Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 01:18   #91
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Dziennie/Tygodniowo/Miesięcznie

3/5/12
5/10/16

przy czym fragi otrzymywać powinny tylko 2 osoby, które zadają największą ilość obrażeń.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 07:46   #92
Xordon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
Wy nie rozumiecie, że takie zasłanianie się 'wymierzaniem sprawiedliwości' to jest wierutne kłamstwo i wszyscy o tym wiedzą? Nie oszukujmy się, tutaj pvp to w większości ubijanie kogoś bez powodu dla zysku, zabawy albo pokazania że się jest silniejszym. Nie rujnujcie tej gry, bo zrobicie z tego serwera typową napierdalankę typu pvp-enfo albo war ots.
Popieram.....
Xordon jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 08:14   #93
dorotkay
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Dlaczego nie wyznaczyc terenu w ktorym mozna sie zabijac ? dla przykladu dac tam wiekszy exp,czesc questow z lepszymi nagrodami,lepszy loot i mozliwosc zabijanie sie pomiedzy graczami ,gildiami wowczas nie ograniczac ich czaszkami ani jakikolwiek karami bo kto zechce sam wejdzie na taki teren walczyc z innymi badz zdobyc rare item.Mysle ze mowienie komus kto nie chce zabijac innych graczy majac szereg roznorakich potworow jest smieszne i krzywdzace nie kazdy czerpie z takiego czegos przyjemnosci zabawy ,gra z zalozenia ma bawic ,pozwolic spedzic milo czas wszystkim bez wzgledu na poglady, charakter,kolor skory czy religie i wyganianie kogos ze wzgledu na ich przekonanie jest krzywdzace
dorotkay jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 11:10   #94
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Bo ta gra to zbiorowisko polskiego kwiatu Tibijczyków.
Wszystkie nooby, dzieci neo, blokerzy, to wszystko Polacy.
Koniec tej gry jest bliski :p
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 11:11   #95
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Ilość fragów na RS: 5/8/15
Ilość fragów na bana: 8/15/20

Dlaczego tak?? Bo z pewnoscia beda wojny klanow i z pewnoscia nikt nie bedzie czekal az ktos wbije skulla jak to teraz na tibi wyglada (tak wiem to nie tibia bla bla bla)

Nastepny powod to pokazanie noobom, zlodziejom, kozakom gdzie ich miejsce nie wyobrazam sobie ze jakis typ ktory mi do gaci nie dosrasta bo urwal sie z npvp servera tibi nawciska w dp a pozniej nie bede mogl mu pokazac co sie z takimi robi... To samo sie tyczy typkom ktorzy sie wbija na wyzszym poziomie na expa...

A jesli tak bardzo chcecie to mozna racjonlanie wymyslic ilosc unjustow + zrobicie war moda ogarnietego dla klanow i bedzie po problemie...
Gibon jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 11:52   #96
_KuRa_
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

3/5/12.. po co więcej ??

3/5/12 po co więcej...
_KuRa_ jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 11:56   #97
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał _KuRa_ Zobacz post
3/5/12.. po co więcej ??

3/5/12 po co więcej...
Przeanalizuj mojego posta wyzej to sie dowiesz czemu a nie bedziesz glupie pytania dawal.
Gibon jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 13:47   #98
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Jako, że Slythia napisała, że możliwe jest w przyszłości postawienie drugiego serwera - altaron NPVP, chciałem powtórzyć, że jestem jak najbardziej za.
cado jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 13:58   #99
Bowmaster
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
Jako, że Slythia napisała, że możliwe jest w przyszłości postawienie drugiego serwera - altaron NPVP, chciałem powtórzyć, że jestem jak najbardziej za.
Podpisuję się pod tym.
10 minut temu jakiś kozak z 25 lvlem na mnie naskoczył, że mam mu wypier... z expa i dać linę i łopatę ._. Wiem, że na PA nic nie można poradzić, ale za to można zrobić serwer NPVP, który zapobiegnie chociaż PA. Oczywiście dla spragnionych walki powinny być dostępne wojny gildii jak na RL.
Bowmaster jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:41   #100
Pomocnik
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jestem za

Dziennie/Tygodniowo/Miesięcznie
Ilość fragów na RS: 3/5/10
Ilość fragów na bana: 5/10/15
Pomocnik jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin