Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-08-13, 11:57   #61
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Attax nie bierzesz udzialu w wojnie i nie wiesz jak to wyglada. Gdyby Ciebie teraz pojsc ubic bo "podpadles" za 2-3h masz ten sam lvl. 1 osobe mozna gnebic i nie dac expic ale w wojnie gdy jest ich duzo po prostu sie nie da. Za latwo wbije sie te lvl kurw*. Mialo być tak utrudnione wszystko a z update na update jest jeszcze latwiej.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 12:01   #62
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Attax nie bierzesz udzialu w wojnie i nie wiesz jak to wyglada. Gdyby Ciebie teraz pojsc ubic bo "podpadles" za 2-3h masz ten sam lvl. 1 osobe mozna gnebic i nie dac expic ale w wojnie gdy jest ich duzo po prostu sie nie da. Za latwo wbije sie te lvl kurw*. Mialo być tak utrudnione wszystko a z update na update jest jeszcze latwiej.
No ja juz dawno mowiłem o tym, żeby fragi w wojnie sie jakoś liczyły i tu Cie popieram, bo tak jak rok temu wojna Exorit Collegium 2k + fragów czy coś to zmieniło :P?
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 12:06   #63
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Tak samo z Zao. Nie oszukujmy sie ale ten lvl przy 200 poziomie powinno sie juz dlugo bic... Zauwazmy,ze Zao w momencie kiedy ma czas expic 5-6h dziennie potrafi wbic 2 lvl na 270 co moim zdaniem jest conajmniej smieszne..
Bez przesady jak ja padam tracę 8 mln doświadczenia gdy już robię te 1kk na godzinę to tylko na bonusie ,czyli przez 2,5h chodź rzadko ma się taki bonus, jak expie to mi się trafia max 1,5 więc przez 1,5h mam 1kk a dalej 800k więc jak mam 4 mln expa na lvl to zajmuje mi to około 4,5h doliczając do tego ponad godzinę na obkupienie , Których potrzebuje 5 na lvl wliczając to że expie tylko drużynowo to refile na tyle osób mogą trwać nawet 2h na lvl ,czyli wychodzi jakieś 6,5h na lvl jak bym expił solo to 6h ponieważ solo się wolniej expi.
Więc na odrobienie śmierci potrzebuje 13 godzin jak mam 1,5 godziny bonus na początek każdego poziomu.

Exp
Sekta Dorfasa bonus 950k/h bez 750k/h
Czarnoksiężniki bonus 1kk/h bez 750-800k/h
Bagienne Hydry bonus 850k/h bez 700k/h
To są najlepsze expy ,więc myślę że jak na mój lvl to nie jest jakiś kosmiczny exp.
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH

Ostatnio edytowane przez crunchips ; 14-08-13 o 12:19
crunchips jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 12:33   #64
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Moim zdaniem problem nie lezy w expieniu na wyzszym lvlu tak jak napisał to Zao ile on ma expa. Tylko problem polega na tym, że na lvlach 80-150 robimy tyle samo lub bardzo podobna ilosc expa co na 200+
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 14:49   #65
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

@up no chyba nie zwiadem.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 15:02   #66
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

A czym jak nie zwiadem? To jest jeden kij jaki masz lvl, czy masz 150, czy masz 300 expisz mniej więcej tak samo, różnica jest tylko w tym, ile czasu możesz siedzieć na danym expie, i ile dasz radę unieść.
Tak samo jak nie ma różnicy między 80 palkiem a 149...
Nie wiem gościu, ty chyba grasz w inną grę niż ja, albo poprostu nie potrafisz w to grać, weź najlepiej usuń konto, albo się zrookuj
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 15:25   #67
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

War mode. Coś w stylu komendy "!pvp", która dawała by nam zwiększenie fragów z 3 do 9 na rsa, ale straty doświadczenia po zgonie byłyby 2-3x większe, myślę że to dobre rozwiązanie.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 16:07   #68
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Wszystko fajnie a masz jakis pomysl na to zeby obie strony naraz zaakceptowaly takiego "warmoda"? Bo wydaje mi sie,ze Ci ktorzy by przegrywali po prostu by to anulowaly...
Moze bylo by to na zasadzie,ze jak sie zaakceptuje to w wojnie tej musi pasc 1000 fragow i dopiero wtedy sie wylacza. Takie cos bym zrozumial i mysle,ze mogloby to sie sprawdzic.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 16:14   #69
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Ja swoim magiem solo robie max 330k/h z bonusem. To ze ktos ma kolege blokera i ten ma czas zeby poswiecic mu caly dzien + kupe pieniazkow to co z tym mozna zrobic? Ja przed wyjsciem poswiecam 20 min -30 na zrobienie run nie pamietam dokladnie cyfr ale generalnie jestem zawsze na minusie nie jestem typem co siedzi caly czas i gra mam czas wtedy wchodze i gram z 2-3 godzinki , Ci co graja po 12h jest oczywiste ze szybciej wbija poziom nic do tego nie mam.. Jedynym problem aktualnie jest rycerz duchowny elementalista


Mag- najwieksze obrazenia do tego obszarowki malo zycia duzo many + manasy ktorych tylko moze mag uzywac
Zwiadowca- szybko zabija 1 cel do tego srednia ilosc hp i many
Rycerz- sredni dmg buffy zaczarowanie broni ale zadnych czarow obszarowych
Duza ilosc zycia + mala ilosc many

Ps.pisze z telefonu jestem na wakacjach to sa moje 3 grosze
edit#
Ostatnie zdania o profesjach mowi o tym jak powinno byc. Jak ja to widze z grubsza, sorka moglem to dopisac.

Ostatnio edytowane przez Ezreal ; 15-08-13 o 14:19
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 16:39   #70
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Rycerz sredni damage? O czym Aken piszesz. Rycek elementalista uderza z rago tak samo mocno jak ja magiem z obszarowki. Do tego ja musze zrobic runy a rycek nie. No i kolejna rzecz rycek wystoi kilka mobow naraz a ja musze grubo kontrolowac ilosc HP zeby nie pasc. Do tego jakich manasoe tylko mag moze uzywac? Zarowno mikstury maga uzywam na rycku jak na magu
ReeZo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin