Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-07-14, 23:09   #31
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Rub'son przyznaj, zawiodła cię ta łatka odnośnie duala? Mieli na poprawić czary i dupa...
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 23:31   #32
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana, pozostałe umiejętności wymagają rozdawania PN, tak więc i zręczność musi jej wymagać, aby osiągnąć dobre efekty. Autor tematu nie zauważył, że przed łatką (3 lata odkąd Altaron ruszył) ludzie ginęli, tracili umiejętności i obecnie są słabsi jeśli chodzi o umiejętności niż nowi Gracze, którzy umiejętności nie tracą i mogą je wysoko wyszkolić bez użycia PN. Zmian w przyroście zręczności jak i punktów nauki wymaganych do podwyższania kolejnych jej poziomów zmieniać nie będziemy, chyba że wiązałoby się to z drastycznym podniesieniem ilości PN wymaganych do podniesienia mniejszych poziomów umiejętności (do 130-140) dla broni 1-ręcznych, 2-ręcznych, obrony tarczą, itp. Wtedy byłoby jak to Autor określił "sprawiedliwie".

W natłoku zmian pojęcie sprawiedliwości nie funkcjonuje, gdyby wszystko miało być sprawiedliwe to każda zmiana balansu, łupu potworów i innych ważnych elementów rozgrywki musiałaby wiązać się z resetem, aby wszyscy "byli równi".
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 23:48   #33
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Ale chodzi też o to, że bloodhity w skillu zręczność jest głupia. niech się smaży ten co to wymyślił. teraz Zwiadem mam 144 zręczność, jastrząb z Czarnoksiężników to nic nie leci, moglibyście nie robić z tych kusz rare itemów... PN rozdałem w siłe, która leci jak krew z nosa i da się ją skillować do 30? ręcznie. potem PIERDYLIARD PN. Poza tym nie wiemy dokładnie ile mamy PN bo zasrany licznik jest do 255. Dałem sugestie by PNy były w okienku umiejętności, ale miała być pełna liczba. Zręczność mogła zostać nikomu nie przeszkadzało, bo to był jeden przyjemny skill który leciał przyzwoicie i Gracz nie musiał tracić kilku dni na skillowanie. Ja wolałbym Grę Dynamiczną a nie być rybakiem, czy Farmerem, czy też napierdalać daily by zbierać PN na skille. Gra jest za wolna jeśli chodzi o skille.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 00:05   #34
Aftomaro
 
Avatar Aftomaro
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 2
Domyślnie

Powiem krotko... Administracji pali sie grunt pod nogami, szukaja punktu zaczepienia aby zamydlic nam oczy...

Szanowna Administracjo

Dlaczego odnosicie sie az o 3 lata wstecz? Taki krok do tylu jest nieistoty w tym momencie. Na poczatku "Altaron" byl calkiem inny, calkiem innym serwerem... Liczne aktualizacje zmienily go w stopniu dosc duzym... Nie mozecie wkoncu dac nam gracza, tego czego oczekujemy? Tylko spelniacie swoje zludne "marzenia" ?
Dlaczego odnosicie sie do wojownikow? Przeciez z nimi jest wszystko wporzadku... Sila, 1h/2h oraz obrona tarcza leci zbalansowanie. Zrecznosc dla wojownika to tylko dodatkowy atrybut, by ten mogl zadawac coraz czesciej ciosy krytyczne. Natomiast dla zwiadowcy ma duze znaczenie w stosunku do uzywanie kusz, lukow, amunicji...

Altrel cyt : "Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana" Dlaczego ten blad trwal az kilka dni?? Nie mozna bylo tego zauwazyc na tescie ??? No chyba ze NIE BYLO TESTOW

Altrel cyt : "pozostałe umiejętności wymagają rozdawania PN, tak więc i zręczność musi jej wymagać, aby osiągnąć dobre efekty."
- Pozostale ale dla kogo ??? Dla wojownika/maga zrecznosc moze byc "pozostala wartoscia", lecz dla zwiadowcy jest to wazny atrybut...

Kolejny watek:
Altrel cyt : "Autor tematu nie zauważył, że przed łatką (3 lata odkąd Altaron ruszył) ludzie ginęli, tracili umiejętności i obecnie są słabsi jeśli chodzi o umiejętności niż nowi Gracze, którzy umiejętności nie tracą i mogą je wysoko wyszkolić bez użycia PN."
- Jak w/w dlaczego cofamy sie o 3 lata wstecz??? 3 lata temu zapewne nie bylo planow, by zrecznosc miala wazne znaczenie dla gry. Gineli bo sami do tego dazyli... Wgl te zdanie Altrel'a nie ma sensu...

Altrel cyt : "Zmian w przyroście zręczności jak i punktów nauki wymaganych do podwyższania kolejnych jej poziomów zmieniać nie będziemy, chyba że wiązałoby się to z drastycznym podniesieniem ilości PN wymaganych do podniesienia mniejszych poziomów umiejętności (do 130-140) dla broni 1-ręcznych, 2-ręcznych, obrony tarczą, itp. Wtedy byłoby jak to Autor określił "sprawiedliwie". "
- Co ma piernik do wiatraka ??? Dlaczego umiejetnosci zwiadowcy maja odnosic stosunek do umiejetnosci wojownika? Wojownik posiada umiej. (1h/2h/sile/obr.tarcza) Zwiad ( dyst/zrecznosc/) . To tak samo jakby porownac mrowke do slonia... Nie widac roznicy nie ??


Jeszcze raz, wraz ze spolecznoscia ALTARON podtrzymuje zniesienie obecnego systemu trenowania zrecznosci, na poprzedni, zniesieniu blood hitow i przyspieszenie przyrostu % zrecznosci!!

Aftomaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 00:27   #35
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Powiem tak, mam 157 zręczność, skillując dual wieldem katanami wbiłem jakieś 6% w 2 albo 3 godziny, tak na oko mówie, skillujać dual wieldem+wędką, wbiłem w 15 minut jakieś 2/3%, czyli abym mógł korzystać z kruka który wymaga 160 zręczności musiałbym poświęcić calutką dobę na łowienie ryb+dual, a co dopiero ma powiedzieć nowy gracz.
"Rozdaj pny" powiecie, szkoda tylko, że 3 skille będą mnie kosztować lekko ponad 100...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 01:02   #36
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Challange Accepted!

Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Powiem krotko... Administracji pali sie grunt pod nogami, szukaja punktu zaczepienia aby zamydlic nam oczy...
Tobie się coś chyba spaliło bo nie widzisz, że jako nowy gracz masz dużo lepiej.

Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Szanowna Administracjo

Dlaczego odnosicie sie az o 3 lata wstecz? Taki krok do tylu jest nieistoty w tym momencie. Na poczatku "Altaron" byl calkiem inny, calkiem innym serwerem... Liczne aktualizacje zmienily go w stopniu dosc duzym... Nie mozecie wkoncu dac nam gracza, tego czego oczekujemy? Tylko spelniacie swoje zludne "marzenia" ?
Dlaczego odnosicie sie do wojownikow? Przeciez z nimi jest wszystko wporzadku... Sila, 1h/2h oraz obrona tarcza leci zbalansowanie. Zrecznosc dla wojownika to tylko dodatkowy atrybut, by ten mogl zadawac coraz czesciej ciosy krytyczne. Natomiast dla zwiadowcy ma duze znaczenie w stosunku do uzywanie kusz, lukow, amunicji...
Taki krok do tyłu jest bardzo istotny bo wtedy te umiejętności rosły dużo wolniej, dodatkowo nikt nie skillował zręczności ani nie wydawał na nią PNów bo nic nie dawała, jak myślisz czemu dali nadgonić w tak krótkim czasie zręczność osobom, które mają postacie ponad 3 lata i zaraz po tym zmienili? Teraz pewnie jeszcze bardziej zaczniesz hejtować.

Zręczność nie ma znaczenia u wojowników? Chyba kpisz, wojownik używający dual-wielda potrzebuje więcej zręczności niż Twój łuczniczek a wbija ją dużo wolniej niż Ty, więc Twój argument w odniesieniu do całości klasy wojowników jest inwalidą.


Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Altrel cyt : "Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana" Dlaczego ten blad trwal az kilka dni?? Nie mozna bylo tego zauwazyc na tescie ??? No chyba ze NIE BYLO TESTOW
Odpisałem wyżej, możesz się burzyć.

Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Altrel cyt : "pozostałe umiejętności wymagają rozdawania PN, tak więc i zręczność musi jej wymagać, aby osiągnąć dobre efekty."
- Pozostale ale dla kogo ??? Dla wojownika/maga zrecznosc moze byc "pozostala wartoscia", lecz dla zwiadowcy jest to wazny atrybut...
Też odpisałem, dual-wield.

Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Kolejny watek:
Altrel cyt : "Autor tematu nie zauważył, że przed łatką (3 lata odkąd Altaron ruszył) ludzie ginęli, tracili umiejętności i obecnie są słabsi jeśli chodzi o umiejętności niż nowi Gracze, którzy umiejętności nie tracą i mogą je wysoko wyszkolić bez użycia PN."
- Jak w/w dlaczego cofamy sie o 3 lata wstecz??? 3 lata temu zapewne nie bylo planow, by zrecznosc miala wazne znaczenie dla gry. Gineli bo sami do tego dazyli... Wgl te zdanie Altrel'a nie ma sensu...
System siły, zręczności, stopniowania magii oraz szkół żywiołów, które będą na nowym silniku jest z 2011 roku, więc tutaj też masz błędne info. Sami dążyli do śmierci, specjalnie padali od pk, od kicków neta and shit.

Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Altrel cyt : "Zmian w przyroście zręczności jak i punktów nauki wymaganych do podwyższania kolejnych jej poziomów zmieniać nie będziemy, chyba że wiązałoby się to z drastycznym podniesieniem ilości PN wymaganych do podniesienia mniejszych poziomów umiejętności (do 130-140) dla broni 1-ręcznych, 2-ręcznych, obrony tarczą, itp. Wtedy byłoby jak to Autor określił "sprawiedliwie". "
- Co ma piernik do wiatraka ??? Dlaczego umiejetnosci zwiadowcy maja odnosic stosunek do umiejetnosci wojownika? Wojownik posiada umiej. (1h/2h/sile/obr.tarcza) Zwiad ( dyst/zrecznosc/) . To tak samo jakby porownac mrowke do slonia... Nie widac roznicy nie ??
Bardzo ładne porównanie, wojownik posiada więcej umiejętności do rozdawania niż zwiadowca, na wszystkie musi wydawać PN, więc Wy też wydawajcie.


Cytat:
Napisał Aftomaro Zobacz post
Jeszcze raz, wraz ze spolecznoscia ALTARON podtrzymuje zniesienie obecnego systemu trenowania zrecznosci, na poprzedni, zniesieniu blood hitow i przyspieszenie przyrostu % zrecznosci!!
Już Ci odpisali, osoby kończącej dyskusję, która posiada prawo veta nie wywołuje się do odpowiedzi ponownie.

Tak na koniec, ile czasu wojownicy potrzebują na wbicie siły, aby nosić najlepsze zestawy oraz bronie? Jak bardzo trudne jest ich zdobycie w porównaniu z broniami dla zwiadowców? Dać palec to rękę całą będą chcieli, macie lepiej i płaczecie.

Dobranoc misiaczki. <3
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 02-07-14 o 02:10
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 01:29   #37
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up
Dali nadrobić zręczność starym graczom, bo dużo gineli. No dobra ale co z tymi którzy założyli w tym czasie nowiusieńkie postacie i wyskillowali zręczność bo mogli? ;)

Tutaj mogę się mylić, ale wydaje mi się że wojownicy potrzebują mniej czasu na wyskillowanie siły, niż zwiad zręki, a pozatym zwiad również musi dbać o swoją siłę, więc twój argument jest inwalidą :)
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 01:51   #38
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie widziałeś mnie agresywnego. :) Nie lubię jak ktoś odpisuje z konta, które ma tydzień i uważa, że wszystko wie o serwerze bo znalazł jakiś temat w archiwum. :(

Wynajmę jakichś Amerykanów żeby Cię dopadli terrorysto! Nawet sfinansuje im łuskowe sety! xD

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@up
Tutaj mogę się mylić, ale wydaje mi się że wojownicy potrzebują mniej czasu na wyskillowanie siły, niż zwiad zręki, a pozatym zwiad również musi dbać o swoją siłę, więc twój argument jest inwalidą :)
Zależy kto i jak, ja nie narzekam chociaż mam siłę, 1h, shielding no i mlvl, który dużo PN zjada, więc jest porównywalnie do zwiadów.

Rycek 2h nie musi shielda, więc ma trochę lepiej.

Taki dual-wieldista, który chciałby sobie pograć musi pakować dużo więcej PNów niż zwiadowca.

Chodziło mi o jego porównanie do całości profesji rycerza. ;p
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 07:53   #39
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

A ja jeszcze bardziej nie lubie gdy tacy gracze myślą, że wpadli na genialny pomysł i proponują najazdy!usunięcie informacji o locie! skilowanie poprzez blood hity!światło w grze całą noc! itd....

No to do rzeczy. Wbijałam umijetności przed i po łatce. Jako wojownikowi rosły one wolniej niż zwiadowcy, ale ja nie mam co narzekać, bo skilując i łowiąc rybki naprawdę ta zręczność leci szybko. Pan Altrel w jakimś temacie napisał, że podczas złowienia ten przyrost jest większy niż wcześniej.

Cóż, kwestia wcześniejszego wbijania zręczności była błędem, a czemu po raz kolejny gracze mieliby płacić za bląd administracji? Jak to Arteron napisał : leży 100 talarów - co, nie podniosę? Skąd mam wiedzieć, że są z jakiegoś buga.

Zwiadowcy i tak ta zręczność leci szybko. U wojownika ten przyrost jest najwolniejszy, do tego ma inne skile, a jakoś nie widze by starzy wojownicy narzekali.

Rzygać się chce od narzekania takich lvli. Nie wiecie czym to skutkuje nawet bo nie macie konkretnych poziomów by móc przetestować ich wpływ na rozgrywkę. Dopiero raczkujecie po altaronie hi hi hi.

A jeszcze tak mi się nasuneło: ludzie skilowali dysta, teraz w ofertach sa dostępne miotane noże, dzięki którym dyst leci ciut szybciej. I co teraz mają powiedzieć ludzie którzy się wyskilowali? Teraz nowi gracze mają lepiej. ŁUCZNICY! ŻĄDAJCIE ODDANIA WAM STRACONEGO CZASU XD I RESET SKILI DLA WSZYstKICH HIHI.

Taki wniosek do autora tematu - nie szukaj sprawiedliwości tam, gdzie jej nie ma.

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post

Tutaj mogę się mylić, ale wydaje mi się że wojownicy potrzebują mniej czasu na wyskillowanie siły, niż zwiad zręki, a pozatym zwiad również musi dbać o swoją siłę, więc twój argument jest inwalidą :)
Masz rację - mylisz się :)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 02-07-14 o 08:07
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-14, 12:59   #40
Aftomaro
 
Avatar Aftomaro
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 2
Domyślnie

Do Mervakis i wszystkich tych wojownikow co wypowiadaja sie na temat zwiadowcy po doswiadczeniu gry wojownikiem...

Mervakis ;

cyt. "Tobie się coś chyba spaliło bo nie widzisz, że jako nowy gracz masz dużo lepiej. "

-Z czym ma duzo lepiej ? Z tym ze zrecznosc nabije sie strasznie dlugo ?! BEKA!

cyt. "Taki krok do tyłu jest bardzo istotny bo wtedy te umiejętności rosły dużo wolniej, dodatkowo nikt nie skillował zręczności ani nie wydawał na nią PNów bo nic nie dawała, jak myślisz czemu dali nadgonić w tak krótkim czasie zręczność osobom, które mają postacie ponad 3 lata i zaraz po tym zmienili? Teraz pewnie jeszcze bardziej zaczniesz hejtować."

- System ktory stworzyli byl "dziecinny", bo tak jak ktos juz wspomnial, w tym czasie nowi gracze mogli za "free" w szybki sposob nabic sobie skilla... Administracja powinna usiasc na dupie i zrobic przelicznik zrecznosci co do lvl'a!!! Proste nie ? tak samo jak zrobili to np. z magic lvl ...

cyt. "Zręczność nie ma znaczenia u wojowników? Chyba kpisz, wojownik używający dual-wielda potrzebuje więcej zręczności niż Twój łuczniczek a wbija ją dużo wolniej niż Ty, więc Twój argument w odniesieniu do całości klasy wojowników jest inwalidą."

- Mervakis? Dlaczego oszukujesz sam siebie? Dual nie rowna sie ani z 1h ani z 2h... Jest poki co bezsensownym systemem gry... 1h posiada duza obrone, natomiast 2h duze obrazenia, dual nie posiada nic z tych rzeczy jedynie predkosc ataku ktora jest o wiele wieksza niz w/w .. Okey ale wyjdzie to prawie to sam co 1h po przeliczeniu nietrafionych uderzen w potwory...

- Okey, jesli ktos chce zagrac dual wojem to tak samo ten temat jest mu potrzebny skoro napisales "Zręczność nie ma znaczenia u wojowników? Chyba kpisz, wojownik używający dual-wielda potrzebuje więcej zręczności niż Twój łuczniczek a wbija ją dużo wolniej niż Ty" Stajesz dosc grubym murem za Administracja, lecz ten mur posiada fose w ktorej toniesz... Tu widzimy, iz zrecznosc jednak okazuje sie waznym aspektem gry...

Cytat:
Napisał Aftomaro :
Altrel cyt : "Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana" Dlaczego ten blad trwal az kilka dni?? Nie mozna bylo tego zauwazyc na tescie ??? No chyba ze NIE BYLO TESTOW

Mervakis cyt. "Odpisałem wyżej, możesz się burzyć."

Ktos tu nie wiem jaki argument podac na obrone tego absurdalnego bledu Administracji smieszne...

Mervakis cyt. "Też odpisałem, dual-wield."

-kolejny ... -.-

Mervakis cyt. "System siły, zręczności, stopniowania magii oraz szkół żywiołów, które będą na nowym silniku jest z 2011 roku, więc tutaj też masz błędne info. Sami dążyli do śmierci, specjalnie padali od pk, od kicków neta and shit."

- Czy gracze musza byc odpowiedzialni za dostawce internetu oraz za programistow silnika??

Mervakis cyt. "Bardzo ładne porównanie, wojownik posiada więcej umiejętności do rozdawania niż zwiadowca, na wszystkie musi wydawać PN, więc Wy też wydawajcie."

- Mervakis... Usiadz sobie wygodnie, zrob kawe albo odnos sie do tematu w dzien!! To co napisales nie ma sensu... To tak samo jakbym napisal "Wszyscy chlopcy chodza w spodniczkach to wy tez chodzcie"... Gdzie tu sens ?? Moze wszyscy zagramy w sloneczko ?? Bo wszyscy inni graja??

Mervekis cyt. " Już Ci odpisali, osoby kończącej dyskusję, która posiada prawo veta nie wywołuje się do odpowiedzi ponownie."

- o swoje prawa bedziemy walczyc do konca!!

Mervekis cyt. "Tak na koniec, ile czasu wojownicy potrzebują na wbicie siły, aby nosić najlepsze zestawy oraz bronie? Jak bardzo trudne jest ich zdobycie w porównaniu z broniami dla zwiadowców? Dać palec to rękę całą będą chcieli, macie lepiej i płaczecie."

- Nowa latka odslonila nowe kusze oraz luki ktore nie naleza do najtanszych oraz do najlatwiejszych do zdobycia ;) wbij 165 zrecznosci aby uzywac kusz "Orzel" wtedy zapalimy pogadamy


Na zakonczenie podsumowania posta Mervekis'a, chcialem dodac iz pionek Administracji bledu nie schowa...

A teraz do graczy wypowiadajacych sie na temat lucznikow, grajacych wojownikiem

- Delikatnie wasz prosze, nie wypowiadajcie sie w tym temacie tylko po to, aby reszta uzytkownikow mogla was zauwazyc, ze istniejecie.. Nie macie doswiadczenia grania lucznikiem od samego poczatku po latce... Mowicie cos czego nie doswiadczyliscie, tylko po to aby cos napisac... Wypowidacie sie ze zwiad ma teraz dobrze,a gracie wojownikiem. To tak samo jakbym powiedzial ze kierowca tira ma lekka prace, a sam pracowalbym w sklepie na kasie... Dla waszej informacji, nie gram w altarona od wczoraj, gram juz od samego startu, wiec dlaczego chcecie uczyc ojca dzieci robic ?? Niektorzy gracze moze dopiero zaczeli grac w altarona i czuja ta niedogodnosc.. Ale to ich zdanie jest bardziej cenne niz wasze, graczy NO_LIFE...

Co do hejtow Panie Mervakis, to jest to dzial "dyskusje ogolne" mozna wypowiadac tutaj swoje przekonania. Jesli wstawilbys swoje zdjecie i bym dodal do niego brzydki komentarz to to juz jest hejt. Dlaczego ? Poniewaz hejt odnosi sie konkretnego czynnika, czyli np. Twojego zdjecia... Natomiast wypowidanie slowa w luznym temacie na forum, jest tylko wypowiedzia.


To Tyle....

Wypowiadajcie sie dalej

Ostatnio edytowane przez Aftomaro ; 02-07-14 o 13:07
Aftomaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin