stworzyc przegladarke internetowa, bez mozliwosci wpisywania adresów.
Mastach jest nieaktywny  
Stare 20-12-15, 02:49   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Już śpieszę, by Panu wyjaśnić dlaczego został wprowadzony system. Jak Pan zauważył od jakiegoś czasu pojawiły się lagi, na które nie mamy wpływu, które u części Graczy powodują kicki. Ta sytuacja wymusiła na Nas konieczność wprowadzenia systemu jeszcze przed jego dokończeniem, by zminimalizować zgony tych osób. System jest wprowadzony dla Graczy, którzy Altaron traktują w sposób prawidłowy - jak grę, nieszukających na każdym kroku sposobności, by nieuczciwie na czymś skorzystać. Zmiany w systemach zawsze wprowadzane są na początku tygodnia, nie mamy technicznych możliwości wprowadzania ich w innych terminach. Dodatkowo Pańskie porównanie nie ma najmniejszego sensu, system robi to co ma robić - chroni przed utratą doświadczenia w wyniku utraty połączenia.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-12-15, 09:34   #5
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Rozumiem, ale też robi to, czego nie powinien - umożliwia nieuczciwą rozgrywkę, więc takie działanie z góry powinno być zakazane, a wszelkie próby monitorowane i nagradzane 30-dniowym urlopem bądź kasacją za nieuczciwą grę/wykorzystywanie systemu do własnych celów.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 20-12-15, 09:40   #6
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Kto Ci człowieku doradza, kto te skrypty pisze? Nawet trzaynastoletnie dziecko takie jak Gwander na początku tego serwera, wiedziałoby że ten system który wprowadzacie to dno. Wprowadziliście niegotową łatkę i proszę nie wciskać kitu, że to tak miało działać. Po drugie primo ultimo lagi biorą się z gównołącza nie z Altaronu, gdyż ja nie doświadczyłem żadnych lagów, a mimo to jak ginąłem to nic nie traciłem. Tutaj pojawia się pytanie: "Za co ja wam kurwa płacę?". Jesteście największymi Januszami Biznesu jakich widziałem. Jak można tak traktować klienta? Myślicie że macie monopol czy jakich chuj, że nie dbacie o klienta? Czy może to jest organizacja non-profit? Nie pozdrawiam i gardzę.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 20-12-15, 12:38   #7
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@eremce

To jest non-profit.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 23-12-15, 15:27   #8
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

No co wy przeciez walenie po kablach jest takie fajne :D

A tak serio zamiast skorzystac z rozwiazania tibijskego oczywiscie administracja za wszelka cene nie chcac kopiowac wymyslila cos innego co jest niezwykle wadliwe. Jak slyszalem na vc ze ludzie nie wracaja z respow tylko wyciagaja wtyczke od neta zeby miec darmowy tp do temple to az sie zalamalem :D a jak jeszcze piszecie ze mozna bez problemu wykorzystac to do stracenia pz/skulla to opada szczena :D Czesc graczy zawsze bedzie uzywala bugow dla wlasnych korzysci, dlatego zmiany ktore wprowadzanie powinny byc od nich w jak najwiekszym stopniu wolne.
Wicher jest nieaktywny  
Stare 23-12-15, 16:15   #9
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Dlaczego za każdym razem gdy administracja podejmie decyzję o wprowadzeniu jakiegoś rozwiązania w grze to zaczyna się automatycznie dyskusja pod kątem wykorzystywania go do "niecnych celów" ? Oczywiste jest to, że jest to system niedoskonały ale został on wprowadzony dla korzyści graczy a nie po to by działał jako szybkie tp do miasta. Osoby nadużywające tego systemu powinny być traktowane jak wyjątki od reguły a nie norma, tak?
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 23-12-15, 17:05   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

I powinny być karane banem gdy się ich na tym przyłapie.
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin