Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-09-18, 17:47   #1
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie przywrocenie predkosci maga

jw powrot speeda do zeszłego stanu, aktualnie mag jest powolony jak szczur pod neolith. 41 Palek ma równy speed z 65 magiem na hape odesie. Co było wgl powodem zmiany speeda skoro mag jest najbardziej papierowy + mobki dostaly wiekszego speeda
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 17:48   #2
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
jw powrot speeda do zeszłego stanu, aktualnie mag jest powolony jak szczur pod neolith. 41 Palek ma równy speed z 65 magiem na hape odesie. Co było wgl powodem zmiany speeda skoro mag jest najbardziej papierowy + mobki dostaly wiekszego speeda
Magiem ciężko uciec od czegokolwiek :D
Nie dość że wszystko chce mnie zabić, to jeszcze nie mogę od tego uciec :D
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 17:48   #3
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

moze nie przywrocenie a zmiana przelicznika z 1.5 -> 1.8

ja jako 41 palek na odesie bieglem porownywalnie z 63 magiem na hape odes, seems not legit :-)
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 17:51   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Dobra propozycja na +!



Jeszcze 45 mag w moś secie który bierze na klate cały obóz abi i wybija z gfb, pogczman.


<taki żarcik, albo może nie, chociaż tak wygląda obecny jak i poprzedni serwer>

cya
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 18:07   #5
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

W następnym sezonie można zmienić na te 1.8 czy coś podobnego, gdyby teraz zaszła zmiana to wszyscy, którzy wybrali zwiada ponad maga czuliby się oszukani.
Trzeba było zrobić matematykę wcześniej a nie teraz narzekać xD
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 18:07   #6
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

No dobrze, ale jak dla mnie argument, że mag na wyższym poziomie jest równie szybki co zwiadowca na niższym to jeszcze za mało, bo właściwie taki był cel tej zmiany (chociaż nie ja za nią stoję i nie będę jej bronić w zaparte).

Tak jak wyżej słusznie zauważono - mag nadal jest w stanie bić najwięcej potworków na raz ze względu na silne czary obszarowe. Obniżenie jego prędkości spowodowało, że ma teraz chociaż ciężej i kto wie - może bardziej zachęci to do gry drużynowej?

Miał być mag-ots, nagle gra magiem stała się cięższa, bo mimo, że nadal robi największe obrażenia, to jest w końcu podatny na dostanie w czambuko. Umówmy się - przyrost hp nadal jest spory i mag wcale nie jest aż takim papierem a i nowy system pancerzy jakoś nie sprawił, by był bardziej delikatny.

Na pierwszy rzut oka, spowolnienie maga (postaci najsilniejszej) wydaje się być logiczne i jak na razie mam wrażenie, że marudzicie, bo przyzwyczailiście się do starego, dobrego maga, który może wpieprzyć każdemu i szybko uciec bez jakichś konsekwencji :>. Ale może się mylę, czekam na więcej opinii.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 18:17   #7
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
No dobrze, ale jak dla mnie argument, że mag na wyższym poziomie jest równie szybki co zwiadowca na niższym to jeszcze za mało, bo właściwie taki był cel tej zmiany (chociaż nie ja za nią stoję i nie będę jej bronić w zaparte).

Tak jak wyżej słusznie zauważono - mag nadal jest w stanie bić najwięcej potworków na raz ze względu na silne czary obszarowe. Obniżenie jego prędkości spowodowało, że ma teraz chociaż ciężej i kto wie - może bardziej zachęci to do gry drużynowej?

Miał być mag-ots, nagle gra magiem stała się cięższa, bo mimo, że nadal robi największe obrażenia, to jest w końcu podatny na dostanie w czambuko. Umówmy się - przyrost hp nadal jest spory i mag wcale nie jest aż takim papierem a i nowy system pancerzy jakoś nie sprawił, by był bardziej delikatny.

Na pierwszy rzut oka, spowolnienie maga (postaci najsilniejszej) wydaje się być logiczne i jak na razie mam wrażenie, że marudzicie, bo przyzwyczailiście się do starego, dobrego maga, który może wpieprzyć każdemu i szybko uciec bez jakichś konsekwencji :>. Ale może się mylę, czekam na więcej opinii.
Na drugi rzut oka, rycerz, zwiadowca przykleja się do maga na follow, mag nie jest w stanie uciec ..........
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 18:20   #8
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

imo nie prosciej byloby zmniejszyc dmg SD i nutek niz zmniejszac predkosc maga? Teraz dokleja sie do Ciebie palek oraz rycek i masz temple, zwlaszcza, ze wiekszosc mobkow dostalo speeda.

Mag zawsze bil z obszarowek, a jak ma inaczej expic? To jest nijako + elementalisty na starcie, ze odskoczy z lvlem.

Jakim cudem może byc mag porownywalnie szybki do zwiadka na h lvlu, skoro juz na 40lvl jest z nim na rowno, a roznica tylko bedzie sie zwiekszac, skoro palek dostaje 2.2 speeda na lvl.
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 18:24   #9
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

To moze inaczej zrobmy 1.8 dla maga i rycerza a zwiadkowi 2.0 bo obecnie ja rycerzem nekro-alch doklejam sie do jakiegos maga na utamie i ma tzw dedoweczke nie moze byc takiej sytuacji ze mag nie moze od nikogo odbiec i musi przyjmowac wszystko na klate
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-09-18, 18:25   #10
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Okej - lepiej! Widzicie, jak chcecie to umiecie!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin