Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-14, 13:42   #1
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
pergamin Ideowa zaraza, czyli droga przez mękę

Witam serdecznie.

Kilka razy już dane mi było wypowiadać się apropos tego nieszczęsnego zadania, ale nigdy nie zrobiłem tego w temacie specjalnie dla tej kwestii założonym, co czynię właśnie teraz.

Cały ten ciąg zadań polegający na zabiciu 1000 jakichkolwiek krasnali, następnie 1000 krasnali szeregowców, 500 krasnali oficerów i 200 krasnali generałów to istna droga przez mękę. Jest to niesamowicie monotonne a do tego nagroda (poza dosyć konkretną ilością expa) jest niezwykle nędzna. Bo czymże jest 18 diamentów (wartość 2.7k) za zabicie 2500 potworów? Nie liczę ostatnich 200 generałów, bo z tym nie dobrnąłem jeszcze do końca...

Dodatkowo jeśli już przebrniemy przez większą część zadania i z ulgą zobaczymy, że pozostało nam do zabicia ostatnie 200 krasnali generałów, to krew człowieka zalewa, bo na respach jest ich zaledwie po kilka sztuk. Co z tego, że wcześniej biegając w tym miejscu i bijąc 500 oficerów zabiłem już z około setki generałów. To nic nie znaczy, bo licznik uruchamia się z chwilą wzięcia zadania a zatem od nowa czeka nas żmudne bieganie po tym samym, znanym już na pamięć, respie i wybijanie kolejnego tysiąca potworów, bo tyle też zdążymy wybić zanim licznik generałów wskoczy nam na 200.

Moją propozycją jest lekka modyfikacja tego zadania...niech nagrody będą większe a liczba krasnoludów mniejsza do eksterminacji. Można by też pomyśleć nad powiększeniem respa o większą ilość szeregowców i generałów. Ciekawym rozwiązaniem byłoby też ustawienie "licznika eksterminacji" w taki sposób, że jeśli robimy np. zadanie z zabiciem 1000 szeregowców i przy okazji zabijamy oficerów i generałów to zabita ich liczba doliczana nam jest później do kolejnych zadań.

To oczywiście tylko propozycja, ale myślę, że wiele osób mających styczność z tym zadaniem przyzna mi rację. Coś po prostu przydałoby się tu zmienić i ja gorąco o to apeluję :P.

Serdecznie pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 08-05-14 o 14:00
Siupek jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 14:00   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Naruszyłeś temat dość delikatny i wielkokrotnie wałkowany. Problemem raczej nie jest ilość krasnali do ubicia, a brak spoili jak dostać się na resp pod karczmą, gdzie krasnoludów wszelkiej maści jest więcej.

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 08-05-14 o 14:32
Mcree jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 14:52   #3
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Ten quest jest tak zrypany, że nie wiem jak ktokolwiek mógł wpaść na to jak go zacząć SAMEMU!
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 14:56   #4
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wujek, a co w tym trudnego? O.o ja już w kwietniu 2011 orałem krasnale do zadania.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 15:17   #5
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

To jest najnudniejsze zadanie w tej grze, najbardziej mozolne i najmniej satysfakcjonujące - zgadzam się z Raffardem.
Nie wiem dlaczego go bronicie.

Najgorsze jest w nim to, że albo zrobisz je mozolnie na początkowym poziomie poświęcając wiele godzin, albo dopiero na 60-70, kiedy to będzie już tylko stratą czasu (nawet, jeśli do tego czasu odkryjesz nowy resp).
Catthon jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 15:31   #6
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Wujek, a co w tym trudnego? O.o ja już w kwietniu 2011 orałem krasnale do zadania.
Chdziło mi dokładnie o zadanie z nowym respem krasnali pod karczmą. Nie wiem czy jakikolwiek gracz który nie miał styczności z infem od twórców puszczonym, żeby ktokolwiek je znalazł - zrobił te misje. Jej początek jest tak nie spodziewany, jak i reszta pokręconej misji, że ja wymiękłem, mimo, że np udawało mi sie znajdować takie misje, jak kowal czy buraki na ananie bez infa o tym.

Mój bład, że odniosłem się do questa 'taska', który swoją drogą jest poryty na poziomie szeregowców, których jest jak na (nowego drogiego pacca przez sms) lekarstwo
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 16:34   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Proponuję zrobić to samo co jest np. z zadaniami na zabicie 300 abi dla nekro/ducha.
Nalicza nam nieważne czy mamy pobrane zadanie, czy też go jeszcze nie mamy. W efekcie expiąc wcześniej na abi i pobierając w późniejszym okresie gry owe zadanie, nie musimy znowu gnębić 300 abitańców.
Ostatnio expiłem kolegę na abitańcach. Po expie wziął zadanie na zabicie 300 abi, poszedł, ubił jednego i wyskoczył mu komunikat, że ma zabitych 2900/300.

Tak jak zostało napisane, brak opisów zadań tutaj odgrywa dużą rolę. Już nawet nie chodzi o to zadanie z dostępem do tego respa krasnali pod gospodą, ale o sam dostęp do Ajsoru. Jakiś nowy gracz tam idzie, chlapnie nie to co trzeba i tyle. Po zabiciu pierdyliarda krasnali nagle udaje mu się dostać do ajsoru, idzie do Jurija, prosi o zadanie, a tu dostaje pakiecik 1000 krasnali do zabicia.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 17:31   #8
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Ja proponuje zamienić kolejność tych zadań....
Najpierw 1500 (wiadomo czego), a potem dopiero 300 abitańców...
Wydaje mi się, że abitańce są trochę trudniejsze od szkieletów (nawet 10 lvl da rade...).
Wychodzi na to, że trzeba wbić lvl by zabić abi, a potem większym lvlem siedzieć na szkieletach, dla mnie to nie ma sensu. :)
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 17:45   #9
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Mowimy o innych zadaniach Dunedain XD
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 09-05-14, 12:08   #10
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yooshi Zobacz post
Ja proponuje zamienić kolejność tych zadań....
Najpierw 1500 (wiadomo czego), a potem dopiero 300 abitańców...
Wydaje mi się, że abitańce są trochę trudniejsze od szkieletów (nawet 10 lvl da rade...).
Wychodzi na to, że trzeba wbić lvl by zabić abi, a potem większym lvlem siedzieć na szkieletach, dla mnie to nie ma sensu. :)
Mówimy zupełnie o czym innym :D, ale masz rację te zadania przydałoby się przestawić w kolejności, gdyż na małym poziomie bije się szkielety i ghule a na abitańców trzeba mieć już w miarę rozwiniętą postać.
Siupek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin